Which Motorcycle Manufacturer is Best? [Laboratory Test]

Gus

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Sutzouki
Θα κάνω αποταμίευση να έρθω με ένα τέτοιο...
Κάπου στο γιουτιουμπι είχα δεί έναν γάλλο που του ειχε κάνει φοβερές μετατροπές με σνορκελ και με εργάτη μπροστά !
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Εγώ τον θεωρώ από τους λίγους που αξίζει να παρακολουθείς σε όλα τα επίπεδα. Είτε κάνει προώθηση είτε όχι. Είναι ΟΚ για εμένα και τον παρακολουθώ από τότε που υπάρχει.
 

pumba

Μέλος
Όνομα
pumba
Μοτό
Honda c50rr
Philips OneBlade
ειναι ομορφα τα ατιμα, η αληθεια ειναι οτι οποιος θελει μια ρετρο μοτοσυκλετα, δεν εχει και πολυ νοημα να κοιταξει αλλου. Εχουν ομως απ οτι διαβαζω αρκετα θεματα αξιοπιστιας ακομα. Σιγουρα ειναι πιο αξιοπιστα και καλυτερα οδηγικα απο ενα triumph του 70 η ενα αντιστοιχο ευρωπαικο, αλλα για μοτο του 2020, οχι και τοσο.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Ο συγκεκριμένος είναι ο πιο ψαγμένος και κατα τη γνώμη μου απο τους πιο έξυπνους youtuber που ασχολούνται με θέματα μοτοσυκλέτας και μηχανολογίας.

Ακόμα και αν δεν συμφωνούμε με κάποια συμπεράσματα του και κάποιες μεθόδους ενδεχομένως (ο άνθρωπος δεν είναι η TUV ούτε ο NCAP) πρέπει να παραδεχτούμε τον τρόπο σκέψης του και τους εμπειρικούς αλλά και επιστημονικους τρόπους που απαντά σε κάποια ερωτήματα
 

RIGGER

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
Tiger 955i
εδω θίγει ενα αλλο θεμα ισως απο τα πιο πολυσυζητημένα σε παρέες καφετέριες, ταξίδια ,εκδρομές κ.ο.κ.

Για να μην ανοιγουμε συνεχως θεματα το βαζω εδω αν συμφωνουν φυσικα οι διαχειριστες.

 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Αυτό μπορεί να το επιβεβαιώσει οποιος από το φόρουμ έχει tutoro. Η λιπανση με βαλβολινη είναι αι μακράν καλύτερη.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Top Bottom