SUMUP POS και διασύνδεση

2wheeler

Μέλος
Όνομα
Τασος
Μοτό
F800GS, RSV MILLE
Κρατώντας μικρό καλάθι, υπάρχει κανένας χριστιανός ,η μη, που να γνωρίζει τίποτα περί διασύνδεσης ταμειακών και POS τετοιού τύπου;
 

Japanofilos

Μέλος
Περιοχή
Ιωάννινα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Kawasaki klx 250s 2010
Kawasaki ninja 650 2019
Κρατώντας μικρό καλάθι, υπάρχει κανένας χριστιανός ,η μη, που να γνωρίζει τίποτα περί διασύνδεσης ταμειακών και POS τετοιού τύπου;
Έπρεπε να συνδεθούν μέχρι 31/3 αλλά υπάρχουν και κάποιες εξαιρέσεις μεχρι τέλος τέταρτου και τέλος πέμπτου μήνα. Στέλνει ένα μέιλ η ααδε που τα λέει αναλυτικά. Εγώ τα πήγα και τα δύο στο μαγαζί που αγόρασα την ταμειακή και μου τα έφτιαξε.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Κρατώντας μικρό καλάθι, υπάρχει κανένας χριστιανός ,η μη, που να γνωρίζει τίποτα περί διασύνδεσης ταμειακών και POS τετοιού τύπου;
Έχει οδηγίες στην σελίδα τους Τάσο.
Μίλα με την υποστήριξη.
Για την διασύνδεση με την ΑΑΔΕ έχει άτυπη παράταση μέχρι τέλος του μήνα νομίζω.
 

2wheeler

Μέλος
Όνομα
Τασος
Μοτό
F800GS, RSV MILLE
Έχει οδηγίες στην σελίδα τους Τάσο.
Μίλα με την υποστήριξη.
Για την διασύνδεση με την ΑΑΔΕ έχει άτυπη παράταση μέχρι τέλος του μήνα νομίζω.
Εχω μιλήσει...Ειναι στο περιπου και στην τυχη ολα... Δεν ξέρουν αν η ταμειακή μου μπορει να διασυνδεθει... και θα το ξερουμε μονο όταν ο τεχνικός θα ερθει να την διασυνδέσει, ο οποίος θα πληρωθει όπως και να έχει...

Παράταση εχει μέχρι το τελος του μήνα αλλα το πιο λογικό ειναι να πάρει κ αλλη γιατι δεν βγαίνει, δεν ειναι ετοιμα πολλα πράγματα και ουτε υπάρχουν τεχνικοι...

Εσυ εχεις sumup;
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Εσυ εχεις sumup;
Όχι.
Εφαρμογή στο κινητό και δεν απαιτείται διασύνδεση στη δουλειά μου.
 

notakos600

Μέλος
Περιοχή
Ασπρόπυργος
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
HONDA C50
Δηλωμένο ραντεβού στην ΑΑΔΕ από τον τεχνικό της ταμειακής για αποφυγή προστίμου και τον αναμένω να έρθει να κάνει την διασύνδεση.
Κατάστημα χρωμάτων και σιδηρικων.
Με γείτονα με mini market που μίλησα πάντως έπρεπε να πάει ο τεχνικός δύο φορές γιατι μετά από δυο μέρες του αποσυνδεθηκαν όλα...
Μπορντέλο situation...
 

2wheeler

Μέλος
Όνομα
Τασος
Μοτό
F800GS, RSV MILLE
Δηλωμένο ραντεβού στην ΑΑΔΕ από τον τεχνικό της ταμειακής για αποφυγή προστίμου και τον αναμένω να έρθει να κάνει την διασύνδεση.
Κατάστημα χρωμάτων και σιδηρικων.
Με γείτονα με mini market που μίλησα πάντως έπρεπε να πάει ο τεχνικός δύο φορές γιατι μετά από δυο μέρες του αποσυνδεθηκαν όλα...
Μπορντέλο situation...
Ναι ναι, διαβαζω σε αλλα φορουμ... Χαος κανονικο...
 
Top Bottom