Voge 300GY Rally Pro: Μικρός ραλίστας εν δράσει

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
νομίζω το μοτέρ βασίζεται στο μοτέρ του Kawasaki KLX300 και βλέποντας το πλαίσιο στο βιντεάκι μου θυμίζει απίστευτα το πλαίσιο απο το KLX 250 που είχα.. Λογικά κάτι έχει παίξει και εδώ σε συνεργασία με την Kawasaki μετά την CF-moto και το μοτέρ της το 600άρι βασισμένο στον Ι2 της Kawasaki βλέπω κι εδώ μπόλικη Kawasaki στο concept..
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Με δυσκολεύει λίγο η προφορά του.:D
Έλα ρε συ αφού έχει υποτίτλους, όλα τα κατάλαβα :laugh:

Το εργαλείο πολύ ενδιαφέρον πάντως, τιμή ξέρουμε;
 

Diam

Μέλος
Όνομα
Διαμαντής
Μοτό
YAMAHA XT 600E
νομίζω το μοτέρ βασίζεται στο μοτέρ του Kawasaki KLX300 και βλέποντας το πλαίσιο στο βιντεάκι μου θυμίζει απίστευτα το πλαίσιο απο το KLX 250 που είχα.. Λογικά κάτι έχει παίξει και εδώ σε συνεργασία με την Kawasaki μετά την CF-moto και το μοτέρ της το 600άρι βασισμένο στον Ι2 της Kawasaki βλέπω κι εδώ μπόλικη Kawasaki στο concept..
Αυτο κοιταγα και εγω αφου ειδα το βιντεο.
Η kawasaki πουλαει μοτερ στους γειτονες και θα τους κανει μαγκες!
 

NikVis

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Triumph Speed Twin 1200
Αν δεν κάνω λάθος αυτό θα είναι το 4ο στη σειρά 300αρι της Voge και ναι, ο κινητήρας είναι αυτός του KLX
 

man25

Μέλος
Όνομα
Dimitris
Μοτό
Vespa P150X 1980
Λογικά πάντως δεν θα είναι αντίγραφο του μοτέρ του KLX όπως κάνουν όλοι οι Κινέζοι; Εννοώ ότι δεν σημαίνει απαραίτητα ότι ποιοτικώς στα μεταλλα κλπ ότι θα είναι το ίδιο μοτέρ.
 

NikVis

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Triumph Speed Twin 1200
Η Loncin κατασκευάζει 3 εκατομύρια κινητήρες το χρόνο και δίνει σε πολλούς "επώνυμους" οίκους. Ο περισσότερος κόσμος νομίζει ότι το μοντέλο που παίρνει είναι φτιαγμένο σε Ιαπωνία, Αυστρία, Γερμανία κλπ αλλά θα πρέπει να μάθει ότι άπειρες μοτοσυκλέτες φτιάχνονται σε τρίτες χώρες, συνήθως ασιατικές (Κίνα, Ινδία, Μαλαισία, Φιλιππίνες, Ινδονησία και πάει λέγοντας)
 

man25

Μέλος
Όνομα
Dimitris
Μοτό
Vespa P150X 1980
Συμφωνώ για το που κατασκευάζονται, απλώς απ' ότι βλέπω η ιστορία δείχνει ότι αν έχουν υψηλά στάνταρ ποιότητας, το που κατασκευάζεται δεν παίζει ρόλο. Βλέπε πχ κάποια μοντέλα Honda που γίνονται ταυλανδη και έχουν αποδειχθεί πολύ αξιόπιστα. Για να μη παρεξηγηθώ, τα ρωτάω ως υποψήφιος αγοραστής του Voge 300ds για το οποίο προσπαθώ να μάθω όσες περισσότερες πληροφορίες μπορώ, κυρίως από θέμα αξιοπιστίας και μακροημέρευσης χωρίς -ιδιαίτερα- προβλήματα.
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Συμφωνώ για το που κατασκευάζονται, απλώς απ' ότι βλέπω η ιστορία δείχνει ότι αν έχουν υψηλά στάνταρ ποιότητας, το που κατασκευάζεται δεν παίζει ρόλο. Βλέπε πχ κάποια μοντέλα Honda που γίνονται ταυλανδη και έχουν αποδειχθεί πολύ αξιόπιστα. Για να μη παρεξηγηθώ, τα ρωτάω ως υποψήφιος αγοραστής του Voge 300ds για το οποίο προσπαθώ να μάθω όσες περισσότερες πληροφορίες μπορώ, κυρίως από θέμα αξιοπιστίας και μακροημέρευσης χωρίς -ιδιαίτερα- προβλήματα.
Αυτό το 300ρι θα πουλήσει πολύ.
 

NikVis

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Triumph Speed Twin 1200
Συμφωνώ για το που κατασκευάζονται, απλώς απ' ότι βλέπω η ιστορία δείχνει ότι αν έχουν υψηλά στάνταρ ποιότητας, το που κατασκευάζεται δεν παίζει ρόλο. Βλέπε πχ κάποια μοντέλα Honda που γίνονται ταυλανδη και έχουν αποδειχθεί πολύ αξιόπιστα. Για να μη παρεξηγηθώ, τα ρωτάω ως υποψήφιος αγοραστής του Voge 300ds για το οποίο προσπαθώ να μάθω όσες περισσότερες πληροφορίες μπορώ, κυρίως από θέμα αξιοπιστίας και μακροημέρευσης χωρίς -ιδιαίτερα- προβλήματα.
Και όχι μόνο της Honda, "λογικό" είναι οι κατασκευαστές να απευθύνονται σε λύσεις που σώζουν χρήμα, οι Ασιάτες το εκμεταλεύονται με τον καλύτερο τρόπο και βγάζουν ποιοτικές μοτοσυκλέτες τα τελευταια χρόνια. Κι εγώ το καλοβλέπω το 300DS, το έχει πάρει φίλος και είναι πολύ ευχαριστημένος, αλλά θα περιμένω το Rally γιατί θέλω να κάνω και λίγο χώμα
 

Arisxios

Μέλος
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Αρης
Μοτό
Πατίνι
Και εγώ ζαχαρώνω το 300 ds πες μας περισσότερα αν ξέρεις για αυτό :friendship:
 

NikVis

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Triumph Speed Twin 1200
Και εγώ ζαχαρώνω το 300 ds πες μας περισσότερα αν ξέρεις για αυτό :friendship:
Νομίζω ότι αυτή τη στιγμή είναι η καλύτερη αγορά στην κατηγορία, πολύ καλοφτιαγμένη μοτοσυκλέτα αν τη δεις από κοντά
 

Arisxios

Μέλος
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Αρης
Μοτό
Πατίνι
Απλώς σαν εταιρεία είναι πάρα πολύ νέα και δεν ξέρουμε δεδομένα και αξιοπιστία
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Τιμή 0 ευρώ, πάω να πάρω αύριο ένα, είναι απέναντι από το skliroskariolisville η αντιπροσωπεία, με τα ρέστα τον κερνάω και εξπρεσο φρεδο
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Τιμή 0 ευρώ, πάω να πάρω αύριο ένα, είναι απέναντι από το skliroskariolisville η αντιπροσωπεία, με τα ρέστα τον κερνάω και εξπρεσο φρεδο
Noted.
 
Top Bottom