Tuareg-660

Mariner

Everflowed
Περιοχή
Ν.Σμύρνη
Όνομα
Μαρίνος
Μοτό
ΚΤΜ 690 Enduro / BMW R1200GS Adv
Κακά νέα … :(
Είναι πρόβλημα που το καλύπτει η εγγύηση ;
Ναι, κανονικά

Πώς έσκασε η μίζα μάστορα? Τι ζημιά έπαθε δλδ σε τόσα λίγα χιλιόμετρα?
Τι να σου πω, απλά δεν έπερνε μπροστα. Θα ρωτήσω μηπως είδε τίποτα περισσότερο ο μηχανικός οταν πάω να το παρω.

Όσο έχεις το μπαούλο πίσω, το σύμπαν θα σου στέλνει sms
Ρε μανία με το μπαούλο.. :p Μην το βλέπεις σαν μπαούλο, δες το σαν το πορτ μπαγκαζ του αυτοκινήτου που δεν έχω..
 

Thanpen

Μέλος
Περιοχή
Κορινθος
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Africa twin
Tuareg 660
Ναι, κανονικά


Τι να σου πω, απλά δεν έπερνε μπροστα. Θα ρωτήσω μηπως είδε τίποτα περισσότερο ο μηχανικός οταν πάω να το παρω.



Ρε μανία με το μπαούλο.. :p Μην το βλέπεις σαν μπαούλο, δες το σαν το πορτ μπαγκαζ του αυτοκινήτου που δεν έχω..
Καλά ξεμπερδέματα τότε , ευτυχώς . :friendship:
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Τι να σου πω, απλά δεν έπερνε μπροστα.
Θα μπορουσες να τοχεις βαλει μπροστα ζμπρωχτο και να πας μεχρι το συνεργειο αντι να περιμενεις οδικη, απλα χρειαζεται δευτερο φιτ ατομο. Ελπιζω να βρεθει/φτιαχτει αμεσα :ok:
 

Mariner

Everflowed
Περιοχή
Ν.Σμύρνη
Όνομα
Μαρίνος
Μοτό
ΚΤΜ 690 Enduro / BMW R1200GS Adv
Θα μπορουσες να τοχεις βαλει μπροστα ζμπρωχτο και να πας μεχρι το συνεργειο αντι να περιμενεις οδικη, απλα χρειαζεται δευτερο φιτ ατομο. Ελπιζω να βρεθει/φτιαχτει αμεσα :ok:
Προφανώς και το δοκίμασα αλλα δεν έκανε κίχ, μάλλον δεν βοηθάει και ο μονόδρομος συμπλέκτης
 

Mariner

Everflowed
Περιοχή
Ν.Σμύρνη
Όνομα
Μαρίνος
Μοτό
ΚΤΜ 690 Enduro / BMW R1200GS Adv
Τιμή ; Βγαλτα αν μπορείς και μια φωτό όταν με το καλό τα βάλεις να τα δούμε . Με ενδιαφερει
Δεν ειναι και οι καλύτερες φωτο αλλά παίρνεις μια ιδέα. Προσωπικά θα τις ήθελα ενα τσακ πιο κοντές αλλα οι κοντές δεν ηταν σπαστές, μαλλον δεν μπορούμε να τα έχουμε ολα :)

Αν θες τίποτα πιο συγκεκριμένο μου λες.


 

Thanpen

Μέλος
Περιοχή
Κορινθος
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Africa twin
Tuareg 660
Δεν ειναι και οι καλύτερες φωτο αλλά παίρνεις μια ιδέα. Προσωπικά θα τις ήθελα ενα τσακ πιο κοντές αλλα οι κοντές δεν ηταν σπαστές, μαλλον δεν μπορούμε να τα έχουμε ολα :)

Αν θες τίποτα πιο συγκεκριμένο μου λες.


Σε ευχαριστώ πολύ :friendship:

πολύ ωραίες είναι .. όταν με το καλό θα σου πω :D
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Οκ, καινούργιο μοντέλο, τώρα κυκλοφορεί, τώρα θα βγαιτον οποιοδήποτε "χαρακτήρα" του, αλλά ρε παλικάρια μου, τι θα λέγατε/γραφατε (110% θα σκεφτόσασταν) αν αυτό γινόταν σε κάτοχο voge, cfmoto ....

:cns::cns:
 

Siaperas

a.k.a faraway
Περιοχή
Άρτα-Κέρκυρα-Αθήνα ...κτλ
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BMW 1200GS LC
Tuono V4 1100 Factory
Άμα δεν ανέβεις μια φορά τη διετία σε καρότσα με aprilia έχει πρόβλημα , να ξέρετε, να το φοβάστε.
Τώρα άμα ανεβήκαμε πρόσφατα για 2 έτη καθαρισατε , από το 24 να ετοιμάζεστε πάλι.... :ha
 

Thanpen

Μέλος
Περιοχή
Κορινθος
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Africa twin
Tuareg 660
Άμα δεν ανέβεις μια φορά τη διετία σε καρότσα με aprilia έχει πρόβλημα , να ξέρετε, να το φοβάστε.
Τώρα άμα ανεβήκαμε πρόσφατα για 2 έτη καθαρισατε , από το 24 να ετοιμάζεστε πάλι.... :ha
Κάτσε να αποθηκεύσω το τηλέφωνο τις οδικής :ha
 

Mariner

Everflowed
Περιοχή
Ν.Σμύρνη
Όνομα
Μαρίνος
Μοτό
ΚΤΜ 690 Enduro / BMW R1200GS Adv
Btw τώρα που το θυμήθηκα, σε περίπτωση που δεν έχετε διαβάσει τα ψιλά γραμματα, η οδική βοήθεια που δίνει η Απρίλια ισχύει μόνο κατα την περίοδο της επέκτασης εγγύησης (δλδ τον 3ο και 4ο χρόνο) για τα πρώτα 2 δεν έχει κάτι. Ευτυχώς που μιας και Ιταλικό είχα αφήσει και την οδική στην ασφάλεια για να έχω και backup :D
 

Thanpen

Μέλος
Περιοχή
Κορινθος
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Africa twin
Tuareg 660
Btw τώρα που το θυμήθηκα, σε περίπτωση που δεν έχετε διαβάσει τα ψιλά γραμματα, η οδική βοήθεια που δίνει η Απρίλια ισχύει μόνο κατα την περίοδο της επέκτασης εγγύησης (δλδ τον 3ο και 4ο χρόνο) για τα πρώτα 2 δεν έχει κάτι. Ευτυχώς που μιας και Ιταλικό είχα αφήσει και την οδική στην ασφάλεια για να έχω και backup :D
Κομπλέ , αν και έχω βάλει οδική και εγω στην ασφάλεια
 
Reactions: STF

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Btw τώρα που το θυμήθηκα, σε περίπτωση που δεν έχετε διαβάσει τα ψιλά γραμματα, η οδική βοήθεια που δίνει η Απρίλια ισχύει μόνο κατα την περίοδο της επέκτασης εγγύησης (δλδ τον 3ο και 4ο χρόνο) για τα πρώτα 2 δεν έχει κάτι. Ευτυχώς που μιας και Ιταλικό είχα αφήσει και την οδική στην ασφάλεια για να έχω και backup :D
Το ίδιο περι της οδικής ισχύει και με τα piaggio
 

galanakop

Μέλος
Περιοχή
tripolitsa
Όνομα
Nikos
Μοτό
BMW 1250GSA
Aprilia Tuareg 660
Vespa gts 300
KTM 350 EXC-F 23
2103497031 κυρία Ρουσακη.
Οποίος έχει θέμα παίρνει εδώ και λύνει το πρόβλημα του.
Επειδή τα έχει κάνει μπάχαλο ο όμιλος αυτό με την τετραετία ισχύει για την piagio και όχι για την Aprilia που ισχύει κανονικά για όλη την τετραετία.
Εγώ βρήκα άκρη και εξυπηρετήθηκα κανονικά με την κυρία Ρουσάκη πιο πάνω.
Είναι η υπεύθυνη.
Οποία έχει θέμα μιλάει με την ίδια και λύνεται το πρόβλημα του.
Μέχρι βέβαια να βρω την άκρη έβρισα τον dealer και ακόμα ένα δυο στα τηλέφωνα.
Χαχαχχαχα


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

galanakop

Μέλος
Περιοχή
tripolitsa
Όνομα
Nikos
Μοτό
BMW 1250GSA
Aprilia Tuareg 660
Vespa gts 300
KTM 350 EXC-F 23
Στην Τρίπολη έχουμε ωραία χωριά στο τέταρτο-μισάωρο. Αν δεν πατήσει χώμα δεν λερώνεται το εργαλείο. Σήμερα βγήκε βόλτα με όλο τον εξοπλισμό μιας και δεν τον είχα βάλει από τότε που το πήρα. Τριβαλιτσο την γυναίκα και βόλτα στην βυτινα.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22








Sent from my iPhone using Tapatalk
Καλοτάξιδο και με πολλά καλά χιλιόμετρα το τριβάλιτσο.

Να πω την αμαρτία μου αυτές τις μοτό τις έχω στο μυαλό μου με μαλακές βαλίτσες αποκλειστικά και μόνο, αλλά αυτά είναι περι ορέξεως ;)
 
Top Bottom