Xώμ(α) Sweet Home 2...the offroad story

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Πολύ ωραία πράγματα... φώτο και αφηγηση από κρυφό ταλέντο!!!
Χαίρομαι με την χαρά που θα νοιώθει ο κωστης @mAthosalas, μετά την ατυχία του!

Μπράβο μπράβο μπράβο..... Που όλοι είναι έτοιμοι να αντιμετωπίσουν οποιαδήποτε ατυχία!
 
Περιοχή
Πάτρα
Όνομα
Θεμιστοκλής
Μοτό
Honda XRV 750 Africa Twin
@Miouos ξεκίνησα να βλέπω το video αλλά στο πρώτο περίπου λεπτό το σταμάτησα!
Πήγα έστριψα τσιγάρο, άνοιξα και μια μπύρα και συνέχισα, δε γινόταν άλλιως...!
:crs::crs::crs::crs::crs:
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Last edited by a moderator:

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Απολαυστικό κείμενο.:)
Φωτογραφικές Ομορφιές.:ok:
Σκονισμένα χαμόγελα.:D
:brv:σας ρε ΜάΓκεςςςςςςςςς !!!
Να 'στε('μαστε) ούΛοι καλά ,γεροί ,κ όρθιοι ,κ στις επόμενες. :friendship:


Κωστή @mAthosalas ,περαστικά ,καλή αποκατάσταση ,κ γΛήγορα καβάλα στη ΜερκεΛίνα σου. :crs:
 

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
@Miouos αυτα βλεπω κ εχω σκυλιασει να βγαλω τους γιατρους μλακες...:inlove::secret:
Πάλι καλά που δεν ήταν κάτι ποιο σοβαρό φίλε
Όλα καλά
Περάσαμε τέλεια παρόλη την ατυχία σου στην αρχή
Όλα θα φτιάξουν και θα τα ξεναπαμε


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Τσακάλι

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
R1200GS
Honda Sh 150
Δεν υπάρχουν λόγια για το video και τις φώτο που βάλατε. Μας ταξιδέψατε παιδιά! Πραγματικά νιώθω σαν να ήμουν κι εγώ εκεί... Ελπίζω, μόλις ολοκληρώσω το off road project της χοντρούλας, να αρχίσω κι εγώ να ακολουθώ.
Κώστα περαστικά και γρήγορα φίλε!
 

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
Να πω κι εγώ δυο πραγματάκια
Τούμπα με χτύπημα με το καλημέρα
Δυστηχως μας ξενερώσε λίγο αλλά ευτυχώς δεν είχαμε τίποτα αλλά .
Κώστα περαστικά και γρήγορα έχουμε βόλτες να πάμε και υποσχέσεις ανεκπλήρωτες .....
Κατά τ αλλά όλη η βόλτα γ@μησε
Φοβερή εικόνα αποτυπώθηκε στο μυαλό μου και θα πηγενω Πελοπόννησο με κάθε ευκαιρία ...
Χάρηκα που γνώρισα καινουρια παιδιά και είδα παλιούς γνώριμους .
Αυτός πάντως που έδωσε ρέστα είναι ο Σπύρος .. φίλε δεν παίζεσαι
Ο τύπος είδαν παντού
Πλοηγός σκούπα φωτογράφος μοντέλο καφετζής μουλτιμιξερ ένα πραμα . Χάρηκα που με γνώρισες :)
Φυσικά μπράβο στον Κώστα για όλο το τρέξιμο που έριξε για να πάμε εμείς βόλτα και αυτός δεν ήρθε .
Σύντομα κοντά σας


