Xώμ(α) Sweet Home 2...the offroad story

John-Aigio

Nα γιατί GS
Περιοχή
ΑΙΓΙΟ
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS
δεν πατάω χώμα
Μπράβο παλικάρια ,γ@μ@τη βόλτα , καταπληκτικές φωτογραφίες και ωραία κείμενα . Θα ήταν όλα τέλεια αν δεν είχε την ατυχία ο Κώστας @mAthosalas .
Κωστή , περαστικά μάτι μ΄ , τους είδα όλους εκτός από εσένα...στενοχωρήθηκα με αυτό που μου είπαν τα παιδιά . Μακάρι να γίνεις γρήγορα καλά...
Πάντα τέτοια και πάντα όρθιοι !!!
:l2:
Ευχαριστούμε πολύ και για την βοήθεια σου στο που να κοιμηθούμε, το μέρος που προτεινες ήταν υπεροχο
 
Περιοχή
Πάτρα
Όνομα
Θεμιστοκλής
Μοτό
Honda XRV 750 Africa Twin
Thats Goooooood newZ...4-6 βδομαδες μου ειπαν ακριβως 1 βδομαδα πριν
Αλλά το φακινμυαλο μου δεν θελει να τους κανει τη χαρη κ σημερα ο ντοκ με κοιταγε περιεργα μη πιστευοντας ποσο ADV ειναι το χερι...πεταξαμε γυψο κ προχωραμε...η θετικη ενεργεια ολων σας πιανει τοπο ρε κωλ@παιδα...Γιες!!!

Send by mAthosalas S8-F800GS ...
Σε παίρνω δικάβαλο άμα θες στο advtroffy. Ούτως ή άλλως βαζελίνη περίσσεψε....:ll:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Thats Goooooood newZ...4-6 βδομαδες μου ειπαν ακριβως 1 βδομαδα πριν
Αλλά το φακινμυαλο μου δεν θελει να τους κανει τη χαρη κ σημερα ο ντοκ με κοιταγε περιεργα μη πιστευοντας ποσο ADV ειναι το χερι...πεταξαμε γυψο κ προχωραμε...η θετικη ενεργεια ολων σας πιανει τοπο ρε κωλ@παιδα...Γιες!!!


Send by mAthosalas S8-F800GS ...
Το χέρι μια χαρά το βλέπω..... Το μάτι σου γυαλίζει λιγο:cool:
 
Περιοχή
Αιγιο
Όνομα
Σπυρος
Μοτό
Suzuki Drz 400s /Honda Xrv 750/ Honda CBR 1100xx
Μιας κ το story το ξετυλιξε με απολυτη επιτυχια ο @#melatos_kariolis (MisThe) Θεμης,σειρα μου να ανεβασω καποιες φωτογραφιες και σκεψεις/συναισθηματα του 3ημερου....

Παρασκευη μεσημερι σιγα σιγα μαζευονται τα ομορφοπαιδα..


Εχει αρχισει και μυριζει brokeback mountain n φαση....

Ολα καλα ομως και ξεκιναμε για βουνο απο ασφαλτο.
Σταση στο πρωτο χωμα για αναβαση στον Κλωκο και οξω αερας!



Φευγω πρωτος και περιμενω σε ενα απο τα αποτομα ανεβασματα της διαδρομης για φωτο των κοριτσιων που φτανουν!Η θεα παντου τρομερη.

Φανταστικο χωματινο πασο που καταληγει σε χωριο-φαντασμα...Θα το δουμε στο ΧΩΜ(Α) 3 ειπε το αφεντικο....

@ScoobyDrz

@kaf

@giorgos rent

@lef99

@KORAX

@Miouos

@YANNISBIO

@#melatos_kariolis (MisThe)

@mAthosalas

Στην κορυφη βρισκεται το μικρο εκκλησακι της Παναγιας σε υψομετρο 1780μετρων.

Η θεα ειναι φανταστικη και βλεπεις παντου....Απο Βαρδουσια μεχρι Ερυμανθο και απο Παναχαικο εως και Ζηρεια(και πολυ παραπανω..)


Μετα το μικρο διαλλειμα και τις πρωτες κουβεντες γνωριμιας ξεκινα η καταβαση...






Και αυτη ειναι η τελευταια φωτογραφια που η Γερμανιδα ειναι διπλα στην Αfricana.......



...............
Και μετα....κενο....ενα συννεφο σκονης που σηκωθηκε στο δρομο για Κερπινη σκεπασε με στενοχωρια ολη την παρεα....
.............................................................................................................................................
Τα υπολοιπα τα ειπε ο Θεμης...

Θα αναφερω μονο,πως στα επειγοντα στο νοσοκ.Αιγιου και μετα 1 ωρα απο το ατυχημα το νου του τον ειχε στην ορθη συνεχεια της βολτας..


Φιλαρακι μου,με στενοχωρησες πολυ να ξερεις......
 
Τελευταία επεξεργασία:
Περιοχή
Αιγιο
Όνομα
Σπυρος
Μοτό
Suzuki Drz 400s /Honda Xrv 750/ Honda CBR 1100xx
Ξημερωσε Σαββατο(για οσους κοιμηθηκαν..)και μαζι με @John-Aigio,@lef99,@Μητσάρας ,Jimmis Sk ,Γρηγορη ΚΤΜ690 και @kvlastaridis αναχωρηση για λιμνη Τσιβλου να βρουμε τους υπολοιπους.(Φιλε @kvlastaridis να με συνχωρεσεις που λογο δουλειας και εσωτερικων ανωμαλιων δεν βγηκαμε μια βολτα το βραδυ.Στο χρωσταω την επομενη να ξερεις!!)


Στον Τσιβλο η παρεα ετοιμαζεται σιγα σιγα...



Και ξεκιναμε για Χελμο μερια..

Μεσα απο πυκνο ελατοδασος

Και ελαχιστες νερολουμπες.....Αλλα οπου ευκαιρια...






















Στον δρομο μας και το ομορφο οροπεδιο κοντα στο Σουβαρδο


Πονηρα περασματα...







Και φτασαμε στο διασελο πανω απο το Σολο.Κεραια τηλεπ/νιων σε λοφο υψους 1840 μετρων με Απιστευτη θεα ΠΑΝΤΟΥ.







Το μεγαλειο του Χελμου απεναντι μας!!




Με ψυχολογια οριακα στο 0 (γιατι ωρες πριν ηταν υπο...)αποφασιζω και διαταζω,κρινοντας πως και οι υπολοιποι βρισκονται εκει γυρω ψυχολογικα,να αφαιρεθει το περασμα του "Βραχοκηπου" και ενα περασμα απο Περιστερα οπου ειχε και δωρο...κατολισθηση.....
Ετσι,απο ασφαλτο για Ζαρουχλα(ομορφο περασμα και αυτο)και απο εκει,χωμα δασικο για λιμνη Δοξας Φενεου.


Ομορφα κομματια μεσα στο δασος.


Γρηγορα φτασαμε στην λιμνη οπου καναμε διαλειμα για 45' περιπου για ξεκουραση,σνακ και ανασυγκροτηση ψυχολογιων...







Ξεκουραση για αναβατες αλλα και αλογα...




Ε..οχι για ολους..ο @#melatos_kariolis (MisThe) πεταει!!


Ψυχολογια....ακομα εκει κατω...

Ξεκιναμε με μια βολτα γυρω απο την λιμνη για να συνεχισουμε την αναβαση στην Ντουρντουβανα και απο το ¨"διασελο του κυνηγου" να κατεβουμε Πλανητερο οπου και θα διανυκτερευσει το team.


Το πυκνο δασος στο Πλανητερο απο ψηλα.



Συνεχιζουμε για Πλανητερο



Η ποταμισια η πετρα,εκει,θελει να σε ριξει!





Φτανοντας,ο @#melatos_kariolis (MisThe) Θεμης με την ειδικα διαμορφωμενη Αfrica -Υποβρυχιο θελησε να δει τι εχει κατω απο το ποταμι..



