we love enduro!!!

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
άλλο ένα μινι βιντεάκι από την επόμενη μέρα :)
για τον φίλο μου το Γιώργο με το 450 που ακούει τα "γκάζια" προς το τέλος, ήταν 2η του βόλτα ΓΕΝΙΚΩΣ !!!
είδε το Χριστό θαλαμοφύλακα ... :D:D:D
τώρα όμως ... έχει γίνει "fffffffffactory", 505 SX-F 4τάχυτο, και στη μία ρόδα συνέχεια ο φούστης o_O

 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
η αλήθεια είναι ότι πονάει αλλά για να μην νομίζεις ότι πάμε πίσω εμείς δηλαδή...:happy::happy::happy: το 2014 βεβαια απο τωρα σου λεω οτι θα ειναι καλυτερο!!!!:yew::yew::yew:

Βέβαια αυτές είναι καλύτερες !!!!!
Και το καλύτερο απ’ όλα………είναι το 520 - ‘’τανκς’’ !!!!!!!
 

manosp

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο Κρητης
Όνομα
manos
Μοτό
ktm 990 adventure ,450 sixdays,520 exc
Βέβαια αυτές είναι καλύτερες !!!!!
Και το καλύτερο απ’ όλα………είναι το 520 - ‘’τανκς’’ !!!!!!!
να μην σου πω οτι πιστευω οτι εχει ενα απο τα καλυτερα μοτερ που εχει βγαλει η ΚΤΜ!!!!άθραυστο....
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
να μην σου πω οτι πιστευω οτι εχει ενα απο τα καλυτερα μοτερ που εχει βγαλει η ΚΤΜ!!!!άθραυστο....
Το καλύτερο !!!!!!! Χέρια να έχεις.....
 

manosp

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο Κρητης
Όνομα
manos
Μοτό
ktm 990 adventure ,450 sixdays,520 exc

μπλεξίματα μέσα σε φαράγγι και την gopro να γράφει τον ουρανό....κρίμα για μια από τις καλύτερες βόλτες να μην έχω το υλικό να την παρουσιάσω.μαζί με @tiflaeisai με ΚΤΜ 525 και το δικό μου ΚΤΜ 520
 
Περιοχή
Νικήτη- Χαλκιδικη
Όνομα
στεργιοςςςςς
Μοτό
ktm lc4 640 adv.
ωραια διαδρομη και ταπα το XR!!!!!ωραιος!!!!!!
η διαδρομη ειναι στο βουνο πανω απο τον Μαρμαρα στη Σιθωνια... οσοι εχουν περασει απο αυτα τα μερη ξερουν οτι οι διαδρομες που κριβει αυτο το βουνο απο την Νικητη και μετα ειναι αμετρητες και για ολα τα εργαλια ειτε βαρια ειτε πουπουλα... :yew: :yew:
 

KOL

Μέλος
Περιοχή
Στου πουταμ'
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
XRV+XR
η διαδρομη ειναι στο βουνο πανω απο τον Μαρμαρα στη Σιθωνια... οσοι εχουν περασει απο αυτα τα μερη ξερουν οτι οι διαδρομες που κριβει αυτο το βουνο απο την Νικητη και μετα ειναι αμετρητες και για ολα τα εργαλια ειτε βαρια ειτε πουπουλα... :yew: :yew:
Και μολις μπηκα να ποσταρω το βιντεακι μου... τσουπ! Ετοιμο ποσταρισμενο ΚΑΙ με σχολια! Ευχαριστω Στεργιο! :ok:
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator

μπλεξίματα μέσα σε φαράγγι και την gopro να γράφει τον ουρανό....κρίμα για μια από τις καλύτερες βόλτες να μην έχω το υλικό να την παρουσιάσω.μαζί με @tiflaeisai με ΚΤΜ 525 και το δικό μου ΚΤΜ 520
Απαπαπαπα!!! Τέτοια θέλεις να με βάλεις να κάνω κουζουλέ;;;; :p :p :p Καλύτερα τα Αστερούσια!!! :D
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
η διαδρομη ειναι στο βουνο πανω απο τον Μαρμαρα στη Σιθωνια... οσοι εχουν περασει απο αυτα τα μερη ξερουν οτι οι διαδρομες που κριβει αυτο το βουνο απο την Νικητη και μετα ειναι αμετρητες και για ολα τα εργαλια ειτε βαρια ειτε πουπουλα... :yew: :yew:
Πολύ ωραία.... την έκανα πριν 10 χρόνια !!!!!!!!!!
 

manosp

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο Κρητης
Όνομα
manos
Μοτό
ktm 990 adventure ,450 sixdays,520 exc

ισως ενα απο τα αγαπημενα μου βιντεο με τεχνικες για το εντουρο,θα επρεπε ισως να ηταν και το πρωτο μου βιντεο στο θεμα,οπως και να εχει το ποσταρω και ελπιζω να ειναι χρησιμο.....
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom