To ADV-TrOFFy-2019 είναι εδώ!!

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Με την ευκαιρία του "βηξιματος"..... Να έχουμε μαζί μας buff γιατί η σκόνη είναι αρκετή.
σκόνη!!!!!!!!
να καταβρεχτει το τερέν παρακαλώ!!!!!
 

tripper.gr

Μέλος
Επαγγελματίας
Περιοχή
ΛΑΡΙΣΑ
Όνομα
Γούλας Θάνος
Μοτό
KTM 990R
Απίθανα μέρη , από την μία κρίμα που δεν μπόρεσα να έρθω για παρέα μιας και είχαμε το ασφάλτινο στο Μπάρο και από την άλλη σκέφτομαι πως ακόμη εκεί θα ήμουν να βγάζω φωτογραφίες!!
τελικά μόνο τα κτμ επιβιώνουν στο βουνό χαχα
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Απίθανα μέρη , από την μία κρίμα που δεν μπόρεσα να έρθω για παρέα μιας και είχαμε το ασφάλτινο στο Μπάρο και από την άλλη σκέφτομαι πως ακόμη εκεί θα ήμουν να βγάζω φωτογραφίες!!
τελικά μόνο τα κτμ επιβιώνουν στο βουνό χαχα
Φρόντισε να είσαι εδώ στο κυρίως μέρος της βόλτας το τριήμερο του Αγίου πνεύματος...;)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Mεχρι να βαλουμε τα gpx αρχεια και λεπτομερειες διαμονης κλπ ομορφιες......ας δουμε μερικες φωτο απο την action, οι οποιες δειχνουν την βατοτητα του τερρεν για τα μαστοδοντα, ιδιως την πρωτη ημερα.
Μην ξεχναμε οτι στις φωτο παντα φαινονται πιο ευκολα απο την πραγματικοτητα.













 

nomad

Μέλος
Περιοχή
Καρπηνιςςς
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
BMW F650GS
KTM exc 300
Ξέρουμε ακριβώς που θα μεινουμε πρωτη μερα και δεύτερη??? Ωστε να κλεισω δωμάτιο γιατι ειμαι λέλος???
Καλύβια Πεζούλας για όσους έρθουν στο σημείο συνάντησης Παρασκευή βραδυ. Καστανιά Τρικάλων Σάββατο βράδυ (εαν δεν βρεις Καστανιά, η Καλαμπάκα δεν είναι μακρυά) και Βωβούσα Ιωαννίνων Κυριακή βράδυ.
 

#korfas_kariolis

Μέλος
Περιοχή
Αιγάλεω
Όνομα
Giorgos
Μοτό
KTM 1190 Adventure R
Καλύβια Πεζούλας για όσους έρθουν στο σημείο συνάντησης Παρασκευή βραδυ. Καστανιά Τρικάλων Σάββατο βράδυ (εαν δεν βρεις Καστανιά, η Καλαμπάκα δεν είναι μακρυά) και Βωβούσα Ιωαννίνων Κυριακή βράδυ.
Ευχαριστώ πολύ!!!
 

lep990

Μέλος
Περιοχή
ΚΙΑΤΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
Όνομα
Νίκος
Μοτό
ΚΤΜ adventure 990
GAS GAS EC250
Honda bros 400
Ερώτηση: θα χρειαστούμε κανα μπετονακι εξτρα βενζίνης φετος μαζι; γιατι εχω κανει τρελή οργάνωση φορτώματος για χωμα φετος και θελω να ξερω αν συμπεριλάβω μπετονακι! Θα ανεβει και φωτο πατεντας !
 

Rangos

Stop buying, Start riding
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
BMW F 800 gs
KTM 300 exc
YAMAHA Majesty 125
YAMAHA CT 50
Ερώτηση: θα χρειαστούμε κανα μπετονακι εξτρα βενζίνης φετος μαζι; γιατι εχω κανει τρελή οργάνωση φορτώματος για χωμα φετος και θελω να ξερω αν συμπεριλάβω μπετονακι! Θα ανεβει και φωτο πατεντας !
Μπααα, θα είμαστε εντός χαρτογραφημένης διαδρομής και ετσι δεν πρόκειται να χαθούμε!!:p
Παρτο ομως μην το χρειαστει κανας αλλος :roflmao::roflmao::roflmao:
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Εγω παρ'όλα αυτα θα ενδιαφερομουν πολυ για τη φωτο της πατεντας!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom