T-shirt.... AdvtrOFFy 2023

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Καλημέρα και καλή εβδομάδα!. Αν μπορεί κάποιος που μένει ή περνάει από Γέρακα και τις γύρω περιοχές (Αγ Παρασκευή, Χαλάνδρι, Χολαργό, Παλλήνη, Γλυκά Νερά, κτλ κτλ) να πάρει και την δικιά μου και να κανονίσουμε να έρθω να την πάρω μέσα στη βδομάδα θα με διευκόλυνε πολύ.

1 XXL έχω
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Καλημέρα και καλή εβδομάδα!. Αν μπορεί κάποιος που μένει ή περνάει από Γέρακα και τις γύρω περιοχές (Αγ Παρασκευή, Χαλάνδρι, Χολαργό, Παλλήνη, Γλυκά Νερά, κτλ κτλ) να πάρει και την δικιά μου και να κανονίσουμε να έρθω να την πάρω μέσα στη βδομάδα θα με διευκόλυνε πολύ.

1 XXL έχω
Θα το φέρω αύριο χολ;ργο αν μπορεις
 

CrazyMits

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW F650GS 01'
Δυστυχώς λείπω εκτός , θα με διευκόλυνε και μένα αν κάποιος μπορεί να παραλάβει για μένα στα ανατολικά Παιανία, Παλλήνη, Γέρακα, Γλυκά νερά κτλπ μην τρέχω και τον XR Maniac άδικα, να βρεθώ με κάποιον πιο κοντινό την άλλη βδομάδα.
Ευχαριστώ
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Δυστυχώς λείπω εκτός , θα με διευκόλυνε και μένα αν κάποιος μπορεί να παραλάβει για μένα στα ανατολικά Παιανία, Παλλήνη, Γέρακα, Γλυκά νερά κτλπ μην τρέχω και τον XR Maniac άδικα, να βρεθώ με κάποιον πιο κοντινό την άλλη βδομάδα.
Ευχαριστώ
Να το δώσω αύριο στον Σταμάτη?
 

Agelis

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Angelis
Μοτό
690 enduro R 12'
1090 adventure R 19'
Κώστα εγώ θα έρθω σήμερα στο καφέ.
Μένω πολύγωνο αν βολεύει κάποιον του την παίρνω. Μέχρι Τετάρτη θα είμαι Αθήνα.
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
καπετάνιε, εκτός από το δικό μου, θα πάρω και ένα XL για thanos_ktm
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
μπορεις να παρεις το δικο μου μιντιουμ και του ζορζ-μ λαρτζ μαζι σου στην δουλεια αυριο να περασω κατα τις 12?
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Χολαργο τι ωρες θα εισαι αυριο η μεθαυριο? Μπορω να περασω απο εκει και αν ναι, που ακριβως?
 

Renegade

Μέλος
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Θα δείξει
Δυστυχώς σήμερα δουλεύω και δεν μπορώ να έρθω στο Ritch.
Όμως, αφού είμαστε από τα ίδια μέρη, εάν μπορείς μέσα στην εβδομάδα, να βρεθούμε να τα πάρω κι εγώ τα δικά μου.

Στάλθηκε από το 2109119DG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom