Xώμ(α) Sweet Home 2...έρχεται 27/28/29 Απρίλη!

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

chaosm

Μέλος
Η βολτα θα συνεχιστει οπως την εβγαλα για ολους εσας...μαλακισμενα το νου σας κ να περασετε γαμάτα...σαν να ειμαι εκει!!!
Δεν ειναι καλα τα νεα για μενα...πτωση κ κονομησα ενα σπασμενο χερι καποια ραμματα κ η Γερμανιδα τραυματιστηκε γαμωτ :( ...
Τωρα εισαγωγη Νοσοκομειο...θα παρει χρονο...πονος... θα επανελθω...ενα σταυρο γιατι ειμαι καλα κ παμε...
Κώστα περαστικά να είναι φίλε και εύχομαι γρήγορη ανάρρωση..
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
περαστικα αγοραρε!!! το νου σου στις νοσοκομες:muted:! να περασετε καλα οι υπολοιποι! φιλια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:inlove:
 

vassat

Μέλος
Περιοχή
Χαλάνδρι
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
F650 GS Dakar MY '03
Sprint ST 1050 MY '06
Η βολτα θα συνεχιστει οπως την εβγαλα για ολους εσας...μαλακισμενα το νου σας κ να περασετε γαμάτα...σαν να ειμαι εκει!!!
Δεν ειναι καλα τα νεα για μενα...πτωση κ κονομησα ενα σπασμενο χερι καποια ραμματα κ η Γερμανιδα τραυματιστηκε γαμωτ :( ...
Τωρα εισαγωγη Νοσοκομειο...θα παρει χρονο...πονος... θα επανελθω...ενα σταυρο γιατι ειμαι καλα κ παμε...
Γρήγορη ανάρρωση εύχομαι, σιδερένιος, υπομονή και δύναμη (ειδικά αν απαιτηθούν φυσιοθεραπείες).
/ Β
 

blast

Μέλος
Περιοχή
Βολος
Όνομα
Άκης
Μοτό
Ténéré 700
Drz 400
Η βολτα θα συνεχιστει οπως την εβγαλα για ολους εσας...μαλακισμενα το νου σας κ να περασετε γαμάτα...σαν να ειμαι εκει!!!
Δεν ειναι καλα τα νεα για μενα...πτωση κ κονομησα ενα σπασμενο χερι καποια ραμματα κ η Γερμανιδα τραυματιστηκε γαμωτ :( ...
Τωρα εισαγωγη Νοσοκομειο...θα παρει χρονο...πονος... θα επανελθω...ενα σταυρο γιατι ειμαι καλα κ παμε...
Περαστικά Κωστή !


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Χαιρομαι που βλεπω τη βολτα μας κ παει οπως γουσταρα...καλη συνεχεια σε ολους.Τα φιλιά μου σε ουλους...
Τα νεα λιγο πιο ευχαριστα κ για μενα.Εφυγα απο το νοσοκομειο,σπιτι πλεον κ ριχνω καμμια ντοπα για τον πονο...αρχιζοντας με την καταλληλη μπλουζα...
 

Spyrious

Μέλος
Περιοχή
Ιωάννινα
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
00' TL1000R
22' 701 Enduro
Παιδιά πρώτα να ζητήσω συγνώμη που εφθασα στην λίμνη τσιβλου χωρίς βενζίνη! Στην Ακράτα που πήγα για βενζίνη ανέβασα πυρετό. Και πάλι συγγνώμη! Ευτυχώς δεν το πάλεψα να γυρίσω, είμαι Αίγιο και έχω ένα κεφάλι χάλια. Περαστικά στον Κώστα! Και καλή βόλτα οι υπόλοιποι.

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
 

North_explorer

Where the Pin Shows
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
BMW R 1200 GS Adv Rally
@mAthosalas Πω ρε Κώστα!!!! Περαστικά και σιδερένιος! Γρήγορη ανάρρωση εύχομαι!

Καλή συνεχεία στους λοιπούς!!!
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Η βολτα θα συνεχιστει οπως την εβγαλα για ολους εσας...μαλακισμενα το νου σας κ να περασετε γαμάτα...σαν να ειμαι εκει!!!
Δεν ειναι καλα τα νεα για μενα...πτωση κ κονομησα ενα σπασμενο χερι καποια ραμματα κ η Γερμανιδα τραυματιστηκε γαμωτ :( ...
Τωρα εισαγωγη Νοσοκομειο...θα παρει χρονο...πονος... θα επανελθω...ενα σταυρο γιατι ειμαι καλα κ παμε...

Φίλε Περαστικά εσύ να είσαι καλά !!
 

Two wheels Traveler

Μέλος
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
Africa twin 750
Περαστικά και πάντα όρθιος Κώστα ...
 

Sevax

Πλανόδιος
Περιοχή
Νεα Σμυρνη
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
F800 Κορωνέικο
Γκαντ εμμι !!!!
Όχι ρε φίλε ... :(:(:(
Να πας να παίξεις κανα τζόκερ ΤΩΡΑ!!!

Περαστικά κιαγύριστα ναναι Κώστα ...
Υπομονή...

Χώμα ή άσφαλτος στην έκανε ;
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom