To ADV-TrOFFy-2019 είναι εδώ!!

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Από τη χθεσινή πρώτη και μοναδική μέρα του τρoffυ για μένα (δυστυχώς, μια σπασμένη βάση από τα κάγκελα-που απο θαύμα δεν μπλέχτηκε με τον πίσω τροχό σε όλο το σπαστήρι/διαδρομη!!!-δεν θα μου επέτρεπε να ακολουθήσω σήμερα μέχρι Μέτσοβο + κάποια άλλα χαζοπροβληματάκια απειρίας).

Τεράστια εμπειρία, 170 μοναδικά χωμάτινα χιλιόμετρα, με πολλή κούραση και με μερικά "τρομακτικά" σημεία που με μια λάθος γκαζιά θα σε έψαχναν στο γκρεμό!!!!!

Για τον πορτοκαλί μωρό, μόνο ένα έχω να πω.....

I love my 640ktm αφού.....




άπειρα ευχαριστώ στον πλοηγό-Μάνο manosxlv, στην σκούπα-Σπύρο Spyrious, στον καταπληκτικό Χρήστο Shogun που με βοήθησε και μας άντεξε όλη μέρα και φυσικά
στην υπέρτατη πράσινη ομάδα μας!!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Από τη χθεσινή πρώτη και μοναδική μέρα του τρoffυ για μένα (δυστυχώς, μια σπασμένη βάση από τα κάγκελα-που απο θαύμα δεν μπλέχτηκε με τον πίσω τροχό σε όλο το σπαστήρι/διαδρομη!!!-δεν θα μου επέτρεπε να ακολουθήσω σήμερα μέχρι Μέτσοβο + κάποια άλλα χαζοπροβληματάκια απειρίας).

Τεράστια εμπειρία, 170 μοναδικά χωμάτινα χιλιόμετρα, με πολλή κούραση και με μερικά "τρομακτικά" σημεία που με μια λάθος γκαζιά θα σε έψαχναν στο γκρεμό!!!!!

Για τον πορτοκαλί μωρό, μόνο ένα έχω να πω.....

I love my 640ktm αφού.....




άπειρα ευχαριστώ στον πλοηγό-Μάνο manosxlv, στην σκούπα-Σπύρο Spyrious, στον καταπληκτικό Χρήστο Shogun που με βοήθησε και μας άντεξε όλη μέρα και φυσικά
στην υπέρτατη πράσινη ομάδα μας!!!!!
Ωραίος Θόδωρε,τούμπανο το μοτορι.
Κ του χρόνου με Υγεία!!!!
Κ με πολλές άλλες βόλτες μέχρι τότε. :ok:
 

LARRY

ADVENTURA ADRENALINA
Περιοχή
Μεταμόρφωση
Όνομα
Dimitris
Μοτό
T 7 - KMX200
Αν καο Ολυμπιακος βρεθηκα στην πρασινη(!) ομαδα
Ολα τα παιδια καταπληκτικα
Ευχαριστω για τη παρεα!

Στάλθηκε από το E5533 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ξεκινήσαμε διάσχιση βαλια κάλντα, θα γίνει χαμός



Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Ξεκινήσαμε διάσχιση βαλια κάλντα, θα γίνει χαμός



Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Το καλύτερο φαΐ μακράν
 

LARRY

ADVENTURA ADRENALINA
Περιοχή
Μεταμόρφωση
Όνομα
Dimitris
Μοτό
T 7 - KMX200
Ξεκινήσαμε διάσχιση βαλια κάλντα, θα γίνει χαμός



Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Μυθος!

Στάλθηκε από το E5533 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Spyrious

Μέλος
Περιοχή
Ιωάννινα
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
00' TL1000R
22' 701 Enduro
Εγώ επέστρεψα Γιάννενα με πολύ δύσκολες συνθήκες.Προσοχή σε όσους συνεχίζουν και επιστρέφουν.Καλή ανάρρωση σε όσους τραυματίστηκαν.Πολύ ωραία διοργάνωση και φέτος,δυστυχώς λόγω διάφορων απροόπτων δεν την ολοκλήρωσα όλη.
 

loukmot

CHEWBACCA GUERILA
Περιοχή
Βολος
Όνομα
loykas
Μοτό
crf1000l 2016
Από τη χθεσινή πρώτη και μοναδική μέρα του τρoffυ για μένα (δυστυχώς, μια σπασμένη βάση από τα κάγκελα-που απο θαύμα δεν μπλέχτηκε με τον πίσω τροχό σε όλο το σπαστήρι/διαδρομη!!!-δεν θα μου επέτρεπε να ακολουθήσω σήμερα μέχρι Μέτσοβο + κάποια άλλα χαζοπροβληματάκια απειρίας).

Τεράστια εμπειρία, 170 μοναδικά χωμάτινα χιλιόμετρα, με πολλή κούραση και με μερικά "τρομακτικά" σημεία που με μια λάθος γκαζιά θα σε έψαχναν στο γκρεμό!!!!!

Για τον πορτοκαλί μωρό, μόνο ένα έχω να πω.....

I love my 640ktm αφού.....




άπειρα ευχαριστώ στον πλοηγό-Μάνο manosxlv, στην σκούπα-Σπύρο Spyrious, στον καταπληκτικό Χρήστο Shogun που με βοήθησε και μας άντεξε όλη μέρα και φυσικά
στην υπέρτατη πράσινη ομάδα μας!!!!!
Παμε για αλλα τωρα τα καλυτερα ερχονται!!!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom