SUZUKI XF650 FREEWIND

strokt up

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
hayabusa junior 110cc
Hello παιδιά. Πρέπει να φύγει το freewindακι δυστυχώς. Έχει περίπου 12.000 που έγινε top end rebuild στον κινητήρα όπου αλλάχθηκαν ελατήρια πιστονιού, τσιμουχάκια και τριψιμο βαλβιδών. Έχει καινούργια MITAS E07 με λίγα χιλιόμετρα, έχει λεντ φώτα και προβολάκια λεντ. Έχει μια πιο ψηλή ζελατίνα, κάγκελα μπροστά και κάγκελα σαμαριών. Πριν περίπου 6.000χμ έγινε σέρβις στο μπροστινό με φρέσκα λαδάκια και γνήσιες τσιμούχες και ξυστρες. Τακάκια μπρος πίσω έχει ferodo σχεδόν καινούργια. Καινούργια ντίζα συμπλέκτη τώρα με την καραντίνα. 1300€. Ότι θέλετε ρωτάτε. Ευχαριστώ.
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Ωραιο...πασπαρτου μηχανακι..καλοπουλητο..!!!
Θοδωρης todor...ακουει..;;;
Ευχαριστώ για την σκέψη - πρόταση, αλλά είμαι κρυφοβεστρομακιας....
Ωστόσο, είναι πολύ ωραίο μηχανακι και μέσα στις επιλογές μου
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Ευχαριστώ για την σκέψη - πρόταση, αλλά είμαι κρυφοβεστρομακιας....
Ωστόσο, είναι πολύ ωραίο μηχανακι και μέσα στις επιλογές μου
Θοδωρη...θα στο θεσω αλλιως...!!!

Σε γυναικα που εχεις "φτυσει"..ξαναγυρνας ;;;

Εεε το ιδιο συμβαινει με τη μηχανη....ξεκολα με τη "παλια"...παμε για αλλες..χαχα..!!!!
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Θοδωρη...θα στο θεσω αλλιως...!!!

Σε γυναικα που εχεις "φτυσει"..ξαναγυρνας ;;;

Εεε το ιδιο συμβαινει με τη μηχανη....ξεκολα με τη "παλια"...παμε για αλλες..χαχα..!!!!
Μεταξύ μας??? Έζησα πολύ έντονα τον 1 κύλινδρο και λέω να προτιμήσω περισσότερους την επόμενη φορά, σε όποιον χειμώνα κι αν έρθει αυτό
 

strokt up

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
hayabusa junior 110cc
Μεταξύ μας??? Έζησα πολύ έντονα τον 1 κύλινδρο και λέω να προτιμήσω περισσότερους την επόμενη φορά, σε όποιον χειμώνα κι αν έρθει αυτό
Για σενα δουλεύω. Πουλάω και το bandit :fun Το ίδιο χώμα με το στρώμα πάει και στην άσφαλτο τα καταφέρνει καλύτερα.
 

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
Μεταξύ μας??? Έζησα πολύ έντονα τον 1 κύλινδρο και λέω να προτιμήσω περισσότερους την επόμενη φορά, σε όποιον χειμώνα κι αν έρθει αυτό
Ε πηγές και εσύ στα άκρα του ενός κυλίνδρου,δεν είναι όλα έτσι.
Περίμενε κάνα χρόνο να πάρεις το κλε μου :)
Υγ.καλοπουλητο το Σουζούκι!
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
βρε πάλι χάλασε η αγγελία!!!! συγνώμη Κώστα.....

κανονίστε μη με κάνετε να φύγω να ανοίξω φατσομπουκοσελιδα-βλοκ-φόρουμ... και μετά τι???? :p :p :p
 
Top Bottom