Tenere 700 2020 ή BMW F800gs 2016

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Τελικά το καινούργιο υπερίσχυσε και σήμερα έκανα την κίνηση για να έχω την Παρασκευή ένα Τ7 μπλέ.
Την καλύτερη επιλογή εκανες, μακράν!!!
Καλοτάξιδη, και να τη λιώσεις τελείως στα χιλιόμετρα!!!
:ll::yup:
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Τελικά το καινούργιο υπερίσχυσε και σήμερα έκανα την κίνηση για να έχω την Παρασκευή ένα Τ7 μπλέ.
Σκέφτομαι άμεσα να βάλω το sticker kit του Ιταλού Kit Adesivi Moto, Auto e Camper - decalmoto.com Emanuel & co. adesiviestampe.it.
Αν υπάρχει συμφορουμίτης που να ξέρει και μαγαζί που θα μπορέσει να μου το βάλει θα του ήμουν υπόχρεος. Έχω ακούσει για τον Ευτύχη από το BMW forum που ήμουν αλλά και δεν ξέρω αν μπορεί να κάνει αντίστοιχο Κιτ ή ακομα και αν θα δεχτεί να βάλει αυτοκόλλητα αλλού προμηθευτή.
Καλοτάξιδο να είναι και αυτό κι εσύ μαζί του!
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Καλοτάξιδο το εργαλείο φίλε μου, ωραία επιλογή! :stm:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Καλοτάξιδο και καλολάσπωτο!
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Καλοταξιδο το εργαλειο...!!!!
Μιλα με τον Ευτυχη....ειναι φιλος κ γειτονας...απο οτι ξερω εχει ηδη βγαλει διαφορα κιτ για το Τ700...ειδα φωτο στο Facebook....!!!
Τι εστί Ευτύχης; Δώστε κάποιο λινκ να ανεβάσουμε καμιά φωτό να μην ανεβάζουμε μόνο από τα εξωτερικά...
 

spirosbob

Μέλος
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
Yamaha Tenere 700
KTM sxf 250
Yamaha tracer 900 (x)
Τελικά το καινούργιο υπερίσχυσε και σήμερα έκανα την κίνηση για να έχω την Παρασκευή ένα Τ7 μπλέ.
Σκέφτομαι άμεσα να βάλω το sticker kit του Ιταλού Kit Adesivi Moto, Auto e Camper - decalmoto.com Emanuel & co. adesiviestampe.it.
Αν υπάρχει συμφορουμίτης που να ξέρει και μαγαζί που θα μπορέσει να μου το βάλει θα του ήμουν υπόχρεος. Έχω ακούσει για τον Ευτύχη από το BMW forum που ήμουν αλλά και δεν ξέρω αν μπορεί να κάνει αντίστοιχο Κιτ ή ακομα και αν θα δεχτεί να βάλει αυτοκόλλητα αλλού προμηθευτή.
Κλέαρχε καλορίζικο!!
με τον Ιταλό μιλάω συχνά πυκνά γιατί στις αρχές μου είχε στείλει 2 κουστούμια.
Βρες την ομάδα μας στο fb να σου στείλω απο εκεί ότι άλλο θες!!
Aanmelden bij Facebook | Facebook
 

spirosbob

Μέλος
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
Yamaha Tenere 700
KTM sxf 250
Yamaha tracer 900 (x)
Και κάτι γρήγορο έτσι για να σε φτιάξω να δεις τι κούκλα πήρες!! Τις υπόλοιπες τις ανεβάζω σε λίγο στο αντίστοιχο post!


Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Τελικά το καινούργιο υπερίσχυσε και σήμερα έκανα την κίνηση για να έχω την Παρασκευή ένα Τ7 μπλέ.
Σκέφτομαι άμεσα να βάλω το sticker kit του Ιταλού Kit Adesivi Moto, Auto e Camper - decalmoto.com Emanuel & co. adesiviestampe.it.
Αν υπάρχει συμφορουμίτης που να ξέρει και μαγαζί που θα μπορέσει να μου το βάλει θα του ήμουν υπόχρεος. Έχω ακούσει για τον Ευτύχη από το BMW forum που ήμουν αλλά και δεν ξέρω αν μπορεί να κάνει αντίστοιχο Κιτ ή ακομα και αν θα δεχτεί να βάλει αυτοκόλλητα αλλού προμηθευτή.
Καλοτάξιδο σε κάθε τερέν να είναι. Πολύ καλή επιλογή κατά τη γνώμη μου.

Βάλτου χωμάτινα λάστιχα άμεσα, να συνηθίζει σιγά σιγά.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Τελικά το καινούργιο υπερίσχυσε και σήμερα έκανα την κίνηση για να έχω την Παρασκευή ένα Τ7 μπλέ.
Σκέφτομαι άμεσα να βάλω το sticker kit του Ιταλού Kit Adesivi Moto, Auto e Camper - decalmoto.com Emanuel & co. adesiviestampe.it.
Αν υπάρχει συμφορουμίτης που να ξέρει και μαγαζί που θα μπορέσει να μου το βάλει θα του ήμουν υπόχρεος. Έχω ακούσει για τον Ευτύχη από το BMW forum που ήμουν αλλά και δεν ξέρω αν μπορεί να κάνει αντίστοιχο Κιτ ή ακομα και αν θα δεχτεί να βάλει αυτοκόλλητα αλλού προμηθευτή.
Την καλύτερη επιλογή έκανες!
Καλοτάξιδοι να είστε!
 
Top Bottom