Suzuki drz400, tips & tricks by Smias

drz400s

Μέλος
Όνομα
paris
Μοτό
suzuki drz400s 2004
αυτο που με λες εσυ.βελονα και γενικα ρυθμισμα καρμπυρατερ ξερεις περιπου το κοστος που θα χει???
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
η δικη μου βελονα ο δικος μου μηχανικος στην χαλκιδα μου πηρε σαν ανταλακτικο 45 ευρω ομως εκανα και αλλα πραματα και δεν ξερω μονο το συγιριζμα του καρμπυρατερ ποσο κοστος εχει
απο ποια περιοχη εισαι?
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
ειδα και την ηλικια σου 19 χρονων
κοντα ειμαστε εγω ειμαι 23:stm::brs:yolo:ltg:
αντε γιατι εχει πολλους γεροξεκουτηδες εδω μεσα:like:
 

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
ειδα και την ηλικια σου 19 χρονων
κοντα ειμαστε εγω ειμαι 23:stm::brs:yolo:ltg:
αντε γιατι εχει πολλους γεροξεκουτηδες εδω μεσα:like:
:pointu::pointu::pointu::pointu::pointu::pointu::pointu::pointu::pointu::pointu::pointu::pointu::pointu:
 

drz400s

Μέλος
Όνομα
paris
Μοτό
suzuki drz400s 2004
χαχαχαχα....απο αταλαντη ειμαι.λαμια κοντα αν δεν ξερεις αλλα τωρα λογο σπουδων αρτα.αν κ μενα μου ειναι καπου τοσο στα 45 θα ψαξω λιγο να δω τι παιζει με dynojet 3χ3 που νομιζω ειναι γυρω στο 80.αν και δεν ξερω πολλα για αυτο.γενικα βρισκομαι στο σκοταδι ακομα με το μοτο...
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
την ξερω την αταλαντη
τι ειναι το dynojet?
τι σπουδαζεις?
 

drz400s

Μέλος
Όνομα
paris
Μοτό
suzuki drz400s 2004
γεωπονος.μια μοντα κοιταξα στο youtube κοβει ενα κομματι πανω απ το πλαστικο απ το φιλτροκουτι 3 επι 3 ιντσες και αλλαζει στο καρμπ κατι.το χα δει απο κινητο κ δεν παιρνω και ορκο.φανταζομαι ζιγκλερ κ κατι ακομα.πρεπει να το ξαναδω να σου πω.η πατα το youtube να το δεις.δεν ξερω αν γινεται κ σε αλλα μηχανακια....τωρα ειδα το μηνυμα σου.ναι αυτο που εστειλες στον συνδεσμο ειναι
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
ακου μην πετας χρηματα
βρες στην αρτα εναν καλο!!! μηχανικο να σου δει το καρμπυρατερ να το καθαρισει και νομιζω οτι θα λυθει το θεμα
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
και μια αλλη ερωτηση
το πηρες σαν μηχανακι γενικης χρηση δηλαδη θα πηγαινεις και αταλαντη με αυτο η το θελεις μονο για την αρτα
 

drz400s

Μέλος
Όνομα
paris
Μοτό
suzuki drz400s 2004
ας το ελπισουμε.θελω να ακουσω μια γνωμη απο καποιον που μπορει να το χει παθει σε drz να ξερω πιο σιγουρα αλλα προς το παρον δεν μπορω να κανω κατι αυτες τις μερες γιατι θα φυγω για λιγες μερες και το κοριτσι θα το αφησω σπιτι.μολις επιστρεψω πρεπει να βγαλω ακρη οπωσδηποτε
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
και μια αλλη ερωτηση
το πηρες σαν μηχανακι γενικης χρηση δηλαδη θα πηγαινεις και αταλαντη με αυτο η το θελεις μονο για την αρτα
τσ...τσ...τσσσ...τσσσ....
''κατινα'' σκετη !!!!:laugh::laugh::laugh:
 

drz400s

Μέλος
Όνομα
paris
Μοτό
suzuki drz400s 2004
για αρτα εδω.για σχολη.καμια βολτα και να μαζεψουμε κανα ευρωπουλο για στολη να παμε καμια εντουραδα
 

drz400s

Μέλος
Όνομα
paris
Μοτό
suzuki drz400s 2004
αταλαντη το καλοκαιρι θα ειναι.να σου πω σκεφτομαι να το παω οδικως οταν ειναι να φυγω.αλλα ειναι πολλα τα χιλιομετρα και σκεφτομαι μην το παρω στα χερια
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ

Εχει ενα παιδι διπλα μου αυτο
Δε ξερω ομως ειναι σαν το δικο σου ;;
Αν ναι θα μάθω απο αυτον διότι ειναι μηχανικός αυτοκινήτων και το φτιαχνει μόνος του
Αυτο εχει fcr πανω


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Reactions: est

drz400s

Μέλος
Όνομα
paris
Μοτό
suzuki drz400s 2004
με πλαστικο ντεποζιτο δεν ειναι???η με γελαν τα ματια μου?αν βλεπω καλα αυτο ειναι το Ε εμενα ειναι S.εχει απ την μανα του fcr.κατσε να δω πως μπορω να σου στειλω το δικο μου να το δεις
 
Top Bottom