ViaMichelin Maps and Routes

The Doctor

Μέλος
Περιοχή
Αχαρναί
Όνομα
Σταύρος
Μοτό
BMW GS1200R(04-Yellow),
YAMAHA TTR250
Ένα ακόμα καλό εργαλείο για την οργάνωση ταξιδιού, εντός και εκτός Ελλάδας είναι οι χάρτες της Μichelin.;)

http://www.viamichelin.com/

Η εφαρμογή υπάρχει και σε mobile version
 
Τελευταία επεξεργασία:

VKon

Μέλος
Περιοχή
Καβάλα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F 800 GS
Είναι πολυ καλός μπούσουλας γιατι σου βγάζει τα έξοδα της διαδρομής που επιλέγεις όσο αφορα τα διόδια βινιέτες και βενζίνες στο περίπου. Επίσης μπορει να σου μετατρέψει τη διαδρομή στη μορφή που χρησιμοποιείς στο gps ( στις περισσότερες μάρκες της αγοράς ) αξίζει τον κόπο να ασχοληθεί κάποιος.
Μόνο με Internet δουλεύουν όπως και οι google maps. ;)


Sent from space
 

Paulos.gs

Μέλος
Περιοχή
ιεραπετρα
Όνομα
παυλος
Μοτό
r1200gs
Internet κατα την διάρκεια ταξιδιου στο εξωτερικό δεν μπορείς να εχεις γιατι θα πληρώσεις τα Μαλλιά της κεφαλης σου στο τελος.
 

VKon

Μέλος
Περιοχή
Καβάλα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F 800 GS
Νομίζω πως το θέμα δεν είναι το πως δουλεύουν γιατι και google maps να δουλεύεις στο εξωτερικό και εκει θα πληρώσεις τα μαλλιά της κεφαλής μου που δεν έχω (μαλλιά).
Όταν σχεδιάζεις μία διαδρομή σε βοηθάει πολυ σε σχέση με τα έξοδα του ταξιδιού σου, ακόμη και στην Ελλάδα. Βέβαια οι περισσότερες πληροφορίες είναι για τη δυτική Ευρώπη. ;)


Sent from space
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Κάτι άκουσα για καινούργια προγράμματα ίντερνετ εξωτερικού. ...Πολύ φτηνά.
Για κοιτάξτε το

Σταλθηκε απο advφον!!!
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Κάτι άκουσα για καινούργια προγράμματα ίντερνετ εξωτερικού. ...Πολύ φτηνά.
Για κοιτάξτε το

Σταλθηκε απο advφον!!!
Κατι ακουσα :rolleyes:οτι με την πρωτη ευκαιρια(το πότε ισως ειναι λιγακι "λεπτομερεια"...μακρυνη...:wacky:)θελω...δηλαδη ΘΕΛΩ ενα Garmin 660 LM γιατι γαμ@#@$@%@ηκα:)arghh:) καθε φορα που παω χωμα να ψαχνομαι για το ποιος Χαρτης ειναι καλος και ποιος να ειναι στη συσκευη τωρα και ποιος πρεπει να βγει και αν ασφαλτο δεν εχω λεπτομερεια και να εχω και το κινητο και...ασε που θελω και θηκη για αδιαβροχη ασε που θελω και να ψαχνω ανα καιρους για αναβαθμισεις ασε που εχω απασχολησει πολλακις πολλα φιλαρακια εδω μεσα που "τους τα σπαω"και δε λενε κουβεντα και ευχαριστως να βοηθανε,ασε που θα βρω freeware ασε που...εεε ασε μας πια!!!:hungover:
...λεπτομερεια και ψιλοφτοπικ αλλά μιας και ειδα οτι "κατι ακουσες" ειπα να πω και απο δω τι ακουσα...(τωρα αν με ακουει κανείς...αυτο κι αν ειναι "λεπτομερεια":roflmao:)
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Κατι ακουσα :rolleyes:οτι με την πρωτη ευκαιρια(το πότε ισως ειναι λιγακι "λεπτομερεια"...μακρυνη...:wacky:)θελω...δηλαδη ΘΕΛΩ ενα Garmin 660 LM γιατι γαμ@#@$@%@ηκα:)arghh:) καθε φορα που παω χωμα να ψαχνομαι για το ποιος Χαρτης ειναι καλος και ποιος να ειναι στη συσκευη τωρα και ποιος πρεπει να βγει και αν ασφαλτο δεν εχω λεπτομερεια και να εχω και το κινητο και...ασε που θελω και θηκη για αδιαβροχη ασε που θελω και να ψαχνω ανα καιρους για αναβαθμισεις ασε που εχω απασχολησει πολλακις πολλα φιλαρακια εδω μεσα που "τους τα σπαω"και δε λενε κουβεντα και ευχαριστως να βοηθανε,ασε που θα βρω freeware ασε που...εεε ασε μας πια!!!:hungover:
...λεπτομερεια και ψιλοφτοπικ αλλά μιας και ειδα οτι "κατι ακουσες" ειπα να πω και απο δω τι ακουσα...(τωρα αν με ακουει κανείς...αυτο κι αν ειναι "λεπτομερεια":roflmao:)
Δεν χρειάζεται να είναι LM για Ελλάδα έχεις αναβαθμισεις εφ όρου ζωής αν είναι απ την ελληνική αντιπροσωπεια! ;)

Sent from my πατάτα-talk
 
Top Bottom