we love enduro!!!

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
We love enduro λέμε...!!!
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250

ktmakias42009

Μέλος
Ο μονος που την ανεβηκε με το μηχανακι επανω ειναι ο ψηλος.εγω και κανα 2 ακομα τα πεταξαμε στο τελευταιο μετρο και βγηκαν.πλεον δεν υπαρχει γιατι επεσε απο τις βροχες.την ειχαμε στην 2η εντουροβολτα του ΜΑΟΚ.αμφιθεατρο το ονομα της

Στάλθηκε από το LG-D722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
δεν πιστεύω, να μην την έχεις ανέβει ? εεε Λιάκο ? :D
Ο μονος που την ανεβηκε με το μηχανακι επανω ειναι ο ψηλος.εγω και κανα 2 ακομα τα πεταξαμε στο τελευταιο μετρο και βγηκαν.πλεον δεν υπαρχει γιατι επεσε απο τις βροχες.την ειχαμε στην 2η εντουροβολτα του ΜΑΟΚ.αμφιθεατρο το ονομα της

Στάλθηκε από το LG-D722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Έγιναν δύο προσπάθειες.... και στις δυο ανέβηκε το μηχανάκι χωρίς τον οδηγό.......έφτασα στην "πηγή" και δεν ήπια νερό .......ή μάλλον ήπια σταγόνες.........
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
85 χιλιόμετρα μονοπάτι κάθε είδους, στην Λαυρεωτική. Με ενα φιλαράκι θυμηθήκαμε τα παλιά κομμάτια, κάναμε όλο το ξεχασμένο κομμάτι του ρέματος της Κερατέας δίπλα στην Λαυρίου όπως ειχε μπει στο Αττικα Εντούρο του 2008 και πολλά άλλα με μπόλικο αλατοπίπερο, πολλές ανηφόρες και πολύ freeride σε καραφλές πλαγιές.

Τέλειο τερέν + πολύ κρύο + καλή παρέα = σούπερ εντουροβόλτα





Χρόνια πολλά σε όλους τους μονοπατάκηδες και με το καλό στις αρχές του 2017 πολύ ευχαρίστως να σας βολτάρω στα αγαπημένα μου μονοπάτια.
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
85 χιλιόμετρα μονοπάτι κάθε είδους, στην Λαυρεωτική. Με ενα φιλαράκι θυμηθήκαμε τα παλιά κομμάτια, κάναμε όλο το ξεχασμένο κομμάτι του ρέματος της Κερατέας δίπλα στην Λαυρίου όπως ειχε μπει στο Αττικα Εντούρο του 2008 και πολλά άλλα με μπόλικο αλατοπίπερο, πολλές ανηφόρες και πολύ freeride σε καραφλές πλαγιές.

Τέλειο τερέν + πολύ κρύο + καλή παρέα = σούπερ εντουροβόλτα





Χρόνια πολλά σε όλους τους μονοπατάκηδες και με το καλό στις αρχές του 2017 πολύ ευχαρίστως να σας βολτάρω στα αγαπημένα μου μονοπάτια.

Δώσε σημείο συνάντησης και ώρα !!!
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σε όλους, με υγεία, και ωραίες βόλτες, σε χώμα και άσφαλτο :friendship:
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
το πατήσαμε κι εμείς το χιονάκι μας στα Βασιλικά ... και τι χιονακι !!! σε πολλά κομμάτια απάτητο και αφράτο,
1η φορά παραλίγο να μείνω από βενζίνη ... αν δεν είχε τόσο κρύο, θα ξαναγεμίζαμε, και πάλι πίσω ...:D










 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
το πατήσαμε κι εμείς το χιονάκι μας στα Βασιλικά ... και τι χιονακι !!! σε πολλά κομμάτια απάτητο και αφράτο,
1η φορά παραλίγο να μείνω από βενζίνη ... αν δεν είχε τόσο κρύο, θα ξαναγεμίζαμε, και πάλι πίσω ...:D










:brv:
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
το πατήσαμε κι εμείς το χιονάκι μας στα Βασιλικά ... και τι χιονακι !!! σε πολλά κομμάτια απάτητο και αφράτο,
1η φορά παραλίγο να μείνω από βενζίνη ... αν δεν είχε τόσο κρύο, θα ξαναγεμίζαμε, και πάλι πίσω ...:D










:prft::like::like::like:
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
το πατήσαμε κι εμείς το χιονάκι μας στα Βασιλικά ... και τι χιονακι !!! σε πολλά κομμάτια απάτητο και αφράτο,
1η φορά παραλίγο να μείνω από βενζίνη ... αν δεν είχε τόσο κρύο, θα ξαναγεμίζαμε, και πάλι πίσω ...:D










Ο Άγγλος.... το είχε φυλαγμένο σε γκαράζ και το έβαλε σε κάτι λασπούλες έτσι για να λερωθεί.....το πήρες εσύ και το "πέταξες" στο κρύο και στα χιόνια........σα δε ντρέπεσαι !!!!
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Ο Άγγλος.... το είχε φυλαγμένο σε γκαράζ και το έβαλε σε κάτι λασπούλες έτσι για να λερωθεί.....το πήρες εσύ και το "πέταξες" στο κρύο και στα χιόνια........σα δε ντρέπεσαι !!!!
Εγω βλεπω να το ελευθερωσε απ το κλουβι του!! :fly:
 
Top Bottom