Topcase Givi Trekker Outback

kostas

Μέλος
Περιοχή
Orestiáda, Evros, Greece
Όνομα
Κώστας
Μοτό
R1200GS ADV
Vespa lxv 50
Αν και έχει τραβήξει το ενδιαφέρον πολλών η συγκεκριμένη σειρά δεν έχω δει κανέναν γνωστό να τις φοράει ούτε σε πλαϊνές!

Ζαχαρωνω το μεγάλο top case αλλα να σου πω την αλήθεια φοβάμαι που κράτησαν την ίδια βάση (καλό μεν γιατί αν έχεις πλαστική τις βάζεις στην ίδια) ποσό ανθεκτική θα ναι.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

FEBU

Μέλος
Περιοχή
Άργος
Όνομα
Αγγελής
Μοτό
Suzuki DL 650 V-Strom
Ρωτάω για το μικρό. Υπάρχει κάποιος που το είδε ή το είχε και το απέρριψε, και για ποιους λόγους; Εννοείται ότι θα το δω κι από κοντά, αλλά κουβέντα να γίνεται...
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Eμενα μου αρεσε πολυ αρχικα,αλλα τελικα πηρα το trax38...4 λιτρα μικροτερο δηλαδη αλλα σε ογκο το givi φαινεται ειλικρινα τεραστιο απο κοντα...τα συν ειναι στη βαση οτι μπορεις ανα πασα ωρα και στιγμη να βαλεις μια αλλη βαλιτσα, και επισης εχει υποδοχες για ιμαντες απο πανω..μια χαρα ειναι ομως σε γενικες γραμμες αλλα το γεγονος οτι δεν πολυκυκλοφορησε με προβληματιζει παρα πολυ!!
 

FEBU

Μέλος
Περιοχή
Άργος
Όνομα
Αγγελής
Μοτό
Suzuki DL 650 V-Strom
Πήγα στο Motoraid και το είδα. Όντως φαίνεται μεγάλο. Το trax μου αρέσει περισσότερο, αλλά μπορώ να προσαρμόσω το Givi στη μηχανή πιο εύκολα και με μικρότερο κόστος/μετατροπή της παρούσας κατάστασης. Μάλλον θα το πάρω.
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Αυτο ειναι το αρνητικο του τραξ,θες περιπου 100ε παραπανω για βαση, σωστα?? :/
μαυρο η ασημι θα το παρεις? τι χρωμα ειναι η μηχανη σου?
 

FEBU

Μέλος
Περιοχή
Άργος
Όνομα
Αγγελής
Μοτό
Suzuki DL 650 V-Strom
Ασημί, παρ´οτι η μηχανή είναι μαύρη. Θα μου στοιχίσει επιπλέον 20 ευρω για το ξεχωριστό monokey set. Η σχάρα μου είναι επίπεδη της altrider που το δέχεται.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Wtower

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
XT1200Z
Αν και λίγο necromancing σε αυτό το παλιό θέμα, να σημειώσω ότι έχω την συγκεκριμένη top case και είμαι 100% ευχαριστημένος. Δεν με προβλημάτισε ποτέ το μεγάλο της μέγεθος, απεναντίας χωράει μέσα σκηνή στρωματάκια υπνόσακους και μένει χώρος και για τα φαγητά, ιδανική κατάσταση ειδικά για ασφάλτινο μοτοταξίδι όπου αλλάζεις συνέχεια camping και βαριέσαι (ή δεν έχεις το χρόνο) να δένεις και να λύνεις.

Όταν την παρήγγειλα δεν ήταν διαθέσιμη η αλουμινένια βάση και την αγόρασα την πλαστική προσωρινά, αλλά ουδέν μονιμότερον του προσωρινού όπως λένε και στο χωριό μου και με έχει αφήσει απόλυτα ικανοποιημένο.
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Αν και λίγο necromancing σε αυτό το παλιό θέμα, να σημειώσω ότι έχω την συγκεκριμένη top case και είμαι 100% ευχαριστημένος. Δεν με προβλημάτισε ποτέ το μεγάλο της μέγεθος, απεναντίας χωράει μέσα σκηνή στρωματάκια υπνόσακους και μένει χώρος και για τα φαγητά, ιδανική κατάσταση ειδικά για ασφάλτινο μοτοταξίδι όπου αλλάζεις συνέχεια camping και βαριέσαι (ή δεν έχεις το χρόνο) να δένεις και να λύνεις.

Όταν την παρήγγειλα δεν ήταν διαθέσιμη η αλουμινένια βάση και την αγόρασα την πλαστική προσωρινά, αλλά ουδέν μονιμότερον του προσωρινού όπως λένε και στο χωριό μου και με έχει αφήσει απόλυτα ικανοποιημένο.
D&D?
 
Reactions: est

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Ok!

Στάλθηκε από το MotoG3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom