"The Greek Odyssey"

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Εικονες της 4ης μερας. Απο Καλαματα στα Πουλιθρα


Στάλθηκε από το LG-H955 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Προχθες στην Καλαματαρα ηπιαμε καφεδακι με το Δημητρη τον @KORAX , χαζεψαμε τα εργαλεια, το κινητο συνργειο, τα παντα. Τον ευχαριστω για την επίσκεψη και την ευχαριστη εκπληξη με τη γυναικα του και την κορακλα!

Χθες παλι στο Λεωνιδιο ειδα το Μανωλη και το Σωτηρη, που περα απο την παρεα, προσφεραν σημαντικη βοηθεια για τη μεταφορα του γκρουπ απο το ξενοδοχειο στην ταβερνα και πισω!

Ευχαριστω Μανωλη @πυξιδας990 και θα επανελθω σε fb με τα δεοντα απο τη σελιδα της διοργανωσης.

Πριν φτασουμε στο τέλος της 6ημερης αντβεντσουραδας, λεω στα γρηγορα οτι οι μχανοβιοι παγκοσμιως ειμαστε ιδιοι!
Οι τυποι που συμμετεχουν ειναι μεταξυτους αγνωστοι. Αλλοι απο Ολλανδια,άλλοιαπό Ουαλια, Ισπανια, δεν ειχαν σναντηθει ποτε τους ολοι μαζι. Απο τη 1η μερα ομως εδεσαν σαν παρεα, δεσαμε κι εμεις μαζι τους και ολοτο πραμα τσουλαει αβιαστα κιομορφα!
Απο Κυριακη θα βαλω αρκετες φωτο δικες μου κι αλλων!
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Όλα αυτά μόνο καλό μας κάνουν πολλά μπράβο σε όλους σας !
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Εδώ στα Καλαβρυτα, έχει πολλά "εργαλεία" από το greek odyssey!!! Τζιπ, μηχανές και τρέιλερ! :ok::)

Απόψε έχουν απονομή αναμνηστικών και πάρτυ.
Έφυγα με το που φτάσαμε , είδα φιλαράκια στο δρόμο, γυρισα και νωρίς.... Τζάκι -κοψίδια οικογενειακώς και νάνι νωρίς απόψε ;)
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
http://hellasraid.com/index.php/gallery



Πανέμορφες φώτο!
Από τον Alessio κυρίως και αρκετές δικές μου και του Κώστα @ayrton (όσες δεν έχουν λογοτυπο-copyright είναι δικές μας).
 
Top Bottom