Tuareg-660

KTiNoS

Μέλος
Όνομα
Athanassiou Nikos
Μοτό
XT 600 sm TDM 900



Tuareg Rally!!!!

βασανιστείτε λυσσάρες !
 

Ka0s

Μέλος
Όνομα
Ανδρέας
Μοτό
Bmw f650gs 2003
Yamaha T7 2021

Μου έβγαλε αυτόν ο αλγόριθμος του youtube. Έχει μια σειρά βίντεο για το tuareg που το έκανε test κανά μήνα. Ωράιο υλικό, ωράια μέρη αρκετή οδήγηση και λίγο μπλαμπλα.
Θα τσεκάρω και τα άλλα του βίντεο φαίνεται ενδιαφέρον κανάλι.
 

Ka0s

Μέλος
Όνομα
Ανδρέας
Μοτό
Bmw f650gs 2003
Yamaha T7 2021

Πρόσφατα ανέβασε ένα πορισμα και κάποιες ερωτήσεις
Ωραίος τύπος. Τα άλλα που καβαλάει είναι πιο ενδιαφέροντα, ειδικά αυτό που ναι σόλο στα μονοπάτια και πάει όπου.




Tuareg Rally!!!!

βασανιστείτε λυσσάρες !
Επειδή τα Ιταλικά δεν τα κατέχω και η αυτόματη μετάφραση είναι χάλια. Αν κατάλαβα καλά θα κατεβάσουν ομάδα στο africa eco race σαν aprilia;
 

mallllias

Μέλος
Όνομα
κωστας
Μοτό
Yamaha Tenere 700

Πρόσφατα ανέβασε ένα πορισμα και κάποιες ερωτήσεις
Εχει ενα προιγουμενο βιντεο το παιδι που το παει πολυ γρηγορα σε στενο δρομο με νερολακους κ "αλματα"..το σκιζει τερμα..
 

mallllias

Μέλος
Όνομα
κωστας
Μοτό
Yamaha Tenere 700
Βρηκε κανεις κανεναν, η κανενα βιντεο ,που ναχει κανει το μηχανακι 30000+ χιλιομετρα κ ολα καλα;;;;;
Σε περιπτωση αλλαγης εξατμισης μεσα στην 4ετια που δινει εγγυηση η Aprilia για το tuateg ,η εγγυηση χανεται;;;
 

Ka0s

Μέλος
Όνομα
Ανδρέας
Μοτό
Bmw f650gs 2003
Yamaha T7 2021
Βρηκε κανεις κανεναν, η κανενα βιντεο ,που ναχει κανει το μηχανακι 30000+ χιλιομετρα κ ολα καλα;;;;;
Σε περιπτωση αλλαγης εξατμισης μεσα στην 4ετια που δινει εγγυηση η Aprilia για το tuateg ,η εγγυηση χανεται;;;
1. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0oWoNhpN8G2n5pFLmz5y8UWCbcTqpMxDARdQ4BZwgXyDnJXFKei9Fe8N3xvSwaxjrl&id=100063444710842
Υποθέτω σε ομάδες στο φβ για το τουαρέγκ και σε φόρουμ θα ναι κι άλλοι.

2. Σίγουρα με την sc project που το δινει σαν αξεσουαρ η εταιρεία δεν χάνεται. Αλλά ρωτάς και εκεί που κάνεις σερβις και αν σου πουν τιποτα περίεργα την ξαναλλάζεις για το σεβρις. 5λ δουλειά είναι η αλλαγή ενός τελικού

3. Το οδήγησες τελικά;
 

mallllias

Μέλος
Όνομα
κωστας
Μοτό
Yamaha Tenere 700
1. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0oWoNhpN8G2n5pFLmz5y8UWCbcTqpMxDARdQ4BZwgXyDnJXFKei9Fe8N3xvSwaxjrl&id=100063444710842
Υποθέτω σε ομάδες στο φβ για το τουαρέγκ και σε φόρουμ θα ναι κι άλλοι.

2. Σίγουρα με την sc project που το δινει σαν αξεσουαρ η εταιρεία δεν χάνεται. Αλλά ρωτάς και εκεί που κάνεις σερβις και αν σου πουν τιποτα περίεργα την ξαναλλάζεις για το σεβρις. 5λ δουλειά είναι η αλλαγή ενός τελικού

3. Το οδήγησες τελικά;
1ον δεεν εχω fb..δε μπορω να δω το λινκ.

2ον καλα με την sc τα κιμιασανε..Ιταλια..
Αλλα σορυ ,ξεχασα να πω +λαιμοι.
Οποτε δεε θα ραβω ξυλωνω ,καταλαβαινεις.

3.οχι γιατι εβρεχε καθε μερα κ ολη μερα..
Δε πηγα καν να τη δω.
Το καλο,ισως το ΠΟΛΥ καλο για μενα εδω που ειμαι,ειναι οτι ο Ντολας στην Ξανθη που την εχει ,ειναι αντιπρωσοπος,κατι που μου ειχε διαφυγει παραδοξος...
Θα παω 3000% τις επομενες μερες..
Αν εχεις καποιο τροπο να περιγραψεις το τι αναφερεται στο fb ,σε γενικες γραμμες ,οσο αφορα τα πολλα χιλιομετρα / αξιοποιστια της Tuareg, εχει καλως...!
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
mallllias Πάντως και το απλό 790 που ΘΑ έρθει πρέπει να καλύπτει τα θέλω σου και όπως λέγεται θα έρθει σε ανταγωνιστική τιμή.
Δε μπαίνεις και στο εκεί νήμα να ρωτήσεις τους κατόχους -του τωρινού- να δεις τι έχουν να σου πουν;

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

*τι μόνο τα αγαπημένα μου μοντέλα θα την πληρώνουν;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Ka0s

Μέλος
Όνομα
Ανδρέας
Μοτό
Bmw f650gs 2003
Yamaha T7 2021
1ον δεεν εχω fb..δε μπορω να δω το λινκ.

2ον καλα με την sc τα κιμιασανε..Ιταλια..
Αλλα σορυ ,ξεχασα να πω +λαιμοι.
Οποτε δεε θα ραβω ξυλωνω ,καταλαβαινεις.

3.οχι γιατι εβρεχε καθε μερα κ ολη μερα..
Δε πηγα καν να τη δω.
Το καλο,ισως το ΠΟΛΥ καλο για μενα εδω που ειμαι,ειναι οτι ο Ντολας στην Ξανθη που την εχει ,ειναι αντιπρωσοπος,κατι που μου ειχε διαφυγει παραδοξος...
Θα παω 3000% τις επομενες μερες..
Αν εχεις καποιο τροπο να περιγραψεις το τι αναφερεται στο fb ,σε γενικες γραμμες ,οσο αφορα τα πολλα χιλιομετρα / αξιοποιστια της Tuareg, εχει καλως...!
 

mallllias

Μέλος
Όνομα
κωστας
Μοτό
Yamaha Tenere 700
mallllias Πάντως και το απλό 790 που ΘΑ έρθει πρέπει να καλύπτει τα θέλω σου και όπως λέγεται θα έρθει σε ανταγωνιστική τιμή.
Δε μπαίνεις και στο εκεί νήμα να ρωτήσεις τους κατόχους -του τωρινού- να δεις τι έχουν να σου πουν;

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

*τι μόνο τα αγαπημένα μου μοντέλα θα την πληρώνουν;
Το ΘΑ ειναι για μετα το καλοκαιρι 23' η πριν?
Για καποιο λογο εξακολουθω να νομιζω πως στην Ελλαδα θα παει 13000+.
Η ktm εβαλε κοσμο κ κοσμακι να περιμενει το 490 adventure κ τελικα παπαλα..
Τωρα λεει κ για 690 adventure ...
α'ι' να δουμε..
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Άστα τύπε, εδώ πάνε σε κηδείες 90χρονων και ουρλιάζουν "παλικάρι ήταν, λεβέντης" , τι τα θες, ο κόσμος τα έχει χαμένα
 

Ka0s

Μέλος
Όνομα
Ανδρέας
Μοτό
Bmw f650gs 2003
Yamaha T7 2021
Thanks!
Παντως ειρωνεια ε...
Να μοστραρει καποιος την αγαπημενη του κ να χερεται επισημενοντας, το οτι δεν εβγαλε προβλημα!!
Αντιπροσωπεια piaggio group είναι προφανως και το επισημαινουν διαφημιση κανουν
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Το ΘΑ ειναι για μετα το καλοκαιρι 23' η πριν?
Για καποιο λογο εξακολουθω να νομιζω πως στην Ελλαδα θα παει 13000+.
Η ktm εβαλε κοσμο κ κοσμακι να περιμενει το 490 adventure κ τελικα παπαλα..
Τωρα λεει κ για 690 adventure ...
α'ι' να δουμε..
Σίγουρα πριν. Η νέα έκδοση του 790 μάλλον βγαίνει για να χτυπήσει τιμολογιακά τα Aprilia και Yamaha. Ρίξε μια ματιά σου λέω.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Σίγουρα πριν. Η νέα έκδοση του 790 μάλλον βγαίνει για να χτυπήσει τιμολογιακά τα Aprilia και Yamaha. Ρίξε μια ματιά σου λέω.
Προβοκατωρ
 

mallllias

Μέλος
Όνομα
κωστας
Μοτό
Yamaha Tenere 700
Σίγουρα πριν. Η νέα έκδοση του 790 μάλλον βγαίνει για να χτυπήσει τιμολογιακά τα Aprilia και Yamaha. Ρίξε μια ματιά σου λέω.
Καλα ντε ,μη βαρας ,σα τη μανα μου κ συ,
θα του ριξω....

.....Αυριο......!!!
 
Top Bottom