Tuareg-660

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
Για τρολάρισμα δεν το βλέπω.... Πιο πιθανό μου φαίνεται το να μην έχει πιάσει καλά την αγγλική ονομασία του όρου ή να μη τη θυμόταν ακριβώς. Αν προσέξετε το αναφέρει δύο φορές, κολλητά σχεδόν μέσα σε είκοσι δευτερόλεπτα.
Το έχω δει και σε άλλο επεισόδιο.
Πιθανόν με το cfmoto αλλά δεν είμαι 100% σίγουρος.
Με τον συγκεκριμένο διαφωνώ σε πολλά πράγματα κατά καιρούς,αλλά αυτό είναι υποκειμενικό για το κάθε μηχανάκι κλπ.
Όμως το να κάνεις αυτή τη δουλειά και να κάνεις επαναλαμβανόμενα λάθη ,δεν δικαιολογείται και τόσο.
Όπως είπε ο αμυρου,γκουγκλαρε το και γράψε πάλι το κομμάτι αυτό.
Δεν είναι ένας τύπος που κάνει βίντεο για το μηχανάκι του
Υποτίθεται ότι είναι η δουλειά του από ότι έχω καταλάβει.η έστω μια από τις δουλειές του.
 

jojo72

Gira, il mondo gira.....
Περιοχή
Τρίπολη
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Aprilia Caponord ETV 1000
Δε διαφωνώ, δεν τον υπερασπίζομαι αλλά ούτε και τον κρίνω. Δεν τον ξέρω, ούτε το επίπεδο των γνώσεων που κατέχει - σίγουρα παραπάνω από τις δικές μου - και συμφωνώ στο ότι πριν πεις ό,τι πεις, ή έστω πριν το δημοσιεύσεις, οφείλεις να το ελέγξεις, ειδικά τη σημερινή εποχή με το ιντερνετ και τη γνώση που παρέχει, την τεχνολογία του μοντάζ κλπ.
Απλά παρέθεσα την άποψή μου γιατί μου φάνηκε ξεκάθαρα ότι πρόκειται για λάθος και μάλιστα μη εσκεμμένο (δηλαδή όχι τρολάρισμα). Το αν οφείλεται σε ελλειπή γνώση ή σε κάτι άλλο είναι άγνωστο.
 

Ziggy

Μέλος
Περιοχή
ΠΑΙΑΝΙΑ
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1150GS
Suzuki DRZ400S
Yamaha T7
Πρόσφατα είδα ένα video που είχε καλεσμένο τον Σπανό.
Σε κάποια στιγμή κάνουν διάλειμμα και ο Σπανός πάει τουαλέτα, αλλά είχε μαζί του το μικρόφωνο και μάλιστα ανοικτό !!
Ο τύπος είναι ερασιτέχνης και προσπαθεί με άνοστα, παιδικά αστειάκια να φτιάξει κλίμα.
Παρουσιάσεις, τόσο όσο και η αντικειμενικότητά του ..... αποδεικνύεται από την έμμεση προβολή προϊόντων - χορηγών που συνήθως φοράει !!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Φτου φτου να μην το βασκάνω!
 

galanakop

Μέλος
Περιοχή
tripolitsa
Όνομα
Nikos
Μοτό
BMW 1250GSA
Aprilia Tuareg 660
Vespa gts 300
KTM 350 EXC-F 23
Που θα το βρούμε το μπροστά φτερό ρε παιδιά να το παραγγείλω;
Προσωπικά μου αρέσει πολύ.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Που θα το βρούμε το μπροστά φτερό ρε παιδιά να το παραγγείλω;
Προσωπικά μου αρέσει πολύ.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Υπομονή και όλα βρίσκονται, ίσως είναι απλά θέμα χρόνου. Ίσως σε κάποιο βίντεο αποκαλυφθεί από που προέρχεται ή αν είναι ειδικό αξεσουάρ.
 

Ka0s

Μέλος
Όνομα
Ανδρέας
Μοτό
Bmw f650gs 2003
Yamaha T7 2021
Που θα το βρούμε το μπροστά φτερό ρε παιδιά να το παραγγείλω;
Προσωπικά μου αρέσει πολύ.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Το χα ξαναποστάρει. Δεν έχει βγει στην παραγωγή αλλά το χουν αναλάβει στην camel adv. Μπορείς να στείλεις ένα μήνυμα να ρωτήσεις.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02mJBH1hTrpiKQsT7hhA1n3wrg2arNrpQQPQ3tsmSmsKcAjkPiVhQzYjMUm9vvZDFPl&id=1388615711351646
 

cerium64

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
xl650v
Μια ερώτηση για τους κατέχοντες...
Τι βενζίνη καίει το tuareg; 95 ή 100 οκτανίων;
 
Top Bottom