To abs or not to abs?

Με abs ή χωρίς; Τι θα αγοράζατε σήμερα;

  • Μόνο με abs!!!

    Votes: 13 72,2%
  • Με ή χωρίς δεν παίζει ρόλο!

    Votes: 5 27,8%

  • Total voters
    18

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Η πλάκα είναι ότι ήταν γενικά μια πολύ ωραία βόλτα η συγκεκριμένη...
Απλά είχε πιάσει ένα ψιλόβροχο στην επιστροφή και όταν πήγαινες να ξεκινήσεις στο πράσινο φανάρι ένιωθες την ωμή δύναμη των 950 ολόκληρων κυβικών εκατοστών μιας και ανοίγοντας το γκάζι το μόνο που γινόταν ήταν ένα χαζό burn out...
Μέχρι και το τριαξονικό δίπλα είχε ξεκινήσει πιο γρήγορα από μένα... :roflmao:
Το δε τραγικό συνέβη εντός της πόλης και ξέροντας τις συνθήκες που επικρατούσαν πήγαινα όσο το δυνατόν πιο σιγά.
Φτάνοντας λοιπόν σε ένα σταυροδρόμι που συνήθως έχει πάντα κίνηση για να στρίψω αριστερά με ταχύτητα γύρω στα 40 με 50 χιλιόμετρα τσιμπάω τα φρένα συνδυαστικά μπρος και πίσω και το μηχανάκι απλά εξακολούθησε να φεύγει προς τα εμπρός μέχρι που διέσχισε το παραπάνω σταυροδρόμι και σταμάτησε απέναντι...
Πόσο :mooning: φαρδος ήμουν που εκείνη την ώρα δεν έτυχε να περνάει κάποιο αυτοκίνητο ή μοτοσυκλέτα και να μαζεύω τα κοκαλάκια μου από την πλατεία Παυσιλύπου...?
Δεν νομίζω να είχε παύσει η λύπη σου στην συγκεκριμένη πλατεία απο τότε άμα πέρναγε κάνα αμάξι! Μπορεί να συνεχιζόταν σε ανοδική πορεία (προς κάνα συννεφάκι!)
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Αναλόγως χρήσης και είδους μοτοσυκλέτας.
Στο WR250R δεν μου έχει λείψει, κυρίως λόγω κυβισμού και βάρους. Σε μεγαλύτερο θα το ήθελα. Δεν είναι όμως και λίγες η μεγάλες μοτό που ζαχαρώνω που δεν έχουν.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
τα θυμάμαι γιατί δεν με αφήνετε να αγιάσω ολοι σας με τα κτμια...
Κατ αρχήν δεν το πατάς το R.

Ύστερα τι τα θες, έχεις μονόδρομο. Να ξέρεις, το slide keyboard ήθελε να γράψει κομοδίνο. Κάτι θα ξέρει.
 
Top Bottom