To ADV-TrOFFy-2019 είναι εδώ!!

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Μπορείς εύκολα να κάνεις αίτηση για να ενταχθεις στην πορτοκαλί ομάδα , εμείς δεν πέφτουμε , δεν χανόμαστε και απλά είμαστε ένα στάδιο πάνω από τους πανγκοζμιους Ντακάρ ραιντερζ.

Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk


Εγκριση με δηλωση Ν.105 περι αποποιησης ευθυνων μονο. :mooning:


Ναι...να προσθέσω ότι είσαστε μια μέρα πίσω από το πρόγραμμα και δεν τερματίζεται ποτέ.

Ναι αλλα γινομαστε αναρπαστοι :roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
 

lep990

Μέλος
Περιοχή
ΚΙΑΤΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
Όνομα
Νίκος
Μοτό
ΚΤΜ adventure 990
GAS GAS EC250
Honda bros 400
Ρε σεις εχω χασει επισοδια???? Παρασκευη ελατη και σαββατο μετσοβο δεν ειναι;;;; οπα γιατι πρεπει να ακυρωσουμε δωματια

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Σκηνούλα κ έχεις κλεισμένο το δωμάτιο με τα αστέρια όπου κ να είσαι!

Στάλθηκε από το SM-J530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

lep990

Μέλος
Περιοχή
ΚΙΑΤΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
Όνομα
Νίκος
Μοτό
ΚΤΜ adventure 990
GAS GAS EC250
Honda bros 400
Τι αυτονομία έχεις;
Έχω κάνα διακοσαριά.. Άμα μπλέξουμε σε ομάδα πορτοκαλί όπως πέρσι 170-180 βαριά.. ρωτάω για να μην έχω 5λιτρο βάρος χωρίς λόγο..

Στάλθηκε από το SM-J530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Δεν έχουμε καταλαβει όλοι οι άνθρωποι ότι είμαστε αυτό που έχουμε γύρω μας.

Μέσα στην πόλη πνίγεσαι, αγχώνεσαι θες να πεθάνει η κατσίκα του γείτονα.

Τα βουνα είναι διαφορετικά, δεν θα έλεγα ότι βγάζουν τον πραγματικό εαυτό μας, αλλά βγάζουν το καλύτερο εαυτό μας!


Sent from my iPhone using Tapatalk
μεγαλες αληθειες...:ok:
 

Nikolas77

Adventure Traveller
Όνομα
Nikolas
Μοτό
LC4 ADV'02
Έχω κάνα διακοσαριά.. Άμα μπλέξουμε σε ομάδα πορτοκαλί όπως πέρσι 170-180 βαριά.. ρωτάω για να μην έχω 5λιτρο βάρος χωρίς λόγο..

Στάλθηκε από το SM-J530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αγόρι φέτος άσε τα περίεργα χρώματα... Να προλάβουμε να σε δούμε και λίγο. Όχι όπως πέρσι...

Στάλθηκε από το FIG-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

lep990

Μέλος
Περιοχή
ΚΙΑΤΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
Όνομα
Νίκος
Μοτό
ΚΤΜ adventure 990
GAS GAS EC250
Honda bros 400
Αγόρι φέτος άσε τα περίεργα χρώματα... Να προλάβουμε να σε δούμε και λίγο. Όχι όπως πέρσι...

Στάλθηκε από το FIG-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Χαχα ήταν κακοτυχία πέρσι.. μια φορά τα παθαίνεις αυτά! Μάλλον

Στάλθηκε από το SM-J530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Έχω κάνα διακοσαριά.. Άμα μπλέξουμε σε ομάδα πορτοκαλί όπως πέρσι 170-180 βαριά.. ρωτάω για να μην έχω 5λιτρο βάρος χωρίς λόγο..

Στάλθηκε από το SM-J530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Νομίζω πως δε θα χρειαστείς Νικόλα.
 

Nikolas77

Adventure Traveller
Όνομα
Nikolas
Μοτό
LC4 ADV'02
Χαχα ήταν κακοτυχία πέρσι.. μια φορά τα παθαίνεις αυτά! Μάλλον

Στάλθηκε από το SM-J530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Μια φορά το χρόνο με τη συγκεκριμένη ομάδα χαχαχαχαχα Όχι πως δεν περάσατε όμορφα αλλά δεν είχαμε χρόνο να αράξουμε

Στάλθηκε από το FIG-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Έχω κάνει χωμάτινες βόλτες όχι συνέχεια βέβαια, έχω παρακολουθησει κ κάποια μαθήματα!! Τις πτώσεις δεν τις φοβάμαι εαν ξανά σηκώνομαι επομένως Θα δείξει οσο πλησιαζει ο καιρος.
Παρε νούμερο στην λίστα ;)
 

labros

Μέλος
Περιοχή
Ιλιον - Τζουμέρκα
Όνομα
Λάμπρος
Μοτό
Ντακαρίσιο
Καλύβια Πεζούλας για όσους έρθουν στο σημείο συνάντησης Παρασκευή βραδυ.
Είναι ωραία να συνεχίζει το TrOFFy από εκεί που τερμάτισε πέρυσι και έτσι να φτάσει μέχρι Βαλκάνια και ακόμα μακρύτερα.
Μια ταπεινή άποψη από κάποιον που δεν συνεισφέρει στο στήσιμο του αλλά απλά δηλώνει συμμετοχή.
 

