Voge 300GY Rally Pro: Μικρός ραλίστας εν δράσει

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Νομίζω αυτός που θέλει να πάρει Honda θα δώσει παραπάνω χρήματα, δεν τίθεται θέμα. Άλλιώς ,μπορεί να τα βλέπω εγώ αλλιώς ο άλλος. Εγώ ας πούμε θα ρίσκαρα με το Voge ειδικά εφόσον η απόδοση του φαίνεται καλύτερη στο χώμα. Άλλος πιστός στη Honda θα δώσει τα παραπάνω χρήματα.

Δεν ξέρω ποιός έχει δίκιο. Πιθανώς άμα σε 10 χρόνια αμα έχουν αποδειχτεί τα Voge αξιοπιστα να έχει αυτός που πήρε Voge.
 
Τελευταία επεξεργασία:

panavour

Μέλος
Περιοχή
Αθήναι
Όνομα
παναης (οχι απ τα μεγαρα)
Μοτό
voge500ds
Νομίζω αυτός που θέλει να πάρει Honda θα δώσει παραπάνω χρήματα, δεν τίθεται θέμα. Άλλιώς ,μπορεί να τα βλέπω εγώ αλλιώς ο άλλος. Εγώ ας πούμε θα ρίσκαρα με το Voge ειδικά εφόσον η απόδοση του φαίνεται καλύτερη στο χώμα. Άλλος πιστός στη Honda θα δώσει τα παραπάνω χρήματα.

Δεν ξέρω ποιός έχει δίκιο. Πιθανώς άμα σε 10 χρόνια αμα έχουν αποδειχτεί τα Voge αξιοπιστα να έχει αυτός που πήρε Voge.
βεβαιως θεωρωντας δεδομενο οτι το χοντα αν το αγορασουμε σημερα σε 10 χρονια θα ειναι αξιοπιστο και δεν θα εχουμε πληρωσει τον σαρακακη τον κουκο αηδονι.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
βεβαιως θεωρωντας δεδομενο οτι το χοντα αν το αγορασουμε σημερα σε 10 χρονια θα ειναι αξιοπιστο και δεν θα εχουμε πληρωσει τον σαρακακη τον κουκο αηδονι.
Σωστα
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Νομίζω αυτός που θέλει να πάρει Honda θα δώσει παραπάνω χρήματα, δεν τίθεται θέμα. Άλλιώς ,μπορεί να τα βλέπω εγώ αλλιώς ο άλλος. Εγώ ας πούμε θα ρίσκαρα με το Voge ειδικά εφόσον η απόδοση του φαίνεται καλύτερη στο χώμα. Άλλος πιστός στη Honda θα δώσει τα παραπάνω χρήματα.

Δεν ξέρω ποιός έχει δίκιο. Πιθανώς άμα σε 10 χρόνια αμα έχουν αποδειχτεί τα Voge αξιοπιστα να έχει αυτός που πήρε Voge.
Απο που προκυπτει οτι το voge ειναι καλυτερο στο χωμα απο το crf;
Αν το λες λογω του κακου αμορτισερ του honda (γιατι το μπροστινο ειναι ΟΚ),τοτε για την χρηση που κανουμε οι περισσοτεροι στο χωμα το ιδιο ειναι οποιο και να προτιμησει καποιος
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Αν το πατάω και χωράω, γιατί το πενφέ ισχύει μόνο το δεύτερο, το συζητάμε.
Για την χρήση που κάνουμε συνήθως δηλαδή βόλτες μονοήμερες αλλά και πολυήμερα με μπαγκαζια νομίζω πως το x challenge βολεύει περισσότερο γιατί είναι πιο άνετο στην καθιστή οδήγηση, έχει χώρους για φόρτωμα που δεν επηρεάζουν τόσο την συμπεριφορά της μοτοσυκλέτας και ταξιδεύει ξεκούραστα.

Για πιο ράλι καταστάσεις το kove 450 ίσως είναι καλύτερο λόγω μικρότερου βάρους γιατί δεν ξέρουμε ακόμα πως θα δουλεύει στην πράξη αλλά δεν ξέρω αν αξίζει να σκάσει κάποιος τόσα χρήματα επιπλέον.
 
Τελευταία επεξεργασία:

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Για την χρήση που κάνουμε συνήθως δηλαδή βόλτες μονοήμερες αλλά και πολυήμερα με μπαγκαζια νομίζω πως το x challenge βολεύει περισσότερο γιατί είναι πιο άνετο στην καθιστή οδήγηση, έχει χώρους για φόρτωμα που δεν επηρεάζουν τόσο την συμπεριφορά της μοτοσυκλέτας και ταξιδεύει ξεκούραστα.

