Tiger 800 xr 2016

dkamzelas

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
triumph tiger 800 2016
Η απόφαση πάρθηκε. Πωλείται ο τίγρης μου. 2016 μοντέλο. 40000 χιλιόμετρα. Θα δωθεί μετά από το μεγάλο σέρβις.
Έξτρα: Φίλτρο DNA, εξάτμιση REMUS, πρόγραμμα, μύτη από xc, led λάμπες, προβολάκια, κάγκελα heed, βάσεις για βαλίτσες givi, πίσω givi dolomiti, βάση tanklock, ανεμοθωρακας ρυθμιζόμενος puug, πίσω φτερό givi, αποστάτες SW motech + όλα τα μαμά πράγματα.
Τιμή 8000 συζητήσιμη λόγω ελαστικών τα οποία είναι προς αλλαγή, αλλά όχι άμεση.


Στάλθηκε από το SM-A515F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

dkamzelas

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
triumph tiger 800 2016
Εκ παραδρομής, η εξάτμιση είναι arrow.

Στάλθηκε από το SM-A515F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

dkamzelas

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
triumph tiger 800 2016
Και εγώ, αλλά η απόφαση πάρθηκε...

Στάλθηκε από το SM-A515F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Σε περίπτωση που σε ενδιαφέρει να δώσεις κάτι ξεχωριστά.
Να ρωτήσω μια τιμή για τις βάσεις πλαϊνών βαλιτσών; Για τι μοντέλα είναι;
Το Top Case παίρνει δυο full face κράνη μέσα; Τιμή;

Με το καλό το επόμενο φίλε μου!
 

dkamzelas

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
triumph tiger 800 2016
Καλοπούλητο με το καλό στην επόμενη. Το πρόγραμμα για ποιό λόγο το έβαλες?
Ποιο πρόγραμμα εννοείς;

Στάλθηκε από το SM-A515F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

dkamzelas

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
triumph tiger 800 2016
Σε περίπτωση που σε ενδιαφέρει να δώσεις κάτι ξεχωριστά.
Να ρωτήσω μια τιμή για τις βάσεις πλαϊνών βαλιτσών; Για τι μοντέλα είναι;
Το Top Case παίρνει δυο full face κράνη μέσα; Τιμή;

Με το καλό το επόμενο φίλε μου!
Το top case ΔΕΝ χωράει 2 κράνη δυστυχώς. Οι βάσεις υπήρχαν όταν την αγόρασα και δε θα μπω στη διαδικασία να τις βγάλω. Θα σε έχω στα υπ όψιν μου για την πίσω βαλίτσα όμως.

Στάλθηκε από το SM-A515F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

dkamzelas

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
triumph tiger 800 2016
Γράφεις πρόγραμμα στην αγγελία για αυτό.
Τώρα κατάλαβα τι εννοείς. Όταν μπήκε η εξάτμιση και το φίλτρο, περάστηκε στη triumph καινούργιο πρόγραμμα για καλύτερη ρύθμιση της απόδοσης.

Στάλθηκε από το SM-A515F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Το top case ΔΕΝ χωράει 2 κράνη δυστυχώς. Οι βάσεις υπήρχαν όταν την αγόρασα και δε θα μπω στη διαδικασία να τις βγάλω. Θα σε έχω στα υπ όψιν μου για την πίσω βαλίτσα όμως.

Στάλθηκε από το SM-A515F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ένα κράνος παίρνει και η δικιά μου οπότε μην σε δεσμεύω άδικα.
Πάντως ευχαριστώ.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Καλοπουλητο, είναι εξαιρετική μοτοσυκλέτα.
 

dkamzelas

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
triumph tiger 800 2016
52 άτομα την έχουν παρκάρει και δε με έχει πάρει ούτε ένας τηλέφωνο... Σταθερά 2 με 3 την μέρα από τότε που την έβαλα αγγελία... Ή φταίει ο καιρός ή θα αρχίσω να πιστεύω ότι είναι κάποιο bug του car gr...


Στάλθηκε από το SM-A515F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
52 άτομα την έχουν παρκάρει και δε με έχει πάρει ούτε ένας τηλέφωνο... Σταθερά 2 με 3 την μέρα από τότε που την έβαλα αγγελία... Ή φταίει ο καιρός ή θα αρχίσω να πιστεύω ότι είναι κάποιο bug του car gr...


Στάλθηκε από το SM-A515F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Θέλεις να σου μαρτυρήσω πόσα έχει ο καθένας μας εδω μέσα παρκαρισμένα και απλά τα ζαχαρώνει μέχρι να μας πέσει το τζόκερ :laugh::roflmao:


Edit: Πάντως θα μπορούσε να είναι και χειρότερα, να σε πρήζει ο κάθε αργόσχολος με τηλέφωνα και ραντεβού χωρίς ουσία.
Γενικά το όλο πράγμα με τις αγγελίες θέλει υπομονή και το μηχανάκι είναι κούκλα και σε καλή τιμή, μην βιαστείς.
 
Τελευταία επεξεργασία:

dorso

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
990 adventure s
Επειδή έχω πουλήσει αρκετές μηχανές να ξέρεις ότι τα παρκαρίσματα δεν παίζουν κ τόσο ρόλο, σίγουρα δείχνουν ότι υπάρχει ενδιαφέρον..Το βασικό σου μειονέκτημα πιστεύω είναι ότι είσαι επαρχία.. Στην τιμή που την έχεις πιστεύω ότι θα φύγει όταν ανοίξει ο καιρός,απλά αν θες να πάρεις άλλη μηχανή θα την πληρώσεις κ εσύ ακριβότερα το καλοκαίρι..Αν η τιμή που έχεις είναι τελική να τους το ξεκαθαρίζεις από το τηλέφωνο προκειμένου να αποφύγεις άσκοπα ραντεβού, γιατί ο κόσμος είναι μαλακας,τους λες εξαρχής τι χρειάζεται η μηχανή κ ότι η τιμή είναι τελική και έρχονται σου λένε τόσα έχω..
 

dkamzelas

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
triumph tiger 800 2016
Έχεις δίκιο σε όλα όσα αναφέρεις. Αυτή τη στιγμή η μηχανή δε κινείται λόγω χιονιού (ναι έχουμε ακόμα ) και του αλατιού στο δρόμο. Με το που καθαρίσει ο καιρός θα περιμένω λίγο ακόμα και μετά θα της βάλω λάστιχα και θα γίνει το σέρβις. Και προφανώς θα ανέβει και η τιμή.

Στάλθηκε από το SM-A515F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

dkamzelas

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
triumph tiger 800 2016

Στάλθηκε από το SM-A515F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

dorso

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
990 adventure s
Αν είσαι αποφασισμένος να την πουλήσεις θα έλεγα να μην κάνεις τίποτα..Εγώ σαν αγοραστής θα προτιμούσα να κάνω σέρβις στο μάστορα μου κ να έβαζα τα λάστιχα που θέλω..
 

dkamzelas

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
triumph tiger 800 2016
Αποφασισμένος είμαι, αλλά ανδω ότι έχει μπει Μάρτιος και δεν έχει φύγει, αναγκαστικά θα τα κάνω για να κινούμαι και εγώ.

Στάλθηκε από το SM-A515F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

dkamzelas

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
triumph tiger 800 2016
Μετά από μια αποτυχημένη συναλλαγή με κάποιον που τελικά το μετάνιωσε τη τελευταία μέρα, μπήκε για σέρβις και αλλάχτηκαν τα λάστιχα.

Στάλθηκε από το SM-A515F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom