SUZUKI GSX-S 1000 GT

Jeronimo

Simplicity
Περιοχή
Athens
Όνομα
George
Μοτό
Suzuki GT1000
Honda Super Cub C125
Honda SH350



Μπράβο στην SUZUKI που ανακοίνωσε τις τιμές στην Ελλάδα

Γήινες τιμές σε μια μοτοσυκλέτα Κόσμημα

{ Εμφάνιση-φρεναρες-μοτερουκλα(Κ5gsxr)
226kg πληρες υγρων - ηλεκτρονικά - tft super
+ quickshifter ! }

σε τιμή 14.800 ΜΟΝΟ + με 4 ετη εγγύηση

Η Καλύτερη στην κατηγορία των Sport Touring

 
Τελευταία επεξεργασία:

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Φανταστική μοτοσυκλέτα φαίνεται. Γνήσιο Sport Tourer για φανατικούς στριτάκηδες!! Και σε σωστή τιμή.

Μακάρι να έβγαζε πιο πολλες μοτοσυκλέτες η Suzuki, έχει μείνει πίσω σε πολλές κατηγορίες.
 

Juve_750

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
CapoNord 2006 Abs a.k.a το ιταλικό διαμάντι!
Τι θα πεις κι εσύ!!
Βάλε μου κάτι δίπλα στο versys 1000 και στο ninja 1.000 SX και μην ασχοληθείς με τα ηλεκτρονικά μοντέλα ασχολήσου με τα απλά...
Πήγαινε από μία έκθεση kawasaki και ανέβα πάνω στο απλό versys 1000 και βρες μου μία μοτοσυκλέτα στην κατηγορία στα 14 χιλιάδες ευρώ να μου πεις ότι μπαίνει δίπλα της στην εξίσωση.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Βάλε μου κάτι δίπλα στο versys 1000 και στο ninja 1.000 SX και μην ασχοληθείς με τα ηλεκτρονικά μοντέλα ασχολήσου με τα απλά...
Πήγαινε από μία έκθεση kawasaki και ανέβα πάνω στο απλό versys 1000 και βρες μου μία μοτοσυκλέτα στην κατηγορία στα 14 χιλιάδες ευρώ να μου πεις ότι μπαίνει δίπλα της στην εξίσωση.
Ποιο άλλο, το cfmoto;;;; :p
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Βάλε μου κάτι δίπλα στο versys 1000 και στο ninja 1.000 SX και μην ασχοληθείς με τα ηλεκτρονικά μοντέλα ασχολήσου με τα απλά...
Πήγαινε από μία έκθεση kawasaki και ανέβα πάνω στο απλό versys 1000 και βρες μου μία μοτοσυκλέτα στην κατηγορία στα 14 χιλιάδες ευρώ να μου πεις ότι μπαίνει δίπλα της στην εξίσωση.
Και στατικά και οδήγησα και δεν μου άρεσε. Απορώ δηλαδή με όσους το προτείνουν το βερσις.
 

mousitsas

Μέλος
Όνομα
Αγις
Μοτό
KTM 950SE
2005 HAYABUSA
XR400R
CRF1100
Βάλε μου κάτι δίπλα στο versys 1000 και στο ninja 1.000 SX και μην ασχοληθείς με τα ηλεκτρονικά μοντέλα ασχολήσου με τα απλά...
Πήγαινε από μία έκθεση kawasaki και ανέβα πάνω στο απλό versys 1000 και βρες μου μία μοτοσυκλέτα στην κατηγορία στα 14 χιλιάδες ευρώ να μου πεις ότι μπαίνει δίπλα της στην εξίσωση.
Το βερσυς 1000 καλο χρυσο αλλα δυστυχως δεν βλεπεται. Η αισθητικη φρικη σε δυο ροδες.
 

Juve_750

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
CapoNord 2006 Abs a.k.a το ιταλικό διαμάντι!
Και στατικά και οδήγησα και δεν μου άρεσε. Απορώ δηλαδή με όσους το προτείνουν το βερσις.
Εγώ αποκόμισα ότι ακριβώς κι ο schaaf.....
Το βερσυς 1000 καλο χρυσο αλλα δυστυχως δεν βλεπεται. Η αισθητικη φρικη σε δυο ροδες.
Εντελώς υποκειμενικό.αλλιως θα είχαμε όλοι τα ίδια μηχανάκια .
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ειναι υποκειμενική η ομορφιά μιας μότο, αλλά είναι κάποια μηχανάκια που δεν βλεπονται ρε φίλε..
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Καλά ρε δεν ξέρεις τον shcaaf με τα ριβιου στο στελβιο;

Ηντα διάβολο κάμεις τόσες ώρες κάθε μέρα στα ιντερνετς?
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Καλά ρε δεν ξέρεις τον shcaaf με τα ριβιου στο στελβιο;

Ηντα διάβολο κάμεις τόσες ώρες κάθε μέρα στα ιντερνετς?
Ο δεν ξέρει να οδηγήσει XR, τώρα θυμήθηκα, οκ. Εξαιρετικό παλικάρι, #νοτ
 
Top Bottom