Για πιο ράλι καταστάσεις το kove 450 ίσως είναι καλύτερο λόγω μικρότερου βάρους γιατί δεν ξέρουμε ακόμα πως θα δουλεύει στην πράξη αλλά δεν ξέρω αν αξίζει να σκάσει κάποιος τόσα χρήματα επιπλέον.
Άσε μας Κωστή, είναι το μάνα εξ ουρανού.

Κάνει πλάκα ο Αλ, να κάνω και εγώ.

Χώρο για φόρτωμα βρε αθεοφοβε που τον βρήκε το Χ;
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Άσε μας Κωστή, είναι το μάνα εξ ουρανού.

Κάνει πλάκα ο Αλ, να κάνω και εγώ.

Χώρο για φόρτωμα βρε αθεοφοβε που τον βρήκε το Χ;
Μια χαρά χώρο έχει. Και κάγκελα έχει ,και σχάρες έχει. Ε, δεν μετακομίζεις , αλλά ένα 3ημερο το βγάζεις υπεράνετα
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Μια χαρά χώρο έχει. Και κάγκελα έχει ,και σχάρες έχει. Ε, δεν μετακομίζεις , αλλά ένα 3ημερο το βγάζεις υπεράνετα
Για τα καλλυντικά μας, για αυτές τις τρεις μέρες, θα έχει χώρο;;;; :laugh:
Δύο βαλίτσες για εργαλεία και ανταλλακτικά, μια βαλίτσα για τα καλλυντικά :p, ενα τανκ μπαγκ για κινητά φορτιστές φωτογραφικες...... τι έμεινε;;; :roflmao::roflmao::roflmao:
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Μια χαρά χώρο έχει. Και κάγκελα έχει ,και σχάρες έχει. Ε, δεν μετακομίζεις , αλλά ένα 3ημερο το βγάζεις υπεράνετα
Αν έχεις σχάρες φτιαγμένες στην γουακαντα από unobtainium.

Για τα καλλυντικά μας, για αυτές τις τρεις μέρες, θα έχει χώρο;;;; :laugh:
Δύο βαλίτσες για εργαλεία και ανταλλακτικά, μια βαλίτσα για τα καλλυντικά :p, ενα τανκ μπαγκ για κινητά φορτιστές φωτογραφικες...... τι έμεινε;;; :roflmao::roflmao::roflmao:
Ξεχνάς το ακ47 και την στολή ρβχπ για τα σκυλιά, που έχετε φτάσει στο επικό νήμα γνώσης Μπερ γκριλς για τις επόμενες γενιές εξερευνητών;
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Για τα καλλυντικά μας, για αυτές τις τρεις μέρες, θα έχει χώρο;;;; :laugh:
Να πάρετε KTM κύριε μου που έχει ενσωματωμένο γκλίτερ...
Και δεν πιάνει και χώρο... :p
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Αν έχεις σχάρες φτιαγμένες στην γουακαντα από unobtainium.


Ξεχνάς το ακ47 και την στολή ρβχπ για τα σκυλιά, που έχετε φτάσει στο επικό νήμα γνώσης Μπερ γκριλς για τις επόμενες γενιές εξερευνητών;
Αυτά που λες, μπαίνουν δίπλα, στο καλάθι :laugh:!!!
Τι διάολο bmw έχουμε!!! Το τιμάμε το όνομα και την ιστορία της :ha!!!!

Να πάρετε KTM κύριε μου που έχει ενσωματωμένο γκλίτερ...
Και δεν πιάνει και χώρο... :p
Δεν το είχα σκεφτεί αυτό!!!! :p
Πρέπει όμως να ταιριάζει και ο ενδυματολογικός κώδικας με το γκλίτερ:laugh:!!!
Ρούχα μοτοσυκλέτας από μαγαζί "ουράνιο τόξο" ξέρει κανένας;;; :roflmao:
 

n.l

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
R1200GS '08
Χρόνια πολλά και καλολάσπωτη χρονιά!
έχει βάλει κανείς συναγερμό στο συγκεκριμένο?

Στάλθηκε από το SM-A525F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

AntonisD

Μέλος
Όνομα
Αντώνης Δαφνής
Μοτό
NC 750X
SH 150
Kaze R 110
Πήγα σήμερα (ραντεβού 10 μέρες πριν)για test ride το rally και αφού ο υπάλληλος έφτιαξε το χαρτί για την δοκιμή την ώρα της υπογραφής διαβάζω ότι μέγιστη διάρκεια δοκιμής 15 λεπτά
Τους ευχαρίστησα ευγενικά πήρα το χαρτί με τα στοιχεία μου και έφυγα

Κατά την ταπεινή μου γνώμη πρόκειτε περί κοροϊδίας
Τι να προλάβεις να δεις σε 15 λεπτά;

Αν τελικά αγοράσω το μηχανάκι θα εμπιστευτώ το Φελουκα και το Μανιατη


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Top Bottom