Traveling along the ''Roof of the World" Pamir Highway

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Έχω κάνει την διαδρομή που έκανες στη Ρωσία έως ομσκ και πάλι πίσω πριν μερικά χρόνια . Πιο βαρετή πεθαίνεις .
Τώρα είσαι στα καλά ,από Αγία Πετρούπολη ανέβα λίγο πιο βόρεια να πας στις λίμνες αν έχεις χρόνο και κατέβα από Φινλανδία -Εσθονια .

Εκεί που είσαι , άσε κάπου την μηχανή και κατέβα στο μέτρο , μην το πάρεις απλά βγάλε φωτό .


Sent from my iPad using Tapatalk
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
2 μέρες στην Μόσχα,πραγματικά τι να πω γι αυτή την πόλη, απλά μαγική μεγαλούπολη που όμως το κέντρο της το περπατάς άνετα! Θα χρειαστείς και το μετρό να πας Στην Moscow City στους ουρανοξύστες αλλά και στο Μουσείο Κοσμοναυτων Και τον πύργο.
Για την ζωή δεν το συζητάμε , πολυπολιτισμική, κόσμος μέχρι αργά στους δρόμους στα σοκάκια να πίνει μπυρα, γνώρισα και κάτι locals ήπιαμε τις μπύρες μας , έχουν αρκετούς φίλους Ελλάδα και πάνε , με άκουσαν που είπα την international λέξη ΜΑΛΑΚΑ στο τηλ και με προσέγγισαν .
Αν Δεν ήμουν οριακά με την βίζα σίγουρα θα καθόμουν κι άλλο!

I Love Moscow
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
ρε φιλε βαλε καμια μπαμπατσικη .............
τι ειναι αυτο,τωρα!!!!!!!!!!!!
Νατος ο κύριος αποκαλύφθηκε

Μπαμπατσικη Ρωσίδα? Όλες λαμπάδες είναι!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Από τις φώτο επιβεβαιωνονται οι φημες ότι τα καλύτερα "κομμάτια" ζουν εκτός Ρωσίας.
Τεσπα..... Βλεπω να τσακωνει τον κρητικό κανένας Ρώσος χωρίς σβέρκο και να τον στείλει πίσω σε κομμάτια.
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Από τις φώτο επιβεβαιωνονται οι φημες ότι τα καλύτερα "κομμάτια" ζουν εκτός Ρωσίας.
Τεσπα..... Βλεπω να τσακωνει τον κρητικό κανένας Ρώσος χωρίς σβέρκο και να τον στείλει πίσω σε κομμάτια.
Ξεχνάς ότι με την Dslr βγαίνουν οι καλές φωτο από μακρυά
 

VISION

Μέλος
Όνομα
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Μοτό
ΚΤΜ 1090
Η πρέπει να ρυθμίσεις τον φακός σου
Η να πάω στον οφθαλίατρο!!
Μονο εμένα μου φαίνονται όλες .....Πόντιες??
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Συμφωνω με μανιακ.
Οι ομορφες ειναι πολυ αδυνατες κι οσες με πιασιματα, ειναι ασχημες.
Παει χαλασε ο κοΖμος:p
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Τεσπα..... Βλεπω να τσακωνει τον κρητικό κανένας Ρώσος χωρίς σβέρκο και να τον στείλει πίσω σε κομμάτια.
Φαντάσου να είναι και ΚαΤεΜάς εε? :p
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Βρε πως απέκτησε πολλά σχόλια μετά από μια ανάρτηση το θέμα! Δεν το λέγατε τόσο καιρό να μην ανεβάζω τοπία να ανεβάζω κ@λους?
Πριν τη Μόσχα... Το μόνο κ@λαρακι που έβλεπες ήταν το δικό σου και του τενεριστα!
 
Top Bottom