''Tραβέλι Εντουρο'' Πάρνωνας 2018 !!!

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

Giorgopro

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
KTM 640 Adv. 1999
Οσοι γουστάρετε να έρθετε αλλα ολα θα ειναι στο φλου . Δεν θελω αγχος με τις διαδρομες :p
Ηλία φαντάζομαι θα είναι ετοιμοπόλεμο το εργαλείο μέχρι τότε!
 

Giorgopro

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
KTM 640 Adv. 1999
Το εχει αναλαβει το πουλι !!! Το ελπιζω :p αλλιως θα με παρετε δικαβαλο :laugh:
Αφού το ανέλαβε ο μουστάκιας είναι τελιωμένη υπόθεση.
Όσο για το ΜΑΓΟ ΤΗΣ ΜΑΝΙΒΕΛΑΣ πάντα θα υπάρχει μια θέση στο δικό μου μηχανάκι.
 
Περιοχή
Πάτρα
Όνομα
Θεμιστοκλής
Μοτό
Honda XRV 750 Africa Twin
Καλησπέρες
Για δωμάτιο στο δασικό πρέπει να πάρουμε ατομικά τηλ. ή παίζει μέσω επιθυμιών από εδώ να γίνει κάτι?
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
@KORAX @Giorgopro @giannis1070 παιδιά είχαμε πει να κλείσουμε ενα δωμάτιο η τετράδα μήπως να το άναλάβει ένας απο εμάς να το κανονίσει;;
Νίκο θα πάρω τηλ εγώ αύριο και θα ενημερώσω σε όλους με πμ
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Το εχει αναλαβει το πουλι !!! Το ελπιζω :p αλλιως θα με παρετε δικαβαλο :laugh:
Συμβαινει τωρα Χαλκιδα...



Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Σχετικά με τη διαμονή, παίρνω τηλ τον κ.Αλέξη για τα δωμάτια (τα ξύλινα σπιτάκια 6-8 ατόμων) αλλά δεν το σηκώνει. Θα τον καλέσω αργότερα και θα ενημερώσω.

Βλέπω ότι ορισμένοι θα μείνουν από Παρασκευή (2 διανυκτερεύσεις) και άλλοι από Σάββατο (1 διανυκτέρευση), οπότε βάση λογικής, αυτοί που θα μείνουν 2 βράδια πρέπει να μείνουν μαζί και το ίδιο ισχύει και γι αυτούς που θα μείνουν μόνο το Σάββατο, για να μειραστελι και το οικονομικό εξίσου ίδια.

Μήπως να μαζευόμαστε σιγά σιγά έτσι ώστε να κατοχυρώσουμε και να ξεμπερδεύουμε με τη διαμονή?

Βάζω μια λίτσα εδώ για να έχουμε ένα μπούσουλα.
Όσοι θέτε, μου στέλνεται π.μ ή δηλώνετε εδώ με ξεχωριστό post (όχι copy paste) και ενημερώνω εγώ τη λίστα.
Ξεκινάω μόνο με διαχωρισμό των ημερών.....μόλις μάθω τη διαθεσιμότητα των δωματίων, θα διαχωρήσω και τα δωμάτια.

Όσοι δεν είναι σύμφωνοι, ας ρίξουν την ιδέα τους.

Για αρχή, βάζω τα παιδιά που είχαμε συννενοηθεί από πρίν. Δεν παίρνω τα ονόματα της e-λίτσας, γιατί μπορεί να έχει αλλάξει κάποιος, ή να αλλάξει στην πορεία.
Θα παρακαλέσω όσοι δηλώνεται να είστε όσον το δυνατο σίγουροι για να μην τα κάνουμε μαντάρα. :)
@ilai Ηλία, αν διαφωνείς ή θέλεις να το κάνουμε διαφορετικά, ρίχ'το.


Παρασκευή - Σάββατο


- @giannis1070
- @lep990


Μόνο Σάββατο

- @KORAX
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
εγώ δεν έχω κανένα απολύτως θέμα δεν μπλέκω καθόλου παιδιά με την διαμονή γιατί οι επόμενες 2 βδομάδες θα είναι πνιγμένες από χρόνο ! Δείτε και αυτά αν θέλετε για διανομή πάνω κάτω ίδιες τιμές παίζουν . Θα το βάλω το στο αρχικό ποστ!!!
Ξενωνας Ερασμιον
Τηλ επικ : 2710234073 - 6972706580 κ Μαρια
Εχει δίκλινα δωματια με πρωινο

Ενοικιαζομενα δωματια : Ο Θολος( πανω απο την ταβερνα στην πλατεια)
Τηλ επικ : 6977969901

Ξενωνας Χατζηγιάννη
Τηλ επικ : 6982370310
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ

Ειμαστε σε καλο δρομο !!!
Μετα τον παρνωνα θα ειναι ετοιμο !!!
Παντως εγω θα ερθω με κατι αλαγες στα μπροστινα στις αναρτησεις στα πλαστικα κλπ


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.

Ειμαστε σε καλο δρομο !!!
Μετα τον παρνωνα θα ειναι ετοιμο !!!
Παντως εγω θα ερθω με κατι αλαγες στα μπροστινα στις αναρτησεις στα πλαστικα κλπ


Sent from my iPhone using Tapatalk
:laugh::laugh::laugh::laugh:
 

Nikolas77

Adventure Traveller
Όνομα
Nikolas
Μοτό
LC4 ADV'02
Εγώ θέλω να δηλώσω για Παρασκευή και Σάββατο διανυκτέρευση.

