TransAlbania 2018. Καταραμένα Βουνά & Transeurotrail

manosxlv

Μέλος
Περιοχή
ΡΟΔΟΣ / ΟΙΚΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
Όνομα
ΜΑΝΟΣ
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
Αφού υπάρχουν οι χαρτογραφησεις και οι πληροφορίες, δεν ετοιμάζουμε μια ονοφαδα στους γείτονες?

Είστε ζουπερ...
Το πιασες αλανι......
Εχω πει για τροφυ με εξωτερικο μεσα......
Θα ειναι τελειο
 

Nikolas77

Adventure Traveller
Όνομα
Nikolas
Μοτό
LC4 ADV'02
Υπάρχουν κι άλλες φοβερές διαδρομές στη γείτονα χώρα αλλά θα έπρεπε η βόλτα να είναι + δύο μέρες ή να παίξουν τρέιλερ για τους μικρούς...

Στάλθηκε από το FIG-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

gaslion

Μέλος
Όνομα
Κωνταντίνος
Μοτό
Ducati Multistada 1200 Enduro
TTR 250 Raid
Πολύ ωραίες εικόνες βόλτες παιδιά! Πολλά μπράβο!
Σχετικά με ADVtrOFFιαδα εκεί, εξαιρετική ιδέα
 

John-Aigio

Nα γιατί GS
Περιοχή
ΑΙΓΙΟ
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS
δεν πατάω χώμα
Είναι ωραίο όταν πίνοντας καφεδάκι απολαμβάνεις ένα πολύ όμορφο ταξιδιωτικό, που μέσα από τα γραπτά τους και από τις εικόνες είναι σαν να το ζεις μαζί τούς.
Μπράβο σας υπέροχο!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ωραία βόλτα παίδες!!!:ok:
Μια βόλτα προς τα εκεί...
...καλή ιδέα...;)
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Πολυ χρησιμες πληροφοριες που μαλλον θα μου χρειαστουν , ερωτηση , ειδα οτι απο Frieza για Κoman εχει μονο 13:00 και παει αναβατη και μοτο 25ευρω , ισχυει; επισης ποση ωρα σας πειρε η διαδρομη με το καραβι;;;
 

stefanos

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
Honda Africa twin 750
Πολυ χρησιμες πληροφοριες που μαλλον θα μου χρειαστουν , ερωτηση , ειδα οτι απο Frieza για Κoman εχει μονο 13:00 και παει αναβατη και μοτο 25ευρω , ισχυει; επισης ποση ωρα σας πειρε η διαδρομη με το καραβι;;;
To ποσό τόσο ήταν περίπου (δεν θυμάμαι ακριβώς). Για δρομολόγια - κόστος - χρόνος δες τα λινκ που ακολουθούν:

Την προηγούμενη μέρα είχαμε επικοινωνήσει τηλεφωνικά μαζί τους και μας επιβεβαίωσαν το δρομολόγιο. Σε κάποιο από τα παραπάνω, επιτρέπει να στήσεις και την σκηνή σου στο ferry για το βράδυ .
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom