Stan Smith

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Επανερχομαι απο το κινητο του Χριστοφ καθως το κινητο μου ταπαιξε, οπως και του @onroad - επισης και ενα gps. Τουλαχιστο τα μηχανακια ειναι ενταξει!

Εχουμε κανει 5000χμ και ειμαστε στην καταπληκτικη Χιβα του Ουζμπεκισταν, την πρωτη μερα του ταξιδιου που καναμε μονο 200χμ και εχουμε χρονο για επισκεψη και περιηγηση. Αυριο και μεθαυριο θαχει το ιδιο στην επισης καταπληκτικη Μπουχαρα.

Εχουμε βρει ακρη με βενζινη στη μαυρη αγορα και ειχαμε το ιδιο θεμα με το ξενοδοχειο χθες οπως και οι Μαγγελανος/Μονικα αλλα ευτυχως το ταξιδιωτικο γραφειο μας το αλλαξε μετα απο ξεχεσμα του Παντελη. Πριν δυο μερες μειναμε σε true adventure καταλυμα, περισοτερα στο ταξιδιωτικο.

More will follow..

Στάλθηκε από το SM-J320F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

kranomitros

Μέλος
Περιοχή
Αχαρναι
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
KTM 890 Adventure R
Μπράβο ρε παιδιά καλά να περνάτε καλή συνέχεια!

Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Magelanos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα-Ίλιον
Όνομα
Πανος
Μοτό
1)BMW K1200S
2)BMW F650
Επανερχομαι απο το κινητο του Χριστοφ καθως το κινητο μου ταπαιξε, οπως και του @onroad - επισης και ενα gps. Τουλαχιστο τα μηχανακια ειναι ενταξει!

Εχουμε κανει 5000χμ και ειμαστε στην καταπληκτικη Χιβα του Ουζμπεκισταν, την πρωτη μερα του ταξιδιου που καναμε μονο 200χμ και εχουμε χρονο για επισκεψη και περιηγηση. Αυριο και μεθαυριο θαχει το ιδιο στην επισης καταπληκτικη Μπουχαρα.

Εχουμε βρει ακρη με βενζινη στη μαυρη αγορα και ειχαμε το ιδιο θεμα με το ξενοδοχειο χθες οπως και οι Μαγγελανος/Μονικα αλλα ευτυχως το ταξιδιωτικο γραφειο μας το αλλαξε μετα απο ξεχεσμα του Παντελη. Πριν δυο μερες μειναμε σε true adventure καταλυμα, περισοτερα στο ταξιδιωτικο.

More will follow..

Στάλθηκε από το SM-J320F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Μπραβο μάγκες όλα καλά.; Βρίσκεστε στην μαγική Χιβα την ωραιότερη για μένα πόλη.. Για βενζίνη μπορείτε να πάτε στο B&B Zafarbek όπου ο ιδιοκτήτης μας βοήθησε στο θέμα αυτό. Καλή συνέχεια..
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ρε σεις...πολύ σκεπτικός κ σοβαρός είναι ο Χριστόφ...τι του κάνατε ωρέ ;... μολογάτε !!! :eek:
Σκέφτεται...
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Θέλω φωτό ,με το CRF του onroad κολλημένο στην έρημο ,κ τον Φίδη να κόβει βόλτες πάνω του. :woot:

Οταν γυρίσετε με το καλό ,ελπίζω να έχει βιντεο-καταγραφεί κ η καταστολή του Όφη ,με όπλο την εργαλειοθήκη του Αφρικα. :D
 
Top Bottom