Tenere μαθημα off-road / Χελιώτης ή Σπανός?

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μπράβο ρε παιδιά, μου αρέσει να βλέπω τέτοιες πρωτοβουλίες. Θα γούσταρα και εγώ ένα μάθημα με τον Χελιωτη, αλλά δυστηχως είμαι μακρυά.
Θα φτιάξουμε γκρουπ βαπορίσιο...οταν ξεμπαρκαρεις
 

g1ann1s

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Kawasaki Versys 650
Καλησπέρα και από εμένα. Θα με ενδιέφερε και εμένα το χώμα με το dakarακι που έχω εδώ και κανα χρόνο. Γνωρίζουμε τι ζητάνε στο level 1 από χωμάτινο εξοπλισμό ; Γιατί μόνο dual κράνος έχω. μπορω να χρησιμοποιήσω το μπουφαν μου το καθημερινό ή τα γάντια; Επίσης από λάστιχα χρειάζονται χωμάτινα ή κάνουν τα ντεμί (TKC 70) που φοράει τώρα ;
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Καλησπέρα και από εμένα. Θα με ενδιέφερε και εμένα το χώμα με το dakarακι που έχω εδώ και κανα χρόνο. Γνωρίζουμε τι ζητάνε στο level 1 από χωμάτινο εξοπλισμό ; Γιατί μόνο dual κράνος έχω. μπορω να χρησιμοποιήσω το μπουφαν μου το καθημερινό ή τα γάντια; Επίσης από λάστιχα χρειάζονται χωμάτινα ή κάνουν τα ντεμί (TKC 70) που φοράει τώρα ;
Συνήθως στα level 1 δεν ζητάνε χωμάτινο εξοπλισμό.
Θα μας τα πει ο Δημήτρης
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Πολύ καλό που το κάνατε μέχρι 10 άτομα.
Έτσι υπάρχει η δυνατότητα ο εκπαιδευτής, να ασχοληθεί με τον καθένα λίγο παραπάνω !
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.

Napoleon

Μέλος
Όνομα
Ναπολεων
Μοτό
Honda Africa Twin Xrv 750 2003
Καλησπέρα σας , αν δημιουργηθεί και 3ο γκρουπ καθώς έκλεισε και το δεύτερο ενδιαφέρομαι και εγώ

Τρίτο γκρουπ συμμετοχών
1. Napoleon ( xrv 750 )
 

eSocratis

Ιωαννης
Όνομα
Ιωαννης
Μοτό
Τ700
Καλησπέρα σας , αν δημιουργηθεί και 3ο γκρουπ καθώς έκλεισε και το δεύτερο ενδιαφέρομαι και εγώ

Τρίτο γκρουπ συμμετοχών
1. Napoleon ( xrv 750 )
καλησπερα παιδια ,
όποτε ξαναφτιαχτει γκρουπ με ενδιαφέρει να συμμετεχω . Στείτλε ενα μυνημα αν δεν κάνει κόπο κ τυχει κ δεν το δω...
 
Top Bottom