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
@Miouos να ξερεις...για κατι μοτοσυκλετιστες σαν κι εσενα χαιρομαι που ειμαι στα βουνα κ βγαζω τη βολτα μου στη φορα, να την παμε παρεα ολοι...κ ετσι θα συνεχιζω :friendship:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
ααα...και να μην ξεχασω...εχω δεχθει καποια ΠΜ μετα τη βολτα για αλλαγη καποιων nicknames...που πλεον εχουν μεσα το #kariolis......το επεξεργαζεται το team ρε...#kariolides κ θα επανελθω...
Ο ενας varis_kariolis :waiting: ο αλλος gkrinia_kariolis :friend:η αλλη ρε μου πε εμενα κανε με sketos_kariolis....... :prft:αααααα ρε @#skliros_kariolis (geez996) κλαμπ που ανοιξες...:hh:
 

manosxlv

Μέλος
Περιοχή
ΡΟΔΟΣ / ΟΙΚΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
Όνομα
ΜΑΝΟΣ
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
ααα...και να μην ξεχασω...εχω δεχθει καποια ΠΜ μετα τη βολτα για αλλαγη καποιων nicknames...που πλεον εχουν μεσα το #kariolis......το επεξεργαζεται το team ρε...#kariolides κ θα επανελθω...
Ο ενας varis_kariolis :waiting: ο αλλος gkrinia_kariolis :friend:η αλλη ρε μου πε εμενα κανε με sketos_kariolis....... :prft:αααααα ρε @#skliros_kariolis (geez996) κλαμπ που ανοιξες...:hh:
αφου ειχαμε τον αλλο με την κοτσιδα που ανεμιζε οταν φωτογραφιζε να αναφωνει συνεχως τον καθενα .............kariolis για αυτο τον ειπα ΝΟΝΟ.
Αλλα ξερεις τι θελει να τον βαλεις να το κανει αυτος με τα knicknames να σου πω εγω......
:pc::pointu:
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
ααα...και να μην ξεχασω...εχω δεχθει καποια ΠΜ μετα τη βολτα για αλλαγη καποιων nicknames...που πλεον εχουν μεσα το #kariolis......το επεξεργαζεται το team ρε...#kariolides κ θα επανελθω...
Ο ενας varis_kariolis :waiting: ο αλλος gkrinia_kariolis :friend:η αλλη ρε μου πε εμενα κανε με sketos_kariolis....... :prft:αααααα ρε @#skliros_kariolis (geez996) κλαμπ που ανοιξες...:hh:




:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
 

panGS

Μέλος
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS 05
Μπράβο παλικάρια ,γ@μ@τη βόλτα , καταπληκτικές φωτογραφίες και ωραία κείμενα . Θα ήταν όλα τέλεια αν δεν είχε την ατυχία ο Κώστας @mAthosalas .
Κωστή , περαστικά μάτι μ΄ , τους είδα όλους εκτός από εσένα...στενοχωρήθηκα με αυτό που μου είπαν τα παιδιά . Μακάρι να γίνεις γρήγορα καλά...
Πάντα τέτοια και πάντα όρθιοι !!!
:l2:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Thats Goooooood newZ...4-6 βδομαδες μου ειπαν ακριβως 1 βδομαδα πριν
Αλλά το φακινμυαλο μου δεν θελει να τους κανει τη χαρη κ σημερα ο ντοκ με κοιταγε περιεργα μη πιστευοντας ποσο ADV ειναι το χερι...πεταξαμε γυψο κ προχωραμε...η θετικη ενεργεια ολων σας πιανει τοπο ρε κωλ@παιδα...Γιες!!!


Send by mAthosalas S8-F800GS ...
 
Τελευταία επεξεργασία:

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Thats Goooooood newZ...4-6 βδομαδες μου ειπαν ακριβως 1 βδομαδα πριν
Αλλά το φακινμυαλο μου δεν θελει να τους κανει τη χαρη κ σημερα ο ντοκ με κοιταγε περιεργα μη πιστευοντας ποσο ADV ειναι το χερι...πεταξαμε γυψο κ προχωραμε...η θετικη ενεργεια ολων σας πιανει τοπο ρε κωλ@παιδα...Γιες!!!


Send by mAthosalas S8-F800GS ...
Εσυ προλαβαινεις και το Le Mans!!
:woho:
 
Top Bottom