Xώμ(α) Sweet Home 2...the offroad story

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
καλοκαίρι ε???? δεν έχω ούτε γενέθλιά, ούτε γιορτές, ούτε γάμους, ούτε βαφτήσια.... άντε να δούμε...... :) :) :)
 
Περιοχή
Πάτρα
Όνομα
Θεμιστοκλής
Μοτό
Honda XRV 750 Africa Twin
K@λοπαιδα...:inlove:μου αφησε κατι χρωστουμενα η βολτα...........και....δηλαδη....εχμμμ....:waiting:κατι κομματια που μεινανε απεξω...περιμενουν...ειδωμεν...:secret:

Όχι Summer Edition, καλύτερα να το πεις bikini ή string edition ,ζέστη θα έχει να φορέσουμε και τα αντίστοιχα μαγιώ :mooning::ll:
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Τωρα καταφερα να δω το υπολοιπο, με εξαιρετικη φωτοκαλυψη και περιγραφη απο #Χ_kariolides και λοιπους! :D :cool:Ελπιζω να μπορεσω να παρω μερος σε ενα επομενο τετοιο event στην Πελοποννησο, αντε βγαλτε μια επαναληψη με παραλλαγες το φθινοπωρο:ok:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Τωρα καταφερα να δω το υπολοιπο, με εξαιρετικη φωτοκαλυψη και περιγραφη απο #Χ_kariolides και λοιπους! :D :cool:Ελπιζω να μπορεσω να παρω μερος σε ενα επομενο τετοιο event στην Πελοποννησο, αντε βγαλτε μια επαναληψη με παραλλαγες το φθινοπωρο:ok:
To νου σου Γιωργη.,..ειναι κολλητικοι οι #kariolides...:pοσο κολλητικο ειναι και το Χωμ(α)SweetHome...:inlove:ναι παιζει ενδεχομενο να εχουμε ενα κοντινο playback...μεινε συντονισμενος...:)
 
Τελευταία επεξεργασία:

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
To νου σου Γιωργη.,..ειναι κολλητικοι οι #kariolides...:pοσο κολλητικο ειναι και το Χωμ(α)SweetHome...:inlove:ναι παιζει ενδεχομενο να εχουμε ενα κοντινο playback...μεινε συντονισμενος...:)
Χαχα :D Το χωμα ειναι σιγουρα κολλητικο :ok: και μουχει λειψει για καποιο καιρο, αν γινει playback θα κανω οτι περναει απ'το χερι μου ναμαι μεσα! :yew: Και μεχρι τοτε Μαθο θασαι θηριο, εδω εισαι ηδη σχεδον ετοιμος απο τωρα!! :cool:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
...αν γινει playback θα κανω οτι περναει απ'το χερι μου ναμαι μεσα! :yew: Και μεχρι τοτε Μαθο θασαι θηριο, εδω εισαι ηδη σχεδον ετοιμος απο τωρα!! :cool:
θηριο...σε κλουβι...δαγκωνω σιδερα λεμε...:tzt:στερηση 2 τροχων....:plqtr:το νου σου θα το σενιαρουμε φιλε ναι...το θελει κοΖμος...:stm:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Εχω κατι χρωστουμενες :photo: απο την αναγνωριστικη.
Να προλαβω και τους αλλους που θα αρχισουν να βομβαρδιζουν σε λιγο!! :rolleyes:
Αδεια απ τη δουλεια, φόρτωμα στο τρειλερ το 6αράκι και βουρ για Καλαβρυτα που περιμενει ο Κωστης @mAthosalas και ο Κοσμάς @bros400pgm .
Πρωτη παρακαμψη μετα το χιονοδρομικο για χάζι και φορτισμα του σκληρου!!


δες, αμεσως πηραν θεση...




απολαυση. χμ, αυτο το δρομακι απεναντι, δεν το ειχα δει... :geek:


και παμε να κατηφορισουμε :hungry:


τσεκαρισμα ενος κοψιματος μιας φουρκετας!!
...με εντελως φαγομενο πισω λαστιχο για καποιον!! :wacky:



Κωστης, εγγυηση.


και στα λιγα μετρα ασφαλτο, χορταίνει το ματι.


αφου τσεκαραμε την βρυση της Γκολφως, ανηφοριζουμε πλεον!!


τα δρομακια τα ξερει σαν την παλαμη του (η αριστερη ακομα καλυτερα) :cool:


α, ειναι ωραια εδω πανω...


κι εκει που ανεβαιναμε ....


...πεταει ενα:
-να, εκει κατω θα κατεβουμε'' :wacky:
#tinaftosre


αν ειχαν μιλιά (και νερο) τα ρεματα, τι θα ελεγαν!! :D


πλησιαζουμε τη λιμνη του Φενεου. :inlove:




:prft:


το πιο ομορφο συνεργειο.
κολατσιο, ρυθμιση αλυσιδας και αλλες εργασιες, λες και δεν θελουμε να φυγουμε!! :wtng:


και φτανουμε Πλανητερο. :like:



έμπ1 :yup:


αποστολή εξετελέσθη.


Ευχαριστω τους δυο συνοδοιπόρους μου και να ειμαστε ολοι καλα, να βολταρουμε στα βουνα.
Ραντεβου στην επομενη βολτα, γιατι ολα γινονται για να βρεθουμε με την παρεα.
:friendship:
 
Top Bottom