Velingrad-Dospat.

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Χαιρομαι που διαβαζω και απο αλλο συντροχο για τις υπεροχες βολτες στη Βουλγαρια!
Αυριο θα κανουμε το Dospat-Velingrand μεσα απο το βουνο λιγο ακομα ανατολικοτερα απο την επιστροφη σου.

adv phone
 

Fenta

Μέλος
Περιοχή
ΚΑΒΑΛΑ
Όνομα
Tάκης
Μοτό
R 1200GS ADV LC
701 Aurora
CCM 644 '05
Kawasaki KLR 250 '96
Σας έχω κι άλλες μοτοδιαδρομες σε εκείνα τα μέρη τις οποίες θα αναφέρω σε λίγο καιρό, κι επίσης θα το θεωρούσα τιμή μου να συνταξιδεψω μαζί σας στο μέλλον.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Σας έχω κι άλλες μοτοδιαδρομες σε εκείνα τα μέρη τις οποίες θα αναφέρω σε λίγο καιρό, κι επίσης θα το θεωρούσα τιμή μου να συνταξιδεψω μαζί σας στο μέλλον.


Sent from my iPhone using Tapatalk
και για τον χωρο ειναι τιμη! που μας παρουσιαζεις τις διαδρομες σου
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Κι άλλος μοτοταξιδιώτης! Κι όπως είπε και στο προηγούμενο θέμα έχει πολλά να μας πει! :ok:

Ομορφιές σύντροχε, τέλεια!

Ο μηχανικός μου εδώ στην Κρήτη είχε για λίγες μέρες το μηχανάκι (που λέει ο λόγος) σου (όχι το δικό σου ντε, παρόμοιο... :D ) και μου είπε πως είναι απλά απόλαυση να το οδηγάς σε επαρχιακά κομμάτια!

Περιμένουμε υλικό λοιπόν....
 

Fenta

Μέλος
Περιοχή
ΚΑΒΑΛΑ
Όνομα
Tάκης
Μοτό
R 1200GS ADV LC
701 Aurora
CCM 644 '05
Kawasaki KLR 250 '96
Χαιρομαι που διαβαζω και απο αλλο συντροχο για τις υπεροχες βολτες στη Βουλγαρια!
Αυριο θα κανουμε το Dospat-Velingrand μεσα απο το βουνο λιγο ακομα ανατολικοτερα απο την επιστροφη σου.

adv phone
Καλό δρόμο σας εύχομαι και προσοχή στα γελάδια!
 

Fenta

Μέλος
Περιοχή
ΚΑΒΑΛΑ
Όνομα
Tάκης
Μοτό
R 1200GS ADV LC
701 Aurora
CCM 644 '05
Kawasaki KLR 250 '96
Κι άλλος μοτοταξιδιώτης! Κι όπως είπε και στο προηγούμενο θέμα έχει πολλά να μας πει! :ok:

Ομορφιές σύντροχε, τέλεια!

Ο μηχανικός μου εδώ στην Κρήτη είχε για λίγες μέρες το μηχανάκι (που λέει ο λόγος) σου (όχι το δικό σου ντε, παρόμοιο... :D ) και μου είπε πως είναι απλά απόλαυση να το οδηγάς σε επαρχιακά κομμάτια!

Περιμένουμε υλικό λοιπόν....
Αρκετά βαρύ αλλά ζυγισμένο τόσο ώστε μόλις ξεκινήσει είναι σαν ποδήλατο, αρκεί να έχεις μία Α ταχύτητα. Στην ανοιχτωσιά άστο, δεν παίζεται.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Μ`αυτά τα τέρατα που έχω διαβάσει εδώ μέσα νιώθω πολύ μικρός ακόμα!
Στην φιλοσοφία του χώρου δεν υπαρχουν μεγάλα η μικρά ταξιδια ούτε μικροί και μεγάλοι ταξιδευτές υπαρχει μονο ο ανθρωπος η μηχανή ο δρόμος και οι ιστορίες τους
 
Top Bottom