Traveling along the ''Roof of the World" Pamir Highway

Goukos

Once a Marine always a marine....
Περιοχή
SaloniKa .....again.....
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200GSA
Καλό ταξίδι να έχετε παίδες.
Να γεμίσετε εικόνες και αναμένουμε φωτό από την εμπειρία σας !!!
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Καλους δρο.ους να χετε Γιαννο :)
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Στο δρόμο σήμερα μόνο χιλιόμετρο και βενζινες, αλλά φτάσαμε στην πανέμορφη Αμάσεια και αποζημιωθηκαμε!

Λίγο έλειψε να πάω ότι έπαθε το πλι @Phoenix στη Ρουμανία, σε φανάρι αυτή την φορά, πέρασε απο δίπλα μου πλαγια έχοντας χάσει τον έλεγχο ενα βανακι, αλλά την βγαλαμε....

 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Στο ουζουνγκιολ μιλάνε πολλοί ελληνικά , έχει πέστροφα κ κάτι αλλά ψαράκια του γλυκού νερού , έχω κάνει ένα πέρασμα από χώμα παλιά με υψόμετρο 2500m .
Να περάσετε σούπερ κ να μαζέψετε πολλά χιλιόμετρα .

Ελπίζω το τσάι στο πρωινό να είναι στη σωστή θερμοκρασία και τα κρεβάτια στο σωστό μέγεθος !

Χεβ φαν !


Στην αύρα ...
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Στο ουζουνγκιολ μιλάνε πολλοί ελληνικά , έχει πέστροφα κ κάτι αλλά ψαράκια του γλυκού νερού , έχω κάνει ένα πέρασμα από χώμα παλιά με υψόμετρο 2500m .
Να περάσετε σούπερ κ να μαζέψετε πολλά χιλιόμετρα .

Ελπίζω το τσάι στο πρωινό να είναι στη σωστή θερμοκρασία και τα κρεβάτια στο σωστό μέγεθος !

Χεβ φαν !


Στην αύρα ...
Ειδικά το κρεβάτι είναι διπλό σήμερα, και ο ένας (ο Κώστας στην προκειμένη περίπτωση) θα είναι στον τοίχο

Σας ευχαριστούμε όλους!
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Η πόλη απλά δεν κοιμάται, το μαύρο χρήμα ρέει άφθονο , ο σερβιτόρος παίρνει 5 ευρώ το 12ωρο απ οτι μας ειπε, και οι λίγοι κονομανε (μαφιααα)

Άλλος κόσμος σε σχέση με την υπόλοιπη Γεωργία, έπηξε το μάτι μας στα supercars,
 
Top Bottom