Wunderlich ανεμοθωρακας gs 1200..

Koutalianos

Μέλος
Περιοχή
Βόρεια Εύβοια
Όνομα
Μπαμπης
Μοτό
Honda xrv 750,2002
Καλησπέρα σε όλους..
Υπάρχει εμπειρία -γνωμη για τη συγκεκριμένη ζελατίνα; Ευχαριστώ εκ των προτέρων..
 

Aleko88

Μέλος
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
Bmw R1200 gs 11
Καλησπέρα σε όλους..
Υπάρχει εμπειρία -γνωμη για τη συγκεκριμένη ζελατίνα; Ευχαριστώ εκ των προτέρων..
Καλησπερα φίλε μου την έχω αγοράσει περσι από mototraid. Δεν την έχω χρησιμοποιησει εκτός από μια βόλτα Αθήνα -Πάτρα Ναύπλιο Αθήνα .
Δεν μου ταίριαξε γιατί είμαι 1.90. Μετά πήρα την αυθεντική adventure μαζί με το μεταλλικό π. Που βγήκε πολύ ακριβά και πάλι έχω θέμα όποτε πρόσθεσα ένα φρύδι. Εγώ την πουλάω αν ενδιαφέρεσαι πες μου
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Καλησπερα φίλε μου την έχω αγοράσει περσι από mototraid. Δεν την έχω χρησιμοποιησει εκτός από μια βόλτα Αθήνα -Πάτρα Ναύπλιο Αθήνα .
Δεν μου ταίριαξε γιατί είμαι 1.90. Μετά πήρα την αυθεντική adventure μαζί με το μεταλλικό π. Που βγήκε πολύ ακριβά και πάλι έχω θέμα όποτε πρόσθεσα ένα φρύδι. Εγώ την πουλάω αν ενδιαφέρεσαι πες μου
Για στείλε κάμοια φωτό να δω ποια λες για να ξέρω ....σε ύψος είμαστε το ίδιο!

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Για στείλε κάμοια φωτό να δω ποια λες για να ξέρω ....σε ύψος είμαστε το ίδιο!

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Για το GS που θα πάρεις...?
 

Koutalianos

Μέλος
Περιοχή
Βόρεια Εύβοια
Όνομα
Μπαμπης
Μοτό
Honda xrv 750,2002
Κ εγώ 1.90+ είμαι.. Παρήγγειλα τελικά wrs caponord..Μαζί με μπαράκι αναγκαγκαστικα..Μόλις τοποθετήσω θα ενημερώσω.. Ελλάδα δεν την έβρισκα ούτε σαν κωδικό..για αυτό παρήγγειλα από Ιταλία..
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Top Bottom