Tuareg-660

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ανέβασα ένα πρώτο βίντεο και ήταν καλή η ανάλυση χωρίς επεξεργασία , μετά έφτιαξα ένα δεύτερο με το InShot απτό κινητό το ανέβασα ήταν χάλια , το διέγραψα . Τώρα το ξανά ανέβασα πάλι χωρίς επεξεργασία μήπως ήταν απτό πρόγραμμα , πάλι τίποτα … περιμένω ένα SD ανταπτορα να τα περνάω στο laptop μήπως τα κάνω εκεί επεξεργασία με κάποιο πρόγραμμα
Μήπως φταίει κάποια ρύθμιση στο YouTube...?
Ότι ανάλυση επιλέξεις θα σου ανεβάσει.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Θα το ψάξω λίγο παραπάνω , αλλά όταν το ανεβάζεις δεν σου έχει να επιλέξεις ανάλυση
Μπορείς να κάνεις επιλογή ανάλυσης.
Κάπου είχε συζητηθεί και παλαιότερα αυτό.
Aldebaran ακούει...?
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Εμένα η ανάλυση μου δείχνει μια χαρά. Παίζει μέχρι και 1440, που θέλεις να πάει; Απλά δεν το κάνει αυτόματα, ανεβάζω την ανάλυση χειροκίνητα. Το βρίσκεις από το εικονίδιο της ρύθμισης στην εικόνα κάτω δεξιά κατά την προβολή.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Thanpen

Μέλος
Περιοχή
Κορινθος
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Africa twin
Tuareg 660
Εμένα η ανάλυση μου δείχνει μια χαρά. Παίζει μέχρι και 1440, που θέλεις να πάει; Απλά δεν το κάνει αυτόματα, ανεβάζω την ανάλυση χειροκίνητα. Το βρίσκεις από το εικονίδιο της ρύθμισης στην εικόνα κάτω δεξιά κατά την προβολή.
Εμένα γιατι το δείχνει 360 ρε σι ενώ έπιλεγω μέγιστη ανάλυση ;
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Εμένα γιατι το δείχνει 360 ρε σι ενώ έπιλεγω μέγιστη ανάλυση ;
Laptop και κινητό το βλέπω στην υψηλότερη ανάλυση. Θέλει όμως χειροκίνητη ρύθμιση (γιατί δε ξέρω). Στην αυτόματη εμένα μου τα δείχνει στα 480.

Εμ κι εσύ... πάρε τουλάχιστον μια κάμερα Yamaha να δουλεύει σωστά.
 

Thanpen

Μέλος
Περιοχή
Κορινθος
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Africa twin
Tuareg 660
Laptop και κινητό το βλέπω στην υψηλότερη ανάλυση. Θέλει όμως χειροκίνητη ρύθμιση (γιατί δε ξέρω). Στην αυτόματη εμένα μου τα δείχνει στα 480.

Εμ κι εσύ... πάρε τουλάχιστον μια κάμερα Yamaha να δουλεύει σωστά.
Τέλος πάντων είδωμεν. Μωρέ η κάμερα καλά βγάζει , GoPro είναι . Όχι Yamaha ρε , είμαι hondakias Αχαχαχαχ :ha

Τώρα ήμαστε ευρωπαίοι .. πιπέρι :p:ha
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Θάνο πρέπει να κάνεις κωδικοποίηση τουλάχιστον σε 2Κ για να ανεβάσεις σε χάι ντεφινίτσιο...
Έχει στον σωλήνα διάφορα βίδεο.
 

Thanpen

Μέλος
Περιοχή
Κορινθος
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Africa twin
Tuareg 660
Θάνο πρέπει να κάνεις κωδικοποίηση τουλάχιστον σε 2Κ για να ανεβάσεις σε χάι ντεφινίτσιο...
Έχει στον σωλήνα διάφορα βίδεο.
Σε ευχαριστώ , είδα κάποια βίντεο και εγώ , στην πορεία θα το βρω :friendship:
 

galanakop

Μέλος
Περιοχή
tripolitsa
Όνομα
Nikos
Μοτό
BMW 1250GSA
Aprilia Tuareg 660
Vespa gts 300
KTM 350 EXC-F 23
Μπήκαν τα θερμενομενα γκρέιπ καθώς και πι Μενετές και έγινε βαφή στην μπάρα στο χώμα του ψυγείου καθώς και το κομμάτι της εξάτμισης επίσης σε μαύρο.
Οι θερμενομενες χειρολαβές δουλεύουν μέσα από το μενού της μηχανής και οι Μενετές είναι πιο μικρές από της μαμά με εξαιρετικό πιάσιμο









Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Thanpen

Μέλος
Περιοχή
Κορινθος
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Africa twin
Tuareg 660
Νίκο από τις χούφτες είσαι ευχαριστημένος ;
μου αρεσουν οπτικά και εμένα τις touratech αλλά μου είπαν 195€ Κοστίζουν έναντι στις SW motech στα 150
 

galanakop

Μέλος
Περιοχή
tripolitsa
Όνομα
Nikos
Μοτό
BMW 1250GSA
Aprilia Tuareg 660
Vespa gts 300
KTM 350 EXC-F 23
Νίκο από τις χούφτες είσαι ευχαριστημένος ;
μου αρεσουν οπτικά και εμένα τις touratech αλλά μου είπαν 195€ Κοστίζουν έναντι στις SW motech στα 150
Προχωρα αφοβα.Με το κικκινο και το ασημι ταιριαζει απίστευτα και φαινονται και στιβαρες.Οι αλλες οπτικα δεν μου αρεσουν να σου πω την αληθεια
 

GeorgeKor

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
ΚΤΜ 790adv
Εχω δει ενα Tuareg 660 καινουριο στο Δασος Χαιδαριου .. εαν ειναι μέλος του φορούμ , ας μου στειλει message inbox


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Thanpen

Μέλος
Περιοχή
Κορινθος
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Africa twin
Tuareg 660
Πως τα βλέπεις???
Νίκο τα δικά σου είναι σε πιο πάνω σημείο !
καλα μόλις τα σβήνεις λες τι έγινε ; Δεν έχω φώτα ; Αχαχα φοβερά . Το μόνο που με προβληματίζει είναι ότι είναι λίγο εκτεθειμένα σε αυτό το σημείο χαμηλά
 

Mariner

Everflowed
Περιοχή
Ν.Σμύρνη
Όνομα
Μαρίνος
Μοτό
ΚΤΜ 690 Enduro / BMW R1200GS Adv
Πέρασα και εγώ τα updates σήμερα σε ecu & display. Πήγα κυρίως για το update στο display που διορθώνει το μηδένισμα του χιλιομετρητή της ρεζέρβας κάθε φορά που σβήνεις αλλά τελικά είναι εμφανής και η διαφορά στο mapping. Πιο γεμάτο στις χαμηλομεσαίες (νομίζω ειδικά στο urban ειναι εμφανής η διαφορά) και φαίνεται πως διόρθωσαν τα κομπιάσματα που εμφάνιζε με σταθερο γκάζι λίγο πιο πάνω απο τις 3K rpm.
 
Top Bottom