Stan Smith

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Θελω να μου προσέχετε τον ονροαντ διότι αυτο το παιδι μου θυμιζει σε μερικά σημεία και τομείς τον εαυτο μου πριν καμια 25αρια χρονια που νόμιζα οτι ολα ηταν ίσωμα και εγω ενα κράμα απο μπρους λι Κόναν και Κλιντ ιστγουντ μαζι
Δηλαδη να τον εχετε απο κοντα γιατι ειναι σαν το χελι γλυστραει ........
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Και για να μη με κατηγορεί ο Γάτος ότι μόνο σε καταγώγια τους πηγαίνω, ορίστε το ξενοδοχείο στη Σαμαρκάνδη..

Βέβαια κάτι δεν πάει καλά με τα κρεβάτια..

Και το μπόνους της ημέρας..
Τα σεντόνια με τα αρκουδάκια όλα τα φραγκα....μου θυμίζει έναν φίλο μου γεροντοκορο, που κοιμάται στα 40 του, στο παιδικό του δωμάτιο :D
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Και με πισινα μαλιστα


Στάλθηκε από το SM-J320F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Στο χωριό μ', αυτά τα λέμε στέρνες:D
 

Alex990

Μέλος
Περιοχή
Βέροια
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
KTM 990
Μπραβο παιδιά ειστε φοβεροι!!!:ok::ok::ok:
Στο Ουζμπεκισταν μας γουσταρουν πολύ εμας τους Ελληνες!!
Διοτι ο Μεγας Αλεξανδρος τους ειχε απελευθερωσει απο τους βαρβαρους!!:cool:

Εχει πάει ο αδερφος μου εκει για επαγγελματικους λογους και μου εχει πει οτι τρωνε το ρυζι με τα χερια (και γενικα με τα χερια)...
Και οτι κουβαλανε τα λεφτα σε σακουλες και αντι να τα μετρανε τα ζυγιζουν για πιο γρηγορα...;)

Καλά να περνάτε, καλό δρόμο και καλή επιστροφή!!!!
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Καλημερα παιδες, εχουμε επιτελους παλι προσβαση στο Ιντερνετ μετα απο 4 μερες true adventure με δυσκολα χωματινα περασματα, πτωσεις, μπλεξιματα με μπατσους, διανυκτερευσεις σε "4αστερα" καταλυματα σε χωρια στη μεση του πουθενα, ανεβασματα στα 4500μ και χθες βραδυ οδηγηση σε αθλιο καραχαλασμενο χωματοδρομο με ομιχλη, αερα, ψιλοβροχι και ..2'C στην ουδετερη ζωνη μεταξυ Τατζικισταν κ Κιργισταν.

Μετα τα χσχαχα κ χουχουχου στις υπεροχες πολεις του Ουζμπεκισταν, με το που μπηκαμε στο Τατζικισταν ..the true adventure started. Θα μπουνε και οι υπολοιποι αργοτερα να βαλουν καμια φωτο. The trip goes on..

Στάλθηκε από το SM-J320F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

nikosrr

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Multistrada 620 Dark, CBR600RR
Για να μην έχουν γράψει τπτ οι άλλοι σας κόβω για advτσουράδα και σήμερα.Ήταν να μην κάνετε την αρχή.Καλή συνέχεια...
 
Top Bottom