Voge 500 DSX

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
nickaoua11 Μην λες για αμαξι φιλε θα δει το thread και θα εχουμε αλλα.Καλα προσπαθω να παρω και αλλο μηχανάκι εδω και μηνες και μολις πηρα το οκευ θα μου τα χαλασεις εσυ
Natassa :ha:ha
Κύριοι διαχειριστές, να διαγραφεί το post παρακαλώ, μην έχουμε τπτ προβλήματα. :ha
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
πατρα απο οτι βλεπω cf moto-voge εχει κοινη αντιπροσωπεια
Τα χει ο λυρης στην Πάτρα.στατικα σίγουρα μπορεί κανείς να τα δει.τωρα για τέστ ραιντ δυσκολο.

Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Philippos_lefkada

Μέλος
Όνομα
Φίλιππος
Μοτό
Yamaha XT
Τα χει ο λυρης στην Πάτρα.στατικα σίγουρα μπορεί κανείς να τα δει.τωρα για τέστ ραιντ δυσκολο.

Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ευχαριστώ φίλε μου καλο είναι αυτό έστω τουλάχιστον να το δω να έχω μια άποψη, αν και το βλέπω ότι θα πρεπει να διαλέξω κάτι μεγαλυτερο απλώς το "κάτι μεγαλύτερο" Πάει από 10.000€ και πανω καινουριο
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Ναι η αλήθεια είναι πως αντικειμενικά είναι καλύτερη μοτοσυκλέτα το TDM αλλά είναι δύσκολο να βρεις σε καλή κατάσταση και επίσης όσο καλή και να είναι η κατάσταση όλα τα μηχανάκια ζητάνε μετα απο 5-6 χρόνια ή 30.000+ χλμ
είναι όντως δύσκολο να βρεις καλο αλλά το τδμ δεν ζητάει ούτε βαλβίδες πριν τις 100.000
 

dkamzelas

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
triumph tiger 800 2016
Το έχει φίλος μου, έχουμε ταξιδέψει μαζί δικαβαλα με τις γυναίκες και αποσκευές. Είναι 1,90 και 90 κιλά, η γυναίκα του αρκετά πιο μικρόσωμη. Θέλεις σίγουρα αποστάτες τιμονιού και την μεγάλη ζελατίνα της givi. Η πίσω σέλα είναι άβολη ακόμη και για συνεπιβάτη με λίγα κιλά. Ο κινητήρας δεν είχε κανένα θέμα στο δρόμο, τραβούσε κανονικά παρόλο που είχε 2 άτομα και τριβάλιτσο. Σε ένα χωριό που μπλέξαμε σε ανηφορικά στενά ήθελε αρκετό συμπλέκτη. Προσωπικά θεωρώ οτι είναι για πιο μικρόσωμα άτομα. Ακόμα και σαν εικόνα, το μηχανάκι χάνεται από κάτω του.

Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Juve_750

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
CapoNord 2006 Abs a.k.a το ιταλικό διαμάντι!
Αν το cf είναι σαν το versys σε σέλα θα είσαι οκ.
Σε φόρτωμα μόνο πλαϊνές βαλίτσες......
 

Philippos_lefkada

Μέλος
Όνομα
Φίλιππος
Μοτό
Yamaha XT
Το έχει φίλος μου, έχουμε ταξιδέψει μαζί δικαβαλα με τις γυναίκες και αποσκευές. Είναι 1,90 και 90 κιλά, η γυναίκα του αρκετά πιο μικρόσωμη. Θέλεις σίγουρα αποστάτες τιμονιού και την μεγάλη ζελατίνα της givi. Η πίσω σέλα είναι άβολη ακόμη και για συνεπιβάτη με λίγα κιλά. Ο κινητήρας δεν είχε κανένα θέμα στο δρόμο, τραβούσε κανονικά παρόλο που είχε 2 άτομα και τριβάλιτσο. Σε ένα χωριό που μπλέξαμε σε ανηφορικά στενά ήθελε αρκετό συμπλέκτη. Προσωπικά θεωρώ οτι είναι για πιο μικρόσωμα άτομα. Ακόμα και σαν εικόνα, το μηχανάκι χάνεται από κάτω του.

Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Φίλε σε ευχαριστώ πολυ :ok::ok::ok::ok:
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
γειά σου Φίλιππε. Μπήκες δυνατός και με χιουμοράκι, είσαι ωραίος και καλά ταξίδια να έχεις με το κορίτσι σου!