nomad

Μέλος
Περιοχή
Καρπηνιςςς
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
BMW F650GS
KTM exc 300
Είναι ωραία να συνεχίζει το TrOFFy από εκεί που τερμάτισε πέρυσι και έτσι να φτάσει μέχρι Βαλκάνια και ακόμα μακρύτερα.
Μια ταπεινή άποψη από κάποιον που δεν συνεισφέρει στο στήσιμο του αλλά απλά δηλώνει συμμετοχή.
Χωρίς συμμετοχές δεν θα υπήρχε στήσιμο. Άσε τις σεμνοτυφίες. :thanx:
 

manosxlv

Μέλος
Περιοχή
ΡΟΔΟΣ / ΟΙΚΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
Όνομα
ΜΑΝΟΣ
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
Δυστυχως οταν εισαι σε μια δουλεια χωρις να μπορεις να εισαι ανετος γενικα με τις αδειες υπαρχουν μοτοστιγμες που χανονται με την κοινοτυπη κουβεντα ανωτερω βια.
Ετσι λοιπον παιδια δυστυχως στο φετινο troffy δεν θα μπορεσω να ακολουθησω και φυσικα οι αντικαταστατες στη δουλεια σε αυτη την περιπτωση του Αγ.πνευματος δεν σε αλλαζουν.
Ευχομαι να περασετε καλα με ασφαλεια και ελπιζω να μεινετε ικανοποιημενοι απο τη δουλεια που καναμε ολα τα παιδια για την προετοιμασια αυτης της συναντησης.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Το παλεύω από όλες τις πλευρές για να έρθω. Από τη δουλειά τα έχω σχεδόν κανονίσει.
Προκύπτει ένα θέμα τη Παρασκευή με τη δουλειά της συζύγου που με δυσκολεύει (κάποιος πρέπει να κρατάει τον μικρό μέχρι της 20:00). Το παλεύω και αυτό αλλά αν δεν τα καταφέρω το να φτάσω στις 01:00 τα μεσάνυχτα δε λέει. Θυμίζω πως ο κυβισμός είναι 250cc.
Οπότε καταθέτω απορίες να δω πως, τι και πότε...

  1. Ξέρετε αν στα Καλύβια Πεζούλας θα έχετε σήμα στα κινητά σας ώστε αν φθάσω μέσα στα σκοτάδια να μπορέσω να σας βρω; Εγώ έχω Cosmote.
  2. Στο χάρτη βρήκα και χωριό Καλύβια και χωριό Πεζούλα, τελικά που ακριβώς θα είναι η διανυκτέρευση;
  3. Εναλλακτικά, το πρωί του Σαββάτου τι ώρα θα ξεκινάτε από τη Λίμνη Πλαστήρα;
 
Τελευταία επεξεργασία:

vagio

Μέλος
Περιοχή
Καρδίτσα
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW R 1200 GSA 2014
KTM LC4 640 adv
BETE 200RR 2020
Το παλεύω από όλες τις πλευρές για να έρθω. Από τη δουλειά τα έχω σχεδόν κανονίσει.
Προκύπτει ένα θέμα τη Παρασκευή με τη δουλειά της συζύγου που με δυσκολεύει (κάποιος πρέπει να κρατάει τον μικρό μέχρι της 20:00). Το παλεύω και αυτό αλλά αν δεν τα καταφέρω το να φτάσω στις 01:00 τα μεσάνυχτα δε λέει. Θυμίζω πως ο κυβισμός είναι 250cc.
Οπότε καταθέτω απορίες να δω πως, τι και πότε...

  1. Ξέρετε αν στα Καλύβια Πεζούλας θα έχετε σήμα στα κινητά σας ώστε αν φθάσω μέσα στα σκοτάδια να μπορέσω να σας βρω; Εγώ έχω Cosmote.
  2. Στο χάρτη βρήκα και χωριό Καλύβια και χωριό Πεζούλα, τελικά που ακριβώς θα είναι η διανυκτέρευση;
  3. Εναλλακτικά, το πρωί του Σαββάτου τι ώρα θα ξεκινάτε από τη Λίμνη Πλαστήρα;
Γενικότερα στην λίμνη δεν υπάρχει θέμα με το σήμα των κινητών εκτός εάν κρυφτούν σε καμία σπηλιά!! (ικανούς τους έχω!!)
 

labros

Μέλος
Περιοχή
Ιλιον - Τζουμέρκα
Όνομα
Λάμπρος
Μοτό
Ντακαρίσιο
STF εάν δεν μπορείς να φύγεις νωρίς κ χαλαρά την Παρασκευή η γνώμη μου είναι να σηκωθείς στις 03:00 το πρωί και να είσαι εκεί μεταξύ 8-9. Αναφέρεται ότι κατά τις 9 θα ξεκινάμε κάθε πρωί.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Καλύβια πεζούλας... Λεπτομέρειες κατασκήνωσης εντός ωρών-ημερών..
Σήμα φουλ τα πάντα όλα.
Εγώ θα εφευγα Παρασκευή να είμαι φρέσκος το Σάββατο.
Υπαρχει βέβαια και η επιλογή να μας πετύχεις σε κάποιο σημείο της διαδρομής πιο αργά...
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Καλύβια πεζούλας... Λεπτομέρειες κατασκήνωσης εντός ωρών-ημερών..
Σήμα φουλ τα πάντα όλα.
Εγώ θα εφευγα Παρασκευή να είμαι φρέσκος το Σάββατο.
Υπαρχει βέβαια και η επιλογή να μας πετύχεις σε κάποιο σημείο της διαδρομής πιο αργά...
Ναι Κώστα, θα περιμένω μέχρι τελευταία στιγμή όσες επιπλέον πληροφορίες αναρτηθούν. Θα εξαντλήσω και τις πιθανότητες εναλλακτικών λύσεων.
Προτιμώ να σας βρω από Παρασκευή και για το χαβά της υπόθεσης. Αλλιώς μοιάζει πιο ώριμο να σας πετύχω κάπου πιο αργά γιατί αν ξεκινήσω από τις 03:00 δε βλέπω να "κρατάω".
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom