Tuareg-660

μητσος

Ο μήτσος των καρδαμιτσίων
Περιοχή
Γιάννενα
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
KLE500
Ρε ήσυχα μιλάμε!!! Κάτστε καλά!!!
Με κάνατε να πάω να το δώ το μηχανάκι.....
Κίτρινο- γκρί!
Εδώ λέμε πώς θα κάνουμε τα γεράματα στο τζαπανέζο...
Λές; Οχι μωρέ τώρα,ιταλό...
 

galanakop

Μέλος
Περιοχή
tripolitsa
Όνομα
Nikos
Μοτό
BMW 1250GSA
Aprilia Tuareg 660
Vespa gts 300
KTM 350 EXC-F 23
Ρε ήσυχα μιλάμε!!! Κάτστε καλά!!!
Με κάνατε να πάω να το δώ το μηχανάκι.....
Κίτρινο- γκρί!
Εδώ λέμε πώς θα κάνουμε τα γεράματα στο τζαπανέζο...
Λές; Οχι μωρέ τώρα,ιταλό...
Ποτε δεν είναι αργά τώρα στα γεράματα για έναν Ιταλό επιβήτορα. Χαχαχχαχα


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

notakos600

Μέλος
Περιοχή
Ασπρόπυργος
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
HONDA C50

Σήμερα ήρθε και ένα προστατευτικό για την οθόνη που είχα παράγγειλει .

ο
Ρε συ Θάνο, πόσο καύλα μηχανάκι πήγες κι αγόρασες?
 

galanakop

Μέλος
Περιοχή
tripolitsa
Όνομα
Nikos
Μοτό
BMW 1250GSA
Aprilia Tuareg 660
Vespa gts 300
KTM 350 EXC-F 23
Τελικά μίλησα με τον Γεωργόπουλο που εισάγει της backbusters της χούφτες και δεν κάνουν οι universal τελικά για το Tuareg 660. Περιμένουμε να βγάλει η εταιρία όποτε πάμε για βαθύ χειμώνα.
Είχα δει στο ΝΕΤ κάποιον που τις είχε βάλει με μια μικρή πατέντα αλλα δεν θυμάμαι που


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Thanpen

Μέλος
Περιοχή
Κορινθος
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Africa twin
Tuareg 660
Τελικά μίλησα με τον Γεωργόπουλο που εισάγει της backbusters της χούφτες και δεν κάνουν οι universal τελικά για το Tuareg 660. Περιμένουμε να βγάλει η εταιρία όποτε πάμε για βαθύ χειμώνα.
Είχα δει στο ΝΕΤ κάποιον που τις είχε βάλει με μια μικρή πατέντα αλλα δεν θυμάμαι που


Sent from my iPhone using Tapatalk

Έχουν έρθει τις SW στην Ελλάδα .
160 ευροπουλά
 

Ka0s

Μέλος
Όνομα
Ανδρέας
Μοτό
Bmw f650gs 2003
Yamaha T7 2021
Τελικά μίλησα με τον Γεωργόπουλο που εισάγει της backbusters της χούφτες και δεν κάνουν οι universal τελικά για το Tuareg 660. Περιμένουμε να βγάλει η εταιρία όποτε πάμε για βαθύ χειμώνα.
Είχα δει στο ΝΕΤ κάποιον που τις είχε βάλει με μια μικρή πατέντα αλλα δεν θυμάμαι που


Sent from my iPhone using Tapatalk
Κάπου είχε πάρει το μάτι μου ότι μπαίνουν οι μπαρκμπαστερς για το f700gs χωρις καμια πατεντα. Έπίσης εχει βγάλει και τούρατεκ
Hand protectors DEFENSA Expedition for Aprilia Tuareg 660
 

Srider

Βόρειο Μέλος
Περιοχή
Gothenburg - Sweden
Όνομα
Giorgos
Μοτό
Ténéré 700 World Raid | 2022
Τελικά παραγγειλα της touratech.
Αν εννοείς τις defensa χωρίς να θέλω να σε στεναχωρήσω δεν νομίζω ότι θα μείνεις ικανοποιημένος.

Ότι κριτική έχω διαβάσει είναι αρνητική.
Δυο προβλήματα παρουσιάζουν:

1) δεν είναι σωστα μελετημένες και σε πτώση λυγίζει η γωνία/άκρη τους. Είναι το υλικό τέτοιο που δεν μπορείς να το στρίψεις πάλι πίσω κ να το επιδιορθώσεις γιατί θα σπάσει.

2) η επεξεργασία τους δεν είναι καλή και μετά από λίγους μήνες/εβδομάδες αρχίζει να παρουσιάζεται σκουριά

Κοιτάζω κι εγώ για το τενερε και ενώ δείχνουν οπτικά καλές (και νομίζω κρατάνε τα μαμα αντίβαρα τιμουνιου - ένας από τους λόγους που τις κοίταζα) στο τέλος είναι ακριβές χωρίς αποτέλεσμα.
 

galanakop

Μέλος
Περιοχή
tripolitsa
Όνομα
Nikos
Μοτό
BMW 1250GSA
Aprilia Tuareg 660
Vespa gts 300
KTM 350 EXC-F 23
Αν εννοείς τις defensa χωρίς να θέλω να σε στεναχωρήσω δεν νομίζω ότι θα μείνεις ικανοποιημένος.

Ότι κριτική έχω διαβάσει είναι αρνητική.
Δυο προβλήματα παρουσιάζουν:

1) δεν είναι σωστα μελετημένες και σε πτώση λυγίζει η γωνία/άκρη τους. Είναι το υλικό τέτοιο που δεν μπορείς να το στρίψεις πάλι πίσω κ να το επιδιορθώσεις γιατί θα σπάσει.

2) η επεξεργασία τους δεν είναι καλή και μετά από λίγους μήνες/εβδομάδες αρχίζει να παρουσιάζεται σκουριά

Κοιτάζω κι εγώ για το τενερε και ενώ δείχνουν οπτικά καλές (και νομίζω κρατάνε τα μαμα αντίβαρα τιμουνιου - ένας από τους λόγους που τις κοίταζα) στο τέλος είναι ακριβές χωρίς αποτέλεσμα.
Ευχαριστώ για την ενημέρωση.
Θα το τολμήσω μιας και οι Αυστραλοί θα τις βγάλουν στην αγορά μετά την νέα χρονια.
Θα πω ότι πέταξα 180 ευρουδάκια το πολύ πολύ.
Δυστυχώς της sw motoch δεν μου αρέσουν καθόλου οπτικά και τις acerbic δεν προστατεύει όπως πρέπει το φρένο και τον συμπλέκτη.
Μονόδρομος ο Αυστραλός αλλα θα περιμένουμε τουλάχιστον 3-4 μήνες.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Top Bottom