Winter is Here... f@ck it, lets ride!

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R


Μετά από μια πολύ μακριά τουριστική σεζόν (το φετινό ρεκόρ μου ήταν 42 μέρες σερί χωρίς ρεπό) επιτέλους έχω λίγο πιο χαλαρό πρόγραμμα, όχι όσο θα ήθελα αλλά έστω.

Έτσι λέω να την κάνω το τριήμερο που έρχεται, 2-4/12. Όποιος άλλος ενδιαφέρεται να δοκιμάσει τις αντοχές του στο κρύο είναι καλοδεχούμενος.
Υπόψιν το κρύο καίει θερμίδες επομένως θα πρέπει να τις αναπληρώσουμε και με το παραπάνω με ότι εδέσματα έχουν να προσφέρουν οι τοπικές ταβέρνες. Το έξτρα λίπος θα μας σώσει :laugh:

Δεν έχω καταλήξει ακόμα σε διαδρομές, κοιτάω χάρτες εδώ και ώρα και δεν έχω βγάλει άκρη, όποια ιδέα δεκτή.
Μια σκέψη είναι από Λιδορίκι, Άνω Χώρα, Πεδρικόβρυση και από εκεί Καρπενήσι...
Η άλλη είναι να ανέβω όλη την Εύβοια και αν περνάει το καραβάκι να βγούμε προς Πήλιο, Όσσα, Όλυμπος...
 

Kardabix

Μέλος
Περιοχή
Αγρίνιο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Yamaha XTZ 690


Μετά από μια πολύ μακριά τουριστική σεζόν (το φετινό ρεκόρ μου ήταν 42 μέρες σερί χωρίς ρεπό) επιτέλους έχω λίγο πιο χαλαρό πρόγραμμα, όχι όσο θα ήθελα αλλά έστω.

Έτσι λέω να την κάνω το τριήμερο που έρχεται, 2-4/12. Όποιος άλλος ενδιαφέρεται να δοκιμάσει τις αντοχές του στο κρύο είναι καλοδεχούμενος.
Υπόψιν το κρύο καίει θερμίδες επομένως θα πρέπει να τις αναπληρώσουμε και με το παραπάνω με ότι εδέσματα έχουν να προσφέρουν οι τοπικές ταβέρνες. Το έξτρα λίπος θα μας σώσει :laugh:

Δεν έχω καταλήξει ακόμα σε διαδρομές, κοιτάω χάρτες εδώ και ώρα και δεν έχω βγάλει άκρη, όποια ιδέα δεκτή.
Μια σκέψη είναι από Λιδορίκι, Άνω Χώρα, Πεδρικόβρυση και από εκεί Καρπενήσι...
Η άλλη είναι να ανέβω όλη την Εύβοια και αν περνάει το καραβάκι να βγούμε προς Πήλιο, Όσσα, Όλυμπος...
Μετά την Άνω Χώρα προς Αμπελακιωτισα έχει πέσει ο δρόμος και έχει ένα χωμάτινο κομμάτι λίγο ζόρικο. Επίσης θα βρεις πάγο σε 2-3 σημεία. Είχα πάει την Παρασκευή...
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη


Μετά από μια πολύ μακριά τουριστική σεζόν (το φετινό ρεκόρ μου ήταν 42 μέρες σερί χωρίς ρεπό) επιτέλους έχω λίγο πιο χαλαρό πρόγραμμα, όχι όσο θα ήθελα αλλά έστω.

Έτσι λέω να την κάνω το τριήμερο που έρχεται, 2-4/12. Όποιος άλλος ενδιαφέρεται να δοκιμάσει τις αντοχές του στο κρύο είναι καλοδεχούμενος.
Υπόψιν το κρύο καίει θερμίδες επομένως θα πρέπει να τις αναπληρώσουμε και με το παραπάνω με ότι εδέσματα έχουν να προσφέρουν οι τοπικές ταβέρνες. Το έξτρα λίπος θα μας σώσει :laugh:

Δεν έχω καταλήξει ακόμα σε διαδρομές, κοιτάω χάρτες εδώ και ώρα και δεν έχω βγάλει άκρη, όποια ιδέα δεκτή.
Μια σκέψη είναι από Λιδορίκι, Άνω Χώρα, Πεδρικόβρυση και από εκεί Καρπενήσι...
Η άλλη είναι να ανέβω όλη την Εύβοια και αν περνάει το καραβάκι να βγούμε προς Πήλιο, Όσσα, Όλυμπος...
Προς Ναυπλιο μην πας, δεν αξιζει.
:ha
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Δεν έχουμε φωτορεπορτάζ....

Γιατί εδώ με τις κατόψεις έχουμε πήξει, να ανοίξει το μάτι λίγο.
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Δεν νομίζω να έχει πάει!!!!! :roflmao:
Δεν έχουμε φωτορεπορτάζ....

Γιατί εδώ με τις κατόψεις έχουμε πήξει, να ανοίξει το μάτι λίγο.
Σου απαντάει ήδη ο boxer από πάνω που έχει το κληρονομικό χάρισμα :laugh:

Επόμενο παράθυρο ευκαιρίας 11-14/01/23 ή 9-12/02/23, ότι έχει καλύτερο καιρό :rolleyes:
 
Top Bottom