Tour λάστιχα σε ktm smt

Big twin

Orange blood
Όνομα
Σαββας
Μοτό
Ktm 990 smt 2011
Λοιπών παιδιά ότι λέει ο τίτλος + λίγο η και πολύ αν γίνεται στριψιμο... Υπάρχουν κάποια θέματα είναι όμως κάπως παλιά.. Κουραστηκα να βλέπω τα ss λάστιχα σε κάθε μικρή βόλτα να λιγοστευουν + ότι θέλω να κάνω ταξιδάκι φέτος + ότι πριν 2 βδομάδες έβαλα καινούργιο πίσω και σε λίγο θέλει πάλι :eek: οπότε πάμε για ζευγάρι.. Πάρτε υπόψιν σας ότι οι δρόμοι εδώ είναι αρκετά καλοί για να τερματίσει ακόμα και ένα tour λάστιχο.. Οπότε ψάχνω για tour αλλά με όση μεγαλύτερη κορώνα γίνεται.. Ακούω συντροχοι!
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
pirelli angel st η gt ,αν και το gt ειναι για βαρυτερα μηχανακια...
bytheway κανα review του smt εχεις κανει?και γαμω τα μηχανακια ειναι
 

Big twin

Orange blood
Όνομα
Σαββας
Μοτό
Ktm 990 smt 2011
Όταν λες βαριά μηχανάκια? 200kg's είναι πόσο ακόμα... Επίσης όταν λες review τι ακριβός δλδ? Με μπέρδεψες λίγο...
 

nick_VFR

Κουλάδι όνομα και πράμα
Περιοχή
Ιωάννινα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda VFR 800 V-tec
Husqvarna TE 610
Michelin Pilot Road 4.


Αυτά φοράω τώρα στο VFR. Με τον προκάτοχο του, τα road 3 έβγαλα πάνω από 20.000 χλμ. και λογικά και με αυτά, θα βγάλω πολλά. Φίλοι μου που έχουν αναγάγει το στρίψιμο σε επιστήμη, επίσης το φοράνε και είναι ευχαριστημένοι. Στα bonus, ότι είναι πολύ καλό ακόμα και σε βρεγμένο οδόστρωμα.
 

Big twin

Orange blood
Όνομα
Σαββας
Μοτό
Ktm 990 smt 2011
Ήμουν πάντα εναντίον της Michelin θα το έχω υπόψιν μου όμως ευχαριστώ!
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Όταν λες βαριά μηχανάκια? 200kg's είναι πόσο ακόμα... Επίσης όταν λες review τι ακριβός δλδ? Με μπέρδεψες λίγο...
εννοω κατι fjr 1300 και τετοια...
για το review εννοω αν εχεις γραψει τιποτα για την συμβιωση σου με το smt..
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Dunlop qualifier 2 ειχα δουλεψει στο cbf 1000 και ηταν αψογα μεχρι τις 12000 που τα κρατησα
Κατόπιν έβαλα τα PR4 της μισελεν
τα οποια δεν τα εκανα πολλα χλμ μιας και το πουλησα,ομως μια χαρα ελαστικο ηταν δε με χαλασε πουθενα
Η επομενη επιλογη μου ελεγα να ηταν τα angel μιας και ειμαι λιγο πιρελακιας και μου αρεσει να δοκιμαζω μεχρι να καταληξω..
 
Top Bottom