Ευτυχως ειχε σχοινι μαζι και με την βοηθεια του @John-Aigio και @giorgos rent βγηκε απο εκει μεσα!!





Ειναι η πρωτη φορα που γελασα αληθινα μετα τον Κλωκο...

Συνεχεια σταση για φαγητο στην Κλειτορια στους γνωστους δεινοσαυρους του Κωστα @mAthosalas !!


@giorgos rent με τυραννοσαυρο Rex!!!






Η καλυτερη ''σκουπα'' ever.... @John-Aigio



Επιστροφη για εμενα στο Αιγιο,καφεδακι και σκηνη-διανυκτερευση για τους υπολοιπους,τα ειπε ο Θεμης...

Ψυχολογια στο 3....λιγο καλυτερα...
 
Τελευταία επεξεργασία:
Περιοχή
Αιγιο
Όνομα
Σπυρος
Μοτό
Suzuki Drz 400s /Honda Xrv 750/ Honda CBR 1100xx
Καλημερα,γυρω στις 8.30 στο Πλανητερο.Ολοι ορθιοι και ετοιμοι για αναχωρηση



Ψυχολογια η 5-6!.θες η δροσια της αναβασης για εκει πανω,θες καμια αλλη δυναμη...δεν ξερω..
Και ολη η ομαδα στα καλυτερα της!Ολοι χαμογελαστοι και ορεξατοι.
Νεα προσθηκη στην ομαδα,ο @manosxlv οπου ηρθε το βραδυ μονος,απο μακρια,για μια μερα και με το θεριο στο χωμα!Σε παραδεχομαι να ξερεις...


Χωμα με το καλημερα,περναμε πανω απο Πλανητερο,μεσα στο βουνο και απο φανταστικη διαδρομη φτανουμε στο εκκλησακι της Αναλυψης στα Καστρια..









Αφηνουμε το εκκλησακι και παμε προς Κατω Λουσους οπου οδηγουμε εναν φοβερο δασικο δρομο,με πυκνα ελατα,κατω απο τα Αροανια,που μας βγαζει στο χιον/κο κεντρο Καλαβρυτων.







Βουρ για Καλαβρυτα να πιουμε Εspresso γιατι αφριζει ο @Miouos !!!

Μικρη σταση στον τοπο θυσιας των Καλαβρυτων


Στον αερα ο @manosxlv να προλαβει το κλικ!!!


Επιτελους...καφες στον σταθμο του Οδοντωτου!!


Ψυχολογια 7.....

Ξεκιναμε για το χωριο Σκεπαστο απο οπου θα παμε προς 'ΚΑΡΑΦΛΑ''




Εμ...εχει καιρο να βρεξει..



Ωραια εκει πανω...ομορφα...






































Σταση στο εκκλησακι της Αγ.Κυριακης για χαμογελα ...







Ο Μανος κοντραρει στα ισια τα ..γνωστα βουνα...


Ψυχολογια...8...
 
Τελευταία επεξεργασία:
Περιοχή
Αιγιο
Όνομα
Σπυρος
Μοτό
Suzuki Drz 400s /Honda Xrv 750/ Honda CBR 1100xx
Κατεβαινουμε απο καραφλα και απεναντι τους(βορεια)ειναι το χωριο Ρογοι Καλαβρυτων οπου στην κορυφη του βουνου υπαρχει αιολικο παρκο.Για εκει παμε τωρα.




Εκει στην κορυφη στο εκκλησακι ειναι και ο τοπος θυσιας ,οπου οι...φιλοι μας...πεταξαν απο ψηλα εκει στον βραχο κατοικους του χωριου..





Δεη-Οτε μου θυμιζει...2 δουλεουν και οι υπολοιποι τους λενε τι να κανουν...


Παμε για κατεβασμα γιατι μας περιμενει το φαγητο και μια εκπληξη...


Φοβερη θεα στον Κορινθιακο..


