Suzuki VStrom 650 και 1000 2017

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Συμβίωσα για 1,5 χρόνο με 650 .................
..............καλό ναι τίμιο ναι αλλα εγώ το βαρέθηκα στο τρίμηνο πάνω....

Sent from my iPhone using Tapatalk
Καλος εισαι και του λογου σου:p, αλλα... λιγος:D!!!
Εγω στους τεσσερις μηνες μόνο, το εστειλα!!! Ηταν, και ειναι μεχρι σημερα, η πιο συντομη αγοραπωλησια που εχω κανει ποτε σε διτροχο:cool:!!!
 

δημήτρης

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
CRF 300L
από κοντά είναι πολύ όμορφο!
έχει λίγο παραπάνω "πλαστικό" απ΄ότι θα ήθελα αλλά δεν με χαλάει.
αυτό που με χάλασε όμως είναι η απόστασή του από το έδαφος. 1,80 76κιλά και πατάω κάτω κανονικά. το μηχανάκι χωρίς ποδιά (αυτή η πλαστική είναι απλά για να λες ότι κάτι έχει εκεί) και χωρίς διπλό σταντ η απόσταση από το έδαφος είναι ένα iphone 6, δηλ 16 εκ. ρε θα βρει στο πεζοδρόμιο:eek:, με χάλασε πολύ.


@n.l τι για τον π@@τσ@ φώτο μ' έβγαλες ρε φίλε:mad:
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Η ανανέωση και το "Bigιασμα" όντως φημολογείται καιρό, εν όψει euro5 αρκετά μηχανάκια θα έχουν αλλαγές. Αυτό βέβαια πιο πολύ μου θυμίζει F850GS από αυτή την γωνία.


Εξηγεί και την "προωθητική ενέργεια" που κατεβάζει το vstrom 1000 σε τιμή moto guzzi v85tt, ισοφαρίζει την εγγύηση/οδική της guzzi. Αυτό που έγραψε ο Άκης για τα 4 χρόνια δωρεάν σέρβις δεν έχει απάντηση, ακόμα.
 

KTiNoS

Μέλος
Όνομα
Athanassiou Nikos
Μοτό
XT 600 sm TDM 900
Κατ αρχήν με χαλάει η αναβίωση των παλιών μοντέλων.
Ένα μηχανάκι ή το κρατάς για πάντα όπως κάνουν οι Άγγλοι επειδή είναι καλό
ή το στέλνεις στον αγύριστο επειδή δεν έπιασε ξέρω γω ή γιατί ήταν σκάρτο.
Το Big δεν έσπασε ποτέ ταμεία και ούτε έγινε ποτέ ο θρύλος που παραμυθιάζουν το γκόζμο.
Η αναβίωση λοιπόν για μένα αποδεικνύει την παταγώδη αποτυχία του μάρκετινγ να φτιάξει
νέους θρύλους και να βάλει φωτιά στα όνειρα των πιτσιρικάδων
(Το λέω εδώ και χρόνια ότι οι μανατζαραίοι είναι ΟΛΟΙ άχρηστοι και δεν είναι το ίδιο να
πουλάς καπότες, μηχανάκια, μανταλάκια, φάρμακα ή βιβλία πιστεύοντας ότι τα ΞΕΡΕΙΣ ΟΛΑ)
Το βρε στρομ όμως για μένα είναι μια σπουδαία μοτοσυκλέτα για αυτό που ΕΙΝΑΙ και όχι
για αυτό που θα θέλαμε να είναι.
Κοντολογίς με λίγα λεφτά παίρνεις πολύ μηχανάκι που μπορείς να γυρίσεις όλο τον κόσμο
και χωρίς να πληρώνεις μια περιουσία για ανταλλακτικά.
Συνυπολογίστε ότι ταξίδι στην Ευρώπη με 170 μόνο Γερμανία σε κάποια κομμάτια και Ελλάδα παράνομα.
Όλοι οι άλλοι από 120 έως 140.
Θέμα χρόνου πότε θα γίνει και εδώ.
Για μένα αν δεν έχει κάποιος λεφτά και προκειμένου να πάρει ένα μηχανάκι που θα το κοιτάει στο γκαράζ
γιατί ακόμα πληρώνει δώσεις και δεν έχει ούτε για μπύρα
ΜΕ ΧΙΛΙΑ


υγ
δεν είναι ΟΛΟΙ χεράδες. Οι πιο πολλοί δεν είναι.
 
Τελευταία επεξεργασία:

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Και δεύτερο teaser video...οδεύουμε μάλλον προς το νέο V-Strom 1000 2020 στην EICMA.

Αντεπίθεση από τη Suzuki; Γιατί όχι; Μακάρι!
Κάτι μου λέει πως τελικά θα δούμε τη remake έκδοση του DR BIG. Το ελπίζω καθώς μου άρεσε και το παλιό.
 
Reactions: Gus

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Η ανακοίνωση είναι για 5 νοεμβρίου, πριν την έκθεση δηλαδή.

το πλαίσιο και το μοτέρ είναι ίδια/δείχνουν ίδια, οπότε... μικρό καλάθι.
 
Top Bottom