Touratech αξεσουαρ για r 1200gs αεροψυκτα

tasosbob

Μέλος
Περιοχή
Εδεσσα
Όνομα
Τασος
Μοτό
Honda Transalp 650
Καλημερα για λογαριασμο φιλου πωλουνται τα κατωθι:
1. Προεκταση πλαινου σταντ το οποιο δινει μεγαλη βαση-σταθεροτητα στην μηχανη 30 ευρω

2.Πλαινα προστατευτικα σκελετου 2 τεμαχια αριστερα και δεξια στα 50 ευρω και τα 2 μαζι

Θα προτιμησω να τα δωσω ολα μαζι στα 80 μιας και μου τα εδωσε συσκευασμενα αν δεν βρεθει ενας ενδιαφερομενος και για τα δυο τοτε βλεπουμε
Η αγγελια υπαρει και σε αλλα μερη...Εξοδα μεταφορας του αγοραστη(με ελτα 3-5 ευρω νομιζω)
Τηλ συνεννοησης το δικο μου εξηνταεννια304700δεκαοχτω Τασος



 

tasosbob

Μέλος
Περιοχή
Εδεσσα
Όνομα
Τασος
Μοτό
Honda Transalp 650
Το πακέτο έσπασε ...Τα προστατευτικά πουλήθηκαν... Υπάρχει μόνο η προέκταση stand
 

tasosbob

Μέλος
Περιοχή
Εδεσσα
Όνομα
Τασος
Μοτό
Honda Transalp 650
Η προέκταση stand εξακολουθεί να υπάρχει.... επειδή με έχουν ρωτήσει αρκετά παιδιά με pm η πληροφόρηση μου είναι ότι κάνει για αεροψυκτα από 4 έως 12 με το στραβό το πλαϊνό σταντ απλά και adve... αν κάποιος θέλει να πειραματιστεί ευχαρίστως το στέλνω αρκεί να επιβαρυνθείτε τα ταχυδρομικά..
 

tasosbob

Μέλος
Περιοχή
Εδεσσα
Όνομα
Τασος
Μοτό
Honda Transalp 650
Καινουργιες φωτο....Καθαριστηκε και λιγο...Κανει για Bmw r1200gs απλα και adve δεν ξερω για αλλα λογικα οσα εχουν παραπλισια πατουρα στο πλαινο σταντ

 

tasosbob

Μέλος
Περιοχή
Εδεσσα
Όνομα
Τασος
Μοτό
Honda Transalp 650
Παρελήφθη από το καινούργιο ιδιοκτητη..Μπορεί να κλείσει η αγγελία Ευχαριστώ το φόρουμ για τη φιλοξενία της
 
Top Bottom