Βγαινοντας ο φιλος (πλεον) Καρολος @Miouos παιρνει τον δρομο της επιστροφης γιατι εχει και καραβι!Χαρηκα πολυ που σε γνωρισα και σου υποσχομαι οταν ειμαστε μαζι σε βολτα θα σου φτιαχνω espresso βουνου!!!!Σε ευχαριστω για ολα!!

Ο δρομος για την Πλατανιωτισσα ηταν γρηγορος και εκει στο μαγαζι του κουμπαρου μας περιμενε το ''αφεντικο'' να φαμε,να πουμε πως περασαμε και να χαρουμε ολοι με την παρουσια του!!



Παντα δυνατος και ορθιος φιλε μου!!


Ο "κουμπαρος" Μιμης με τον @giorgos rent .Φιλος,κουμπαρος,ιδιοκτητης "ασθενοφορου",σιτιστης της ομαδας και συντροχος μου σχεδον σε ολα τα ταξιδια μου,εσωτερικου και εξωτερικου..


Ενα μεγαλο ευχαριστω στον @kaf για τις πρωτες πολυ σημαντικες βοηθειες αμεσως μετα το ατυχημα του Κωστα..
Στον @#melatos_kariolis (MisThe) για την βοηθεια παντου...
Στον @John-Aigio για το ''σκουπισμα και ολα τα αλλα...
Στον @lef99 για την βοηθεια σε τμηματα της πλοηγησης..
Και σε ΟΛΟΥΣ που συμμετειχαν και με τον τροπο τους,χαρακτηρα τους,συνεχισαν με επιτυχια μια βολτα με δυσκολους οιωνους...

Δεν ξερω αν ηταν επιτυχημενη βολτα,σιγουρα ομως οταν απουσιαζει η αυρα του ανθρωπου που την σχεδιαζει,δεν ειναι το ιδιο.....
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Eνα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ σε ΟΛΟΥΣ που συμμετειχαν και με τον τροπο τους,χαρακτηρα τους,συνεχισαν με επιτυχια μια βολτα με δυσκολους οιωνους...
Δεν ξερω αν ηταν επιτυχημενη βολτα,σιγουρα ομως οταν απουσιαζει η αυρα του ανθρωπου που την σχεδιαζει,δεν ειναι το ιδιο.....
Αφου παλευω εδω και αρκετη ωρα,να πατησω τα πληκτρολογια,οχι γιατι το πονεμενο χερι δεν μ'αφηνει αλλά γιατι η σκεψη μου εχει κολλησει....αφου το κλαμμα με αναγκαζει να σταματαω τον ειρμό και να σβηνω ξαναγραφω...και παλι παυση...:sorry::sorry::sorry:γ@μημενε #malakos_kariolι στα ειπα και κατ'ιδιαν στα λεω και εδω...:secret:
Ενας απο τους μεγαλους λογους που επνιξα την μεγαλη στεναχωρια μου,οχι για το ατυχημα γιατι αυτο θα το ξεσκισω και θα γινει το χερι καλυτερο απο πριν,ουτε για την αγαπημενη και λαβωμενη αρκετα Γερμανιδα μου αφού κοιτωντας την απο κοντα χθες της υποσχεθηκα να γινει δυνατοτερη και ομορφοτερη απο ποτέ που δεν καταφερα να την κρατησω ορθια σε μια βολτα που απο δικια μας εγινε δημοσια και γουσταρουμε...Ο λογος ειναι οτι τετοια παιδια φιλοι,οπως ο Σπυρος ειναι για μενα πραγματικα οχι απλα δεξι χερι στο βουνο αλλά ενας αριστος λογος να λες οτι φευγουμε για πανω και ο θεος ο ιδιος να κατεβει η βολτα θα βγει και με χαμογελο ετσι οπως εμεις γουσταρουμε...:friendship:

Για τη βολτα δεν θελω να πω τιποτα παραπανω αφου τα παιδια που ηδη μιλησαν με εκαναν να βολταρω μεσα απο την οθονη...Ο τελευταιος ηχος της βολτας στ'αυτια μου απο το βιαιο γκαπ και το σουρσιμο με τη Γερμανιδα μου,ειναι ακομα εντονος εχει αφησει τα σημαδια του,αλλά σε δευτερο πλανο αφου στο πρωτο ειναι συναισθηματα χαρας και πραγματικης ευτυχιας που η αγαπημενη μου βολτα στα βουνα μας εδω γυρω,στεφθηκε με χαμογελο και επιτυχια...θελω μια βολτα να βγαινει,αυτο ρε φιλε...το κοστος ειναι καμμια φορα μεγαλο αλλά αξιζει γιατι ξερουμε ολοι ποσες ανασες παιρνουμε μεσα απο αυτα τα συναπαντηματα στο βουνο...μοτοσυκλετες να χαιρετιουνται και παλι σε φιλικα περασματα,αναβατες να αγκαλιαζονται σαν να γνωριζονται χρονια,προσωπα να λαμπουν απο χαρα...μια γμημενη παιδικη χαρα εκει πανω που μας δινει λογο να ΖΟΥΜΕ και να αφηνουμε στην ακρη για λιγες μερες να μπουρδελο καθημερινο και να περιμενουμε να συμμετασχουμε σε τετοιες παρεες...ως την επομενη.

ΝΑΙ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΜΟΥ..ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ Κ-Α-Μ-Μ-Ι-Α ΑΜΦΙΒΟΛΙΑ!!!Η ΒΟΛΤΑ ΗΤΑΝ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΕΠΙΤΥΧΗΜΕΝΗ γιατι η αυρα ολων σας ηταν μαζι μου και η δικη μου ηταν εκει πανω στα βουνα...:)

Στο Χωμ(α) Sweet Home 3 δινω μια υποσχεση να ειναι καλυτερο απο το 2 και καθε Χρονιά να περιμενετε κατι ακομα καλυτερο...Γιατι οσο χαμογελαμε,οσο αυτες οι παρεες απο τα πληκτρολογια περνανε στα βουνα και στη ζωη εκει εξω,δεν εχουμε να φοβομαστε τιποτα.Καμμια στραβη,κανενας και τιποτα δεν θα μας μειωσει το ΧΑΜΟΓΕΛΟ!

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ που ηρθατε στο Home μου και ευχομαι να τα πουμε και παλι απο κοντα το συντομοτερο...:)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Τι πιο ευχάριστο από το να βλέπεις νέα @kargiolakia..:D...να φωτογραφιζουν, οργανώνουν, φροντίζουν για όλες τις "στραβές" και "καλές" με τον παραδοσιακό advride τρόπο!
Όλες οι βολτες εδώ μέσα πλέον είναι υψηλού επιπέδου οργάνωσης και όχι μόνο!! :friendship:
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Αφου παλευω εδω και αρκετη ωρα,να πατησω τα πληκτρολογια,οχι γιατι το πονεμενο χερι δεν μ'αφηνει αλλά γιατι η σκεψη μου εχει κολλησει....αφου το κλαμμα με αναγκαζει να σταματαω τον ειρμό και να σβηνω ξαναγραφω...και παλι παυση...:sorry::sorry::sorry:γ@μημενε #malakos_kariolι στα ειπα και κατ'ιδιαν στα λεω και εδω...:secret:
Ενας απο τους μεγαλους λογους που επνιξα την μεγαλη στεναχωρια μου,οχι για το ατυχημα γιατι αυτο θα το ξεσκισω και θα γινει το χερι καλυτερο απο πριν,ουτε για την αγαπημενη και λαβωμενη αρκετα Γερμανιδα μου αφού κοιτωντας την απο κοντα χθες της υποσχεθηκα να γινει δυνατοτερη και ομορφοτερη απο ποτέ που δεν καταφερα να την κρατησω ορθια σε μια βολτα που απο δικια μας εγινε δημοσια και γουσταρουμε...Ο λογος ειναι οτι τετοια παιδια φιλοι,οπως ο Σπυρος ειναι για μενα πραγματικα οχι απλα δεξι χερι στο βουνο αλλά ενας αριστος λογος