Επειδή είσαστε ψηλά παιδιά δεν ξέρω ένα Voge 500 αν σας ευχαριστήσει ή οποιοδήποτε μηχανάκι μεσαία κυβικά, και το CF. Χωράει συζήτηση το θέμα αλλά μια πρόταση που μπορώ να σου κάνω είναι να στείλεις ένα μήνυμα στον φίλο Δημήτρη Doc.DD που σκέφτεται να δώσει ένα 1200GS 2007 πολύ περιποιημένο και με πολλά έξτρα, μια σοβαρή μοτοσυκλέτα ταξιδιού αλλά και κάθε χρήσης που και θα σας χωρέσει αρχοντικά, και θα έχετε άνεση και θα έχετε και την απαιτούμενη ροπή για τα ταξίδια σας. Και όλα αυτά νομίζω κάνα τάλιρο και κάτι θα την πάρεις την μηχανή θα σου μείνουν και ρέστα και θα έχεις μοτοσυκλετα για 10+ χρόνια. Και το καλό με το GS είναι πως παρά τα κυβικά του δεν καίει οπότε και για κάθε μέρα θα είσαι μια χαρά να το χρησιμοποιείς.
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
γειά σου Φίλιππε. Μπήκες δυνατός και με χιουμοράκι, είσαι ωραίος και καλά ταξίδια να έχεις με το κορίτσι σου!

Επειδή είσαστε ψηλά παιδιά δεν ξέρω ένα Voge 500 αν σας ευχαριστήσει ή οποιοδήποτε μηχανάκι μεσαία κυβικά, και το CF. Χωράει συζήτηση το θέμα αλλά μια πρόταση που μπορώ να σου κάνω είναι να στείλεις ένα μήνυμα στον φίλο Δημήτρη Doc.DD που σκέφτεται να δώσει ένα 1200GS 2007 πολύ περιποιημένο και με πολλά έξτρα, μια σοβαρή μοτοσυκλέτα ταξιδιού αλλά και κάθε χρήσης που και θα σας χωρέσει αρχοντικά, και θα έχετε άνεση και θα έχετε και την απαιτούμενη ροπή για τα ταξίδια σας. Και όλα αυτά νομίζω κάνα τάλιρο και κάτι θα την πάρεις την μηχανή θα σου μείνουν και ρέστα και θα έχεις μοτοσυκλετα για 10+ χρόνια. Και το καλό με το GS είναι πως παρά τα κυβικά του δεν καίει οπότε και για κάθε μέρα θα είσαι μια χαρά να το χρησιμοποιείς.
Απ'το στόμα μου το πήρες για τα GS .
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Εγώ πάντως θα έπαιρνα όσο πιο καινούριο μηχανάκι μπορώ με τα λ7 που διαθέτω .
Σούπερ το gs αλλά 16 χρόνια πίσω .
Τουλάχιστον αν είναι για πεμφε και είναι να αξίζει μια τέτοια αγορά ,θα πήγαινα σε μοντέλο με τους 2 ΕΕΚ και όλη την ηλεκτρονική σουίτα (ηλεκ.αναρτησεις ,asc ).
Έχει στο ψαρ γρ από 7 χιλιάρικα .
 

dkamzelas

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
triumph tiger 800 2016
Γνώμη μου, αν αποφασίσεις ή θέλεις κάτι παρόμοιο με το voge όσον αφορά τα χρήματα και τον κινητήρα, κοίτα για το trk Benelli. Σχεδόν κοντά στα χρήματα και πιο άνετι για τον σωματότυπο σου.

Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Καλησπέρα Φίλιππε!
Ας μας πει ο Θοδωρής todor που το οδηγεί εδώ και κάποιους μήνες.
Δυστυχώς δεν μπορώ να βοηθήσω και πολύ, αφού η μοναδική μέχρι τώρα χρήση είναι καθαρά αστική για το πήγαινε έλα στη δουλειά (10 χλμ Βόλος -ΒΙΠΕ). Για αυτή τη χρήση και για τα μόλις 1500χλμ που έχω, είμαι απόλυτα ικανοποιημένος.
Για βόλτα εκτός πόλης δεν έχω αξιωθεί ακόμα να πάω, οπότε δεν έχω άποψη.
By the way που λένε και στον Μονακό -Βολο, είμαι 1,80/95 , πρασινομάτης, με θελιματικό προκοίλι και κάποτε σγουρομαλλης....

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Philippos_lefkada

Μέλος
Όνομα
Φίλιππος
Μοτό
Yamaha XT
tc-drift mitsosdom giamar dkamzelas todor Σας ευχαριστήσω όλους όσους γράψατε για την βοήθεια δεν εγκαταλείπω ακομη θα παω να το δω από κοντά και να σας πω γνώμη τώρα στην περίπτωση που αποφασίσω ότι δεν μου κάνει θα δείτε άλλο thread με τίτλο
Καινουριο CF MOTO 800MT η Μεταχειρισμένο GS, TDM, :woot:
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
tc-drift mitsosdom giamar dkamzelas todor Σας ευχαριστήσω όλους όσους γράψατε για την βοήθεια δεν εγκαταλείπω ακομη θα παω να το δω από κοντά και να σας πω γνώμη τώρα στην περίπτωση που αποφασίσω ότι δεν μου κάνει θα δείτε άλλο thread με τίτλο
Καινουριο CF MOTO 800MT η Μεταχειρισμένο GS, TDM, :woot:
το 800ΜΤ θα έλεγα πως είναι πολύ πιο σοφή επιλογή. Πάρε την έκδοση SPORT που είναι και πιο φτηνή χωρίς να χάνεις κάτι ουσίας.
 
Top Bottom