Προς το παρών βέβαια ούτε μηχανάκι δεν έχω. Αλλά ελπίζω να πάνε όλα καλά.

Στάλθηκε από το FIG-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Σχετικά με τη διαμονή, παίρνω τηλ τον κ.Αλέξη για τα δωμάτια (τα ξύλινα σπιτάκια 6-8 ατόμων) αλλά δεν το σηκώνει. Θα τον καλέσω αργότερα και θα ενημερώσω.

Βλέπω ότι ορισμένοι θα μείνουν από Παρασκευή (2 διανυκτερεύσεις) και άλλοι από Σάββατο (1 διανυκτέρευση), οπότε βάση λογικής, αυτοί που θα μείνουν 2 βράδια πρέπει να μείνουν μαζί και το ίδιο ισχύει και γι αυτούς που θα μείνουν μόνο το Σάββατο, για να μειραστελι και το οικονομικό εξίσου ίδια.

Μήπως να μαζευόμαστε σιγά σιγά έτσι ώστε να κατοχυρώσουμε και να ξεμπερδεύουμε με τη διαμονή?

Βάζω μια λίτσα εδώ για να έχουμε ένα μπούσουλα.
Όσοι θέτε, μου στέλνεται π.μ ή δηλώνετε εδώ με ξεχωριστό post (όχι copy paste) και ενημερώνω εγώ τη λίστα.
Ξεκινάω μόνο με διαχωρισμό των ημερών.....μόλις μάθω τη διαθεσιμότητα των δωματίων, θα διαχωρήσω και τα δωμάτια.

Όσοι δεν είναι σύμφωνοι, ας ρίξουν την ιδέα τους.

Για αρχή, βάζω τα παιδιά που είχαμε συννενοηθεί από πρίν. Δεν παίρνω τα ονόματα της e-λίτσας, γιατί μπορεί να έχει αλλάξει κάποιος, ή να αλλάξει στην πορεία.
Θα παρακαλέσω όσοι δηλώνεται να είστε όσον το δυνατο σίγουροι για να μην τα κάνουμε μαντάρα. :)
@ilai Ηλία, αν διαφωνείς ή θέλεις να το κάνουμε διαφορετικά, ρίχ'το.


Παρασκευή - Σάββατο


- @giannis1070
- @lep990
- @Nikolas77

Μόνο Σάββατο

- @KORAX
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Σχετικά με τη διαμονή, παίρνω τηλ τον κ.Αλέξη για τα δωμάτια (τα ξύλινα σπιτάκια 6-8 ατόμων) αλλά δεν το σηκώνει. Θα τον καλέσω αργότερα και θα ενημερώσω.

Βλέπω ότι ορισμένοι θα μείνουν από Παρασκευή (2 διανυκτερεύσεις) και άλλοι από Σάββατο (1 διανυκτέρευση), οπότε βάση λογικής, αυτοί που θα μείνουν 2 βράδια πρέπει να μείνουν μαζί και το ίδιο ισχύει και γι αυτούς που θα μείνουν μόνο το Σάββατο, για να μειραστελι και το οικονομικό εξίσου ίδια.

Μήπως να μαζευόμαστε σιγά σιγά έτσι ώστε να κατοχυρώσουμε και να ξεμπερδεύουμε με τη διαμονή?

Βάζω μια λίτσα εδώ για να έχουμε ένα μπούσουλα.
Όσοι θέτε, μου στέλνεται π.μ ή δηλώνετε εδώ με ξεχωριστό post (όχι copy paste) και ενημερώνω εγώ τη λίστα.
Ξεκινάω μόνο με διαχωρισμό των ημερών.....μόλις μάθω τη διαθεσιμότητα των δωματίων, θα διαχωρήσω και τα δωμάτια.

Όσοι δεν είναι σύμφωνοι, ας ρίξουν την ιδέα τους.

Για αρχή, βάζω τα παιδιά που είχαμε συννενοηθεί από πρίν. Δεν παίρνω τα ονόματα της e-λίτσας, γιατί μπορεί να έχει αλλάξει κάποιος, ή να αλλάξει στην πορεία.
Θα παρακαλέσω όσοι δηλώνεται να είστε όσον το δυνατο σίγουροι για να μην τα κάνουμε μαντάρα. :)
@ilai Ηλία, αν διαφωνείς ή θέλεις να το κάνουμε διαφορετικά, ρίχ'το.

Παρασκευή - Σάββατο

- @giannis1070
- @lep990
- @Nikolas77

Μόνο Σάββατο

- @KORAX
Παρασκευή - Σάββατο

- @giannis1070
- @lep990
- @Nikolas77
- @el-Gatto
 
Τελευταία επεξεργασία:

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ

Ηλια ειναι ετοιμο !!!πεταλια του βαζουμε και ελα να το φορτωσεις
Αντε παλι !!!!!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη

Ηλια ειναι ετοιμο !!!πεταλια του βαζουμε και ελα να το φορτωσεις
Αντε παλι !!!!!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Πριν λιγο το ειδα στο car. Καθαρό φαινεται. Θα παρω τηλεφωνο!!
:ha
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom