To KTM or not to KTM?

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Αν δεν σου αρεσουν τα πολλα ηλεκτρονικα μπλιμπλικια, σιγουρα. Αυτος ηταν εξαλλου ο λογος που πολλοι επαινουσαν το 1090, διοτι ειχε μια απλοτητα που με τα 1290 χαθηκε. Τα 1190 ακολουθησαν την ιδια συνταγη των 9χ0 και πολλων φυσικα μοτο στο μπροστινο, το οποιο ειναι τρομερα μαλακο και under sprung, μαζι με ολα τα προβληματα που αυτο δημιουργει.

Με λιγο ψαξιμο ομως, το φτιαξιμο ειναι ευκολο και οικονομικο.

Με 150 ευρω το γυρνας σε μανουαλ και εισαι ετοιμος. Με το ιδιο ελατηριο αλλα αλλο λαδι.
Πισω θελει αλλη αναρτηση για να γινει μανουαλ.
Απο 1190 R ταιριαζει μια χαρα.
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Ουτε γω ξερω.
Το κεφάλι του Σωτου ησύχασε πάντως :)
Όχι το καινούριο...δεν το χαν...έχω οδηγήσει το gen 2.και μου άρεσε...βασικά να πω την αλήθεια το μοτέρ ήταν όλα τα λεφτά...

Στάλθηκε από το Mi A2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Το καινουργιο tracer είναι κλάσεις ανώτερο από το προηγουμενο, έχε το κατά νου, αλλά εγώ δεν θα το έβαζα ουτε σε πατημενο χωματόδρομο
 

YANNIS EFTHIMIOU

Μέλος
Όνομα
YANNIS
Μοτό
Suzuki VStrom 800 DE
Αν είσαι Κάγκουρας και θες να τα περνάς όλα από πάνω πάρε 1090s αν βρεις; Το είχα, απροβλημάτιστο, φοβερή δύναμη, φοβερή κατευθυντικοτητα στο ταξίδι, καλή ποιότητα, αν θες και χώμα πάρε το 790 r που τα κάνει όλα, δεν καίει τίποτα αλλά χάνει λίγο στην άσφαλτο, αν δε σε νοιάζουν τα παρά πολλά γκάζια και θες να σου μείνουν λεφτά για διακοπές πάρε το 1050, αλλιώς πήγαινε στα γαμάτα χρηματοδοτικά της Bmw που η Ktm τα βλέπει με τα κυάλια και πάρε το xr900 με λίγα παραπάνω χρήματα καινούργιο σε δόσεις.
Tracer έχει και η κουτσή Μαρία, δε μπορώ να το βλέπω άλλο..
 
Top Bottom