To ADV-TrOFFy-2019 είναι εδώ!!

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Καλώς εχόντων των πραγμάτων υπολογίζω να ξεκινήσω 11 με 12 απο Άστρος και μέσω Καζας να βγω Θήβα περίπου στις 2 το μεσημέρι. Απο εκεί οποίος θέλει ανεβαίνουμε παρέα απο παλιά εθνική.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
70. STF
Μετά τη Παρασκευή έφαγε τελεσίδικο "Χ" και η Δευτέρα. Έχω διαθέσιμο το ΣΚ αλλά μου φαίνεται δύσκολη η άσκηση για μια διανυκτέρευση και τόσα χιλιόμετρα. Κρίμα!

Δε μπορεί, δε μπορεί κάπου θα συναντηθούμε!

 
Τελευταία επεξεργασία:

labros

Μέλος
Περιοχή
Ιλιον - Τζουμέρκα
Όνομα
Λάμπρος
Μοτό
Ντακαρίσιο
70. STF
Μετά τη Παρασκευή έφαγε τελεσίδικο "Χ" και η Δευτέρα. Έχω διαθέσιμο το ΣΚ αλλά μου φαίνεται δύσκολη η άσκηση για μια διανυκτέρευση και τόσα χιλιόμετρα. Κρίμα!
Στέφανε, εσύ ξέρεις φυσικά, αλλά έλα να κανουμε οσο Σάββατο προλάβεις μέχρι Καστανιά και το κομμάτι της 2ης μέρας μέχρι Μέτσοβο οπου φεύγεις εκεί. Είναι μέρη που δεν φτάνουμε εύκολα ειδικά χωρίς ειδικής αποστολής παρέα. :yew:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αλίμονο αν ήταν εύκολο να φεύγαμε οποτε θέλαμε.... Ιδίως όσοι έχουν οικογένεια και δουλειά με πίεση.
Υγεία να υπάρχει και βόλτες θα κάνουμε και άλλες.
Δεν θέλω στεναχώρια.
 

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Ερώτηση προς τους βόρειους που γνωρίζουν τα μέρη διανυκτέρευσης....
Πιστεύετε ότι με καλοκαιρινό υπνοσακο και ένα σετ ισοθερμικα θα παλεύεται το βράδυ για ύπνο???Κοιτάζω όσο μπορώ περισσότερο για εξοικονόμηση χωρου και ο χειμερινος μου υπνοσακος από μόνος του πιάνει σχεδόν όλο τον σάκο....
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Ερώτηση προς τους βόρειους που γνωρίζουν τα μέρη διανυκτέρευσης....
Πιστεύετε ότι με καλοκαιρινό υπνοσακο και ένα σετ ισοθερμικα θα παλεύεται το βράδυ για ύπνο???Κοιτάζω όσο μπορώ περισσότερο για εξοικονόμηση χωρου και ο χειμερινος μου υπνοσακος από μόνος του πιάνει σχεδόν όλο τον σάκο....
ελα με μαγιο και παρε μονο μια κουνουπιερα
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Καλό είναι να έχεις comfort γύρω στο 0.
Απο εκει και πέρα είναι και θέμα οργανισμού αν είσαι κρυουλιαρης.
Γενικα βλέπω ότι ο καιρός θα είναι ζεστός
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Ερώτηση προς τους βόρειους που γνωρίζουν τα μέρη διανυκτέρευσης....
Πιστεύετε ότι με καλοκαιρινό υπνοσακο και ένα σετ ισοθερμικα θα παλεύεται το βράδυ για ύπνο???Κοιτάζω όσο μπορώ περισσότερο για εξοικονόμηση χωρου και ο χειμερινος μου υπνοσακος από μόνος του πιάνει σχεδόν όλο τον σάκο....
Ενα θα σου πω Τάκη. Το πουλί θα κοιμηθεί γυμνό πάνω σε κάποιο δέντρο . οι θερμοκρασίες το βράδυ θα είναι καλές για την εποχή είπε
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
οι θερμοκρασιες κατα την διαρκεια της ημερας στα βουνα θα κυμανθουν απο 18 εως και 25,5 κελσιου και κατα τις βραδυνες ωρες μεταξυ 2 και 12
 

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Καλό είναι να έχεις comfort γύρω στο 0.
Απο εκει και πέρα είναι και θέμα οργανισμού αν είσαι κρυουλιαρης.
Γενικα βλέπω ότι ο καιρός θα είναι ζεστός
Αυτός που έχω λέει κομφορτ +8 αλλά πιο κάτω λέει ότι και με +1 οριακα την ψιλοβγαζεις...Οπότε σύμφωνα και με τις ακριβείς μετεωρολογικες προβλέψεις του πουλιού είμαστε κομπλέ...
 

lep990

Μέλος
Περιοχή
ΚΙΑΤΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
Όνομα
Νίκος
Μοτό
ΚΤΜ adventure 990
GAS GAS EC250
Honda bros 400
Αυτός που έχω λέει κομφορτ +8 αλλά πιο κάτω λέει ότι και με +1 οριακα την ψιλοβγαζεις...Οπότε σύμφωνα και με τις ακριβείς μετεωρολογικες προβλέψεις του πουλιού είμαστε κομπλέ...
Μέχρι τώρα τέτοιο υπνοσακο είχα και έχω κοιμηθεί και σε -0 με καλά ισοθερμικα.. αρα εγώ νομίζω δεν θα έχεις πρόβλημα..αν θες υπνοσακο ζεστό και συσκευασία μικρή μόνο πουπουλενιο.

Στάλθηκε από το SM-J530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Μην φρικαρετε με τον καιρό ρε κομάντα, δεν πρόκειται να πέσει κάτω από 10 το βράδυ (και πολύ λέω).
Αντιθετως να πάρετε μαζί αδιάβροχα γιατί όπως δείχνει θα τις έχει τις μπόρες του.

Γι αυτούς που η αδιαβροχοποίηση στη σκηνή τους είναι χαμηλή, να πάρουν έναν ψιλό μουσαμα να ρίξουν και μανταλάκια να τον πιάσουν.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Και τι δε θα 'δινα να δω αυτήν τη διάσημη ντούγκλα να υγραίνεται από τις δροσοσταλίδες της βροχής
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Και τι δε θα 'δινα να δω αυτήν τη διάσημη ντούγκλα να υγραίνεται από τις δροσοσταλίδες της βροχής
καλα μην το παιρνεις και πολυ στο αντρικο !!!!διοτι φοβαμαι !!!!!.....
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Αμάν πχια!!! Εκτός από εντουρομπλουζα θα ψάχνουμε και για μουσαμά για την σκηνή????
 

nomad

Μέλος
Περιοχή
Καρπηνιςςς
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
BMW F650GS
KTM exc 300
Εγώ φοβάμαι ότι θα έχει βροχές.Εδώ Γιάννενα ξεκίνησε τώρα και το πάει μάλλον κάθε απόγευμα βροχή..
Εγώ φοβάμαι ότι θα έχει βροχές.Εδώ Γιάννενα ξεκίνησε τώρα και το πάει μάλλον κάθε απόγευμα βροχή..
Δεν θα έχει τίποτα. Μην ανησυχείς. Ακόμη και αυτό, το έχουμε κανονίσει.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom