Video των δοκιμών εξέλιξης του PR7 της AJP

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
@STF πέρνα μια βόλτα και απο εδώ,όλο στα thread του 701 σουλατσάρεις :p
Τι είναι αυτό; Κουρευτική μηχανή του γκαζόν; :D

Ρε 'συ... είσαι μεγάλος αλήτης!
Έχω μοιραστεί μαζί σου το αδιέξοδο περί επιλογής μηχανής και εκεί που το μυαλό μου πέρασε από street επιλογές (που μόνο ο Θεός κι εγώ ξέρουμε το εύρος τους), κάτι η παρέα, κάτι το παρόν forum, κάτι η αρρωστημένη πλατωνική σχέση που έχω με τα Husky με έκαναν και κατάφερα να μείνω σε μια επιλογή, την οποία και αυτή άλλαξα και από SM επιστρέφω πάλι στο κωλό... "Ε" με όλους εσάς τους άρρωστους!!!

Όχι κύριε, δε θα με παρασύρεις, θα μείνω εδώ:

 

est

Μέλος
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
Σουζούκι ΔρΖ
Στο 2.06 που κάνει το αλματάκι και το κατεβάζει απότομα και στριφτά... και αυτό αμέσως αποσβένει τα πάντα και κρατάει πορεία... αααααχ....:inlove:
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Όλο και πιο ελπιδοφόρα τα μηνύματα αγοράς για ένα AJP PR7... αν κρίνω από το γήπεδο golf και την εξωτική Benz... Λευκάδιε δε σε βλέπω...

Στα μισά λεφτά θα πάρεις το παρακάτω, θα βελτιώσουμε λίγο και τη πίστα στο Σπαθοβούνι, μια χαρά...

 

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
Σε αυτη την πιστα ποτε θα μας πατε?? Ολο ακουμε για αυτην! Και τιγανίτα τιποτα
 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Στο 2.06 που κάνει το αλματάκι και το κατεβάζει απότομα και στριφτά... και αυτό αμέσως αποσβένει τα πάντα και κρατάει πορεία... αααααχ....:inlove:
Και εγώ εκεί κόλλησα,πραγματικό νταμάρι.

Όλο και πιο ελπιδοφόρα τα μηνύματα αγοράς για ένα AJP PR7... αν κρίνω από το γήπεδο golf και την εξωτική Benz... Λευκάδιε δε σε βλέπω...

Στα μισά λεφτά θα πάρεις το παρακάτω, θα βελτιώσουμε λίγο και τη πίστα στο Σπαθοβούνι, μια χαρά...

Κρατήστε το γκολφ και την Benz και δώστε μου το ταπεινό AJP :p.
Η τιμή του SWM είναι είναι σαν τον Dow Jones,πριν λίγο καιρό είχε φτάσει τα 7000 αλλά τώρα είναι στα 6500.Πολύ καλή τιμή(όσο το CRF250L Rally ..) αλλά το PR7 για μένα είναι το απόλυτο Thumper.Ευτυχώς που δεν έχει έρθει(ακόμη) στην χώρα μας:wacky:.

Σε αυτη την πιστα ποτε θα μας πατε?? Ολο ακουμε για αυτην! Και τιγανίτα τιποτα
Μεγάλα παιδιά είστε,δεν χρειάζεστε γονική άδεια :p
 
Top Bottom