Voge 300GY Rally Pro: Μικρός ραλίστας εν δράσει

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

skritikos

Μέλος
Περιοχή
Dark side of the Moon
Όνομα
Stam
Μοτό
Honda CB500X '17
Vfm καινούργιο μοντερνο ον οφφ θα διάλεγα το καινούργιο cb500x (7.3k στη γαλλία)
Έχω στην κατοχή μου CB500X και έχω οδηγήσει όλα τα καινούργια CB, CRF300L/Rally.
Το CB500X στο χώμα ακόμη και σε σχέση με τις χάλια αναρτήσεις των CRF είναι σαν να βγαίνεις με τακούνια και να πηγαίνεις για τρέξιμο.
Αν βάλεις και κάγκελα, προστασίες, σχάρες (που το Voge Rally έχει ήδη) φτάνει τα 215+ κιλα. Νομίζω συγκρίνουμε ανόμοια πράγματα.
Και στην Ελλάδα έχει φτάσει φέτος τα 8000 χωρίς κανένα extra.
 

skritikos

Μέλος
Περιοχή
Dark side of the Moon
Όνομα
Stam
Μοτό
Honda CB500X '17
Μάλλον 24 θα είπε. 21-22 τροχο βγάζει μαμα
24 bhp και κάτι ψιλά βγάζει το 300 DS στον τροχό. Στα ίδια πρέπει να είναι και το Rally.
Το ίδιο μοτέρ σε KLX 300 stock με ένα slip-on πάει στα 25+. Τα 27-28 τα πιστεύω, τα 34 μου φαίνονται υπερβολή (ή dyno με πολύ +).
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Εμένα πάντως το 250αρακι το klx μου έβγαλε 22.37 ....πςςς .....το γράφω όλο μαζί να φαίνεται ψαρωτικο το νούμερο άσε που σε αυτά τα νούμερα δεν είναι να χάνεις ούτε δεκαδικό...
Με τακούνι λάστιχο φυσικά
Μετά κάθομαι και σκέφτομαι...τι πάω να κάνω ο κακομοίρης με 22 άλογα (συν 0.37) τη σήμερον ημέραν ....
Μου φαίνεται θα πάω να κάνω τεστακι το Voge !!


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Κάπου στο φατσομπούκι είχα πετύχει μια μέτρηση στα 24+HP με τα μαμά λάστιχα.
Εδώ είναι Γιώργο




22 άλογα μαμά 24.8 ΦΠΕ με κέρδος από τις 5000rpm και επάνω όπως φαίνεται στο διάγραμμα. Μια βελτίωση κάπου 12% not bad.

Τώρα 34 άλογα μάλλον σε ονειρο το είδε ο φίλος η τώρα που ήταν άνοιξη στριμωχτηκε κανας σαλιγκάρος από κάνα χωράφι στην εξαγωγή και δεν τον πήραν χαμπάρι!
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Εμένα πάντως το 250αρακι το klx μου έβγαλε 22.37 ....πςςς .....το γράφω όλο μαζί να φαίνεται ψαρωτικο το νούμερο άσε που σε αυτά τα νούμερα δεν είναι να χάνεις ούτε δεκαδικό...
Με τακούνι λάστιχο φυσικά
Μετά κάθομαι και σκέφτομαι...τι πάω να κάνω ο κακομοίρης με 22 άλογα (συν 0.37) τη σήμερον ημέραν ....
Μου φαίνεται θα πάω να κάνω τεστακι το Voge !!


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Πολύ κατσαρωτο το βλέπω το διάγραμμα του ασθενή! Πάρκινσον?!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Εδώ είναι Γιώργο




22 άλογα μαμά 24.8 ΦΠΕ με κέρδος από τις 5000rpm και επάνω όπως φαίνεται στο διάγραμμα. Μια βελτίωση κάπου 12% not bad.

Τώρα 34 άλογα μάλλον σε ονειρο το είδε ο φίλος η τώρα που ήταν άνοιξη στριμωχτηκε κανας σαλιγκάρος από κάνα χωράφι στην εξαγωγή και δεν τον πήραν χαμπάρι!
Αυτό ακριβώς έψαχνα μόλις τώρα...
Οπότε μάλλον λάθος κατάλαβε ο αντιπρόσωπος...
Εν τω μεταξύ η εταιρία μιλάει για 29HP...
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
.


Στάλθηκε από το mars μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

n.l

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
R1200GS '08
Για την ιστορία, τα λάδια βγήκαν όλα στην αντιπροσωπεία , 1300 ml ηταν συν ότι κράτησε το φίλτρο λαδιού κ ελέγχθηκε κ το φιλτροκουτι αέρα .
Όλα good , διπλό λάθος προφορικό του υπαλλήλου και όχι ουσιαστικό κατά τα λεγόμενα τους .


Στάλθηκε από το SM-A525F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

skritikos

Μέλος
Περιοχή
Dark side of the Moon
Όνομα
Stam
Μοτό
Honda CB500X '17
Για την ιστορία, τα λάδια βγήκαν όλα στην αντιπροσωπεία , 1300 ml ηταν συν ότι κράτησε το φίλτρο λαδιού κ ελέγχθηκε κ το φιλτροκουτι αέρα .
Όλα good , διπλό λάθος προφορικό του υπαλλήλου και όχι ουσιαστικό κατά τα λεγόμενα τους .

Στάλθηκε από το SM-A525F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Μα δεν αλλάξατε φίλτρο λαδιού;!
 
Top Bottom