''Tραβέλι Εντουρο'' Πάρνωνας 2018 !!!

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Γερά και δυνατά Ηλία,
αυτή η Ανοιξη θα ξεχωρίσει τα εργαλεία από τα χρέπια,
Πάρνωνας, Νάξος, ADVtrOFFy, ε ρε γλέντια.
Για ολα αυτα που λες αναγκάστηκα ρε φιλε να πάρω ξανα ενα πολυεργαλειο 640 γιατι με το χρεπι το 1190 που εχω θα σκορπισει σε τοσες εκδρομες :p ποσα να αντεξει :D
 

1190Rleros

Μέλος
Περιοχή
ΛΕΡΟΣ
Όνομα
ANTΩΝΗΣ
Μοτό
ΚΤΜ 690 rally.
Για ολα αυτα που λες αναγκάστηκα ρε φιλε να πάρω ξανα ενα πολυεργαλειο 640 γιατι με το χρεπι το 1190 που εχω θα σκορπισει σε τοσες εκδρομες :p ποσα να αντεξει :D
Ετσι μια το ενα μια το αλλο!!!!!!!:D:D
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Αντωνη για βουνο μονο το 640 adv πλεον !!Το αλλο κυριλε για ασφαλταδες μονο γιατι θα το βγαλω κομματια αμα συνεχισω ετσι :p
Το πηρες ηδη Ηλια? Για βαλε καμια φωτο να χαλβαδιασουμε
 

BillyGs

Μέλος
Περιοχή
Lagonisi
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
R 1200 GS
κανονισε να φορεσεις στην μαυρουλα τακουνακια και να ερθεις και ασε τα καλα να περασετε :p
Θα λείπεις από την βάφτιση του γαμπρού;;; Εγώ δεν γίνετε να λείπω!!! Ωραίο πεθερό κάνει ο μικρός!!! Κι έχεις και KTM αλλά αυτό το έχουμε καταπιεί!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Θα λείπεις από την βάφτιση του γαμπρού;;; Εγώ δεν γίνετε να λείπω!!! Ωραίο πεθερό κάνει ο μικρός!!! Κι έχεις και KTM αλλά αυτό το έχουμε καταπιεί!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ωχ αλήθεια τωρα??? Θα παίξει αλλαγή ημερομηνίας τότε ;)
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Μου έφυγαν πολλές δευτερό-τριτες σκέψεις για το αν θα μπορούσα να ακολουθήσω με το εντουράκι μου αλλά αφού βλέπω ήδη 3 μοτοκροσσ στην φωτο τοτε .... μέσα .... με όλα!!!
και τζαμπα βενζινη ενδιαμεσα.....εχει και πολλες ''χοντρες'' η μαζωξη....
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
και τζαμπα βενζινη ενδιαμεσα.....εχει και πολλες ''χοντρες'' η μαζωξη....
Ωραίο αυτό το τσαμπα βενζινη...33 λίτρα χωράει η μπετονιερα μου!!
Ψυχούλα εισαι:friendship:
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Ωραίο αυτό το τσαμπα βενζινη...33 λίτρα χωράει η μπετονιερα μου!!
Ψυχούλα εισαι:friendship:
8-9 σταγονες θελει το tm του @skoudouflis για να γεμισει.....:laugh::laugh::laugh:
πιο πολλες οι στασεις που θα κανεις ,απο τις σταγονες που θα μεταγγισεις !!!!:p:mooning:
 

skoudouflis

Fortis Fortuna Adiuvat
Όνομα
Πανος
Μοτό
Tm EN 250
και τζαμπα βενζινη ενδιαμεσα.....εχει και πολλες ''χοντρες
'' η μαζωξη....
Θα βρώ και ενα μικρό κάνιστρο να σου φορτώσω!! :yew::yew: Θέλω πολύ την δική σου "χοντρή" παρέα @sugariasgeorge ...!!!

Αναφορικά με τις ευγενικές χορηγίες ... δεν λέω δεκτές αλλά ... αν έχει πολλές στάσεις ,είναι πολλές και οι πιθανότητες να πάει κάτι στράβο στην μίξη και να του βγάλω τα ματάκια!!

Τπτ δεν μας σταματά όμως ... Εύχομαι να σας αρέσει το καμμένο διχρονόλαδο αλλιώς με βλέπω με κανέναν άλλο δίχρονο ..
Ζευγάρι δίχρονες σκούπες!!!
 

BillyGs

Μέλος
Περιοχή
Lagonisi
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
R 1200 GS
Ωχ αλήθεια τωρα??? Θα παίξει αλλαγή ημερομηνίας τότε ;)
Άφησε τις ημερομηνίες όπως είναι.. Έκανα την βάφτιση open και θα την κάνουμε όποτε και όπου θελουμε!! Και μιας και πήρες μηχανάκι άλλο καταρχήν καλοτάξιδο και με την ευκαιρία θα κατέβω κάτω οικογενειακώς με Vitara και θα κάνω με Πάρνωνα με το ΚΤΜ γιατί θα ζηλεύει!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Άφησε τις ημερομηνίες όπως είναι.. Έκανα την βάφτιση open και θα την κάνουμε όποτε και όπου θελουμε!! Και μιας και πήρες μηχανάκι άλλο καταρχήν καλοτάξιδο και με την ευκαιρία θα κατέβω κάτω οικογενειακώς με Vitara και θα κάνω με Πάρνωνα με το ΚΤΜ γιατί θα ζηλεύει!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Τωρα άλλαξε για 20/4 τελος ! οποτε κλεισε τη βαφτιση γιατι μαυρο φιδι που σε εφαγε :p
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom