The Great Outdoors

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Εγω ακόμα προσπαθώ να καταλάβω, γιατί ο Βαγγέλης με terios? .... :thumbsdown:
Νωρίς το είδα χαχαχα. Βασικά ήμουν έτοιμος με το 800,μετα σε κια κουβέντα επάνω με ένα φιλαράκι και κουμπάρο μου λέει πωπω να ερχόμουν μαζί, είχε και ζεστές καλές λέω γ@μ@ το παίρνω το terios και πάμε παρέα. Δε με χάλασε. Αλλού χάνεις αλλού κερδίζεις. Έκανα ένα παραστρατημα!! Σταυρώστε με!!!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Χωράνε τα ΤΕΡΙΟΣ στον καιρό της καραντίνας?
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

R.E.H

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Royal Enfield Himalayan
RE Super Meteor 650
Νωρίς το είδα χαχαχα. Βασικά ήμουν έτοιμος με το 800,μετα σε κια κουβέντα επάνω με ένα φιλαράκι και κουμπάρο μου λέει πωπω να ερχόμουν μαζί, είχε και ζεστές καλές λέω γ@μ@ το παίρνω το terios και πάμε παρέα. Δε με χάλασε. Αλλού χάνεις αλλού κερδίζεις. Έκανα ένα παραστρατημα!! Σταυρώστε με!!!
Εγώ αυτό που καταλαβαίνω είναι ότι αφού έκανες την αρχή θα έχει και συνέχεια ... :yew::yew:
Ένα αυτοκόλλητο σχετικά μεγάλο με το λογότυπο του φόρουμ και θα σε έχουμε σαν το επίσημο/επίτιμο όχημα υποστήριξης ... :yew::yew:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εγώ αυτό που καταλαβαίνω είναι ότι αφού έκανες την αρχή θα έχει και συνέχεια ... :yew::yew:
Ένα αυτοκόλλητο σχετικά μεγάλο με το λογότυπο του φόρουμ και θα σε έχουμε σαν το επίσημο/επίτιμο όχημα υποστήριξης ... :yew::yew:
Αυτό ξεχάστε το
Ο βαγγος ο κορυδαλιωτης είναι τεράστιος ιχνηλατης
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Αυτό ξεχάστε το
Ο βαγγος ο κορυδαλιωτης είναι τεράστιος ιχνηλατης
Γκέκας γκριτσιλιοτκς ; Ποιντερ ;

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Νωρίς το είδα χαχαχα. Βασικά ήμουν έτοιμος με το 800,μετα σε κια κουβέντα επάνω με ένα φιλαράκι και κουμπάρο μου λέει πωπω να ερχόμουν μαζί, είχε και ζεστές καλές λέω γ@μ@ το παίρνω το terios και πάμε παρέα. Δε με χάλασε. Αλλού χάνεις αλλού κερδίζεις. Έκανα ένα παραστρατημα!! Σταυρώστε με!!!
Εγω ακομα προσπαθω να καταλαβω αν σηκωνει δευτερο ατομο το 800!!
:ha
 

ChristosGR

Σκουριασμένο Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
V-Strom 800 DE - Husaberg FE-390
Νωρίς το είδα χαχαχα. Βασικά ήμουν έτοιμος με το 800,μετα σε κια κουβέντα επάνω με ένα φιλαράκι και κουμπάρο μου λέει πωπω να ερχόμουν μαζί, είχε και ζεστές καλές λέω γ@μ@ το παίρνω το terios και πάμε παρέα. Δε με χάλασε. Αλλού χάνεις αλλού κερδίζεις. Έκανα ένα παραστρατημα!! Σταυρώστε με!!!
Μας έσωσε ο Βαγγέλης με το Terios.
(Oχι ο tc-drift ο άλλος Βαγγέλης ο κουμπάρος του που τον έψησε να έρθει με το Terios) .
Ωραίο πράγμα σε τέτοια βόλτα να σου κουβαλάνε 25 κιλά αντί να τα έχεις μαζί σου όλη μέρα.
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Μας έσωσε ο Βαγγέλης με το Terios.
(Oχι ο tc-drift ο άλλος Βαγγέλης ο κουμπάρος του που τον έψησε να έρθει με το Terios) .
Ωραίο πράγμα σε τέτοια βόλτα να σου κουβαλάνε 25 κιλά αντί να τα έχεις μαζί σου όλη μέρα.
Και εγώ που φωναζα για όχημα εξ αρχής με κοροιδευατε. Ορίστε τώρα, άγαλμα στο Βαγγέλη το κουμπάρο που κάναμε τη βόλτα σαν άνθρωποι
 

ChristosGR

Σκουριασμένο Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
V-Strom 800 DE - Husaberg FE-390
Και εγώ που φωναζα για όχημα εξ αρχής με κοροιδευατε. Ορίστε τώρα, άγαλμα στο Βαγγέλη το κουμπάρο που κάναμε τη βόλτα σαν άνθρωποι
[/QUOTE

Εγώ λέω να τον βγάλουμε έξω ένα βράδυ τον κουμπάρο όπου γουστάρει.
Μάλιστα επειδή αισθάνομαι γενναιόδωρος μπορεί να πάρουμε και τον άλλον τον @tc-drift με το Terios μαζί, αλλά μόνο αν πληρώσει για όλους.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Να κάνουμε μια μάζωξη πάλι στο Υπερωκεάνιον να φιλεψουμε τα παιδιά.
Ακούς gsmaniac ?
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)

ChristosGR

Σκουριασμένο Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
V-Strom 800 DE - Husaberg FE-390
το νου σου χρησταρα....
εχω ακουσει πολλα για το που παει αυτη η παρεα....

:ll:

Τους έχω πάρει χαμπάρι, και έχω λάβει μέτρα, οπως
ψωλοδόκανα, παραπλανητικές κωλοτρυπίδες, σωβρακακι με αχινούς κλπ.
:ha
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ανεβαίνοντας για τον Μπάρο από Χαλίκι.

 
Top Bottom