Suzuki Bandit 650S ABS K8 -my project-

makis636

Μέλος
Όνομα
Δημοσθένης
Μοτό
suzuki bandit 650 s 2011
Πολύ καλό το όχημα...... Αντικειμενικά.... Όχι επειδή έχω (σχεδόν, k9) το ίδιο. Τι κόστος είχαν οι αναρτήσεις?
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Πολύ καλό το όχημα...... Αντικειμενικά.... Όχι επειδή έχω (σχεδόν, k9) το ίδιο. Τι κόστος είχαν οι αναρτήσεις?
130 Περίπου πήγαν τα ελατήρια απέξω και 450 περίπου το πίσω αμορτισέρ απέξω επίσης
 

ouzakias

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
R 1200GS ADV 2010
Εχει ενα πολυ ωραιο κιτ η mupo για μπροστά που δουλεύει πολυ ωραια και σε λογικη τιμη αν θυμάμαι καλα!! Οποιος το σκέφτεται αξίζει δοκιμασμένα!!
 

makis636

Μέλος
Όνομα
Δημοσθένης
Μοτό
suzuki bandit 650 s 2011
Sorry για το spam αλλά πλησιάζει η ώρα του μεγαλου service και ψάχνω σοβαρό μηχανικό, ο οποίος να διαθέτει Τεχνη και Μέσα. Αν έχεις υπάρχει κάποια πρόταση, γιατί είμαι από επαρχεία Λακωνία και τα πράγματα είναι δυσκολα
 

stavrouliasp

Μέλος
Όνομα
Παντελής
Μοτό
DR800S
Sorry για το spam αλλά πλησιάζει η ώρα του μεγαλου service και ψάχνω σοβαρό μηχανικό, ο οποίος να διαθέτει Τεχνη και Μέσα. Αν έχεις υπάρχει κάποια πρόταση, γιατί είμαι από επαρχεία Λακωνία και τα πράγματα είναι δυσκολα
Προσωπικά θεωρώ ότι για σέρβις (κάτι που είναι δηλαδή άκρως τυποποιημένο) θέλεις άνθρωπο εμπιστοσύνης (που να σου κάνει τουλάχιστον τα όσα προβλέπονται) και όχι τον σούπερ ντουπερ μάστορα με τις πεντακοσιες πιστοποιησεις.
 

chrisf

Μέλος
Περιοχή
Πετρούπολη Αττικής
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
suzuki bandit 650
Sorry για το spam αλλά πλησιάζει η ώρα του μεγαλου service και ψάχνω σοβαρό μηχανικό, ο οποίος να διαθέτει Τεχνη και Μέσα. Αν έχεις υπάρχει κάποια πρόταση, γιατί είμαι από επαρχεία Λακωνία και τα πράγματα είναι δυσκολα
Αν ησουν Αθήνα θα σου ειχα βρει λύση..

Στάλθηκε από το SM-A310F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

makis636

Μέλος
Όνομα
Δημοσθένης
Μοτό
suzuki bandit 650 s 2011
Για να ανεβω Αθήνα σκεφτόμουν. Ρύθμιση βαλβίδων και καθαρισμό ψεκασμού θέλει το μηχανακι, χρειάζεται σωστός μάστορας και όχι πειράματα με τους βοηθούς
 

takis652

Μέλος
Περιοχή
Κερατσινι
Όνομα
Τακης
Μοτό
aprilia pegaso 650ie
Για να ανεβω Αθήνα σκεφτόμουν. Ρύθμιση βαλβίδων και καθαρισμό ψεκασμού θέλει το μηχανακι, χρειάζεται σωστός μάστορας και όχι πειράματα με τους βοηθούς
Και οι βοηθοί πως θα γίνουν μαστόροι;;;!
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Οι βοηθοί θα δουλεύουν επάνω στα οχήματα που έρχονται στο μαγαζί και το αφεντικό στο τέλος θα τσεκαρει την εργασία. ..Απλά τα πράματα όμορφα και ωραία
 

makis636

Μέλος
Όνομα
Δημοσθένης
Μοτό
suzuki bandit 650 s 2011
Καταρχήν θέλω να με συγχωρέσει ο tc-drift που γράφω άσχετα στο θέμα του. Επίσης και εγώ βοηθός ήμουν μέχρι πριν λίγα χρόνια στην δουλειά μου. Υπάρχουν "βοηθοί" οι οποίοι είναι μαστορια δυνατά και βγάζουν όλη την δουλειά. Εγώ όμως στάθηκα άτυχος γιατί η εμπειρία μου από βοηθούς και μάστορες ηταν κυλινδοπιστονα polini κατεστραμενα, ιμάντες κομμένους (δύο φορές) πανω σε στροφή με την ανάλογη κατάληξη, αλυσίδα σε zx636 τεντωμενη όσο δεν πάει, vstrom1000 χωρίς συμπλέκτη κτλ κτλ κτλ. Υπάρχουν μάστορες με @ρχιδι@ και @ρχιδι@ μάστορες. Το αντίστοιχο και με τους βοηθούς
 

stavrouliasp

Μέλος
Όνομα
Παντελής
Μοτό
DR800S
Καταρχήν θέλω να με συγχωρέσει ο tc-drift που γράφω άσχετα στο θέμα του. Επίσης και εγώ βοηθός ήμουν μέχρι πριν λίγα χρόνια στην δουλειά μου. Υπάρχουν "βοηθοί" οι οποίοι είναι μαστορια δυνατά και βγάζουν όλη την δουλειά. Εγώ όμως στάθηκα άτυχος γιατί η εμπειρία μου από βοηθούς και μάστορες ηταν κυλινδοπιστονα polini κατεστραμενα, ιμάντες κομμένους (δύο φορές) πανω σε στροφή με την ανάλογη κατάληξη, αλυσίδα σε zx636 τεντωμενη όσο δεν πάει, vstrom1000 χωρίς συμπλέκτη κτλ κτλ κτλ. Υπάρχουν μάστορες με @ρχιδι@ και @ρχιδι@ μάστορες. Το αντίστοιχο και με τους βοηθούς
Που να ρωτήσεις και τους κατόχους KTM...

(ένας μοντ αν θέλει ας σβήσει τα έξτρα σχόλια για να μείνει καθαρό το θέμα)
 
Top Bottom