W2 adventure boots

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Παμε παρακατωωωωω για sidi adv μαλλον
Υπαρχουν και αυτες

Πολυ πιο φτηνες απο τις adv αλλα με μικροτερη (μαλλον μιδαμινη προστασια στους αστραγαλους) αλλα και με μεγαλυτερη απο οτι φαινεται προστασια στα δαχτυλα απο τις adv Επισης μεγαλο μειον στις ανωτερω και σε σβελτη οδηγηση ειναι η φλατ σολα, που ενω εχει πολυ καλο γκριπ, δεν επιτρεπει στα ποδια να κουμπωνουν "αυτοματα" στο σωστο σημειο στα μασπιε

Τις εχω 8-9 χρονια τωρα και ειναι σκυλια αλλα η επομενη αγορα μου θα ειναι καποιες με μεγαλυτερη προστασια αλλα και φυσικα κα πιο πιο δυσχρηστες στο περπατημα
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Για πές ντε....
Επαιζε ενα ζευγαρακι sidi adv σε δημοπρασια στο ebay !! Χτυπησαμε και σημερα που τελειωσε κερδισαμε τελικα :D σε πολυ καλη τιμη :) αναμενουμε αποστολη εξ Γερμανιας τωρα και πιστευω μεσα στην εβδομαδα να παραλαβω ! Ολα τα ειπα :p
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Υπαρχουν και αυτες

Πολυ πιο φτηνες απο τις adv αλλα με μικροτερη (μαλλον μιδαμινη προστασια στους αστραγαλους) αλλα και με μεγαλυτερη απο οτι φαινεται προστασια στα δαχτυλα απο τις adv Επισης μεγαλο μειον στις ανωτερω και σε σβελτη οδηγηση ειναι η φλατ σολα, που ενω εχει πολυ καλο γκριπ, δεν επιτρεπει στα ποδια να κουμπωνουν "αυτοματα" στο σωστο σημειο στα μασπιε

Τις εχω 8-9 χρονια τωρα και ειναι σκυλια αλλα η επομενη αγορα μου θα ειναι καποιες με μεγαλυτερη προστασια αλλα και φυσικα κα πιο πιο δυσχρηστες στο περπατημα
Τις ιδιες ακριβως εχω κι'εγω αλλα χωρις την αδιαβροχη μεμβρανη που εχουν αυτες του Κονκωστ. Λεγονται Sidi Courier, βγαινουν σε δυο εκδοσεις (με μεμβρανη και χωρις) και το μονο θεμα τους ειναι η προστασια στον αστραγαλο και η επιπεδη σολα (το τελευταιο δεν εινα δα και τραγικο). Επειδη εχω ΚΑΙ τις Sidi Adventure, το καλοκαιρι/φθινοπωρο προτιμω να φοραω τις Courier καθως ειναι σαφως πιο δροσερες και δεν ιδρωνει το ποδι. Εχουνε φοβερη ποιοτητα οπως ολες οι Sidi, τις εχω κι'εγω απο το 2010 και μετα απο παρα πολλες χωματαδες ειναι σε αριστη κατασταση.
 
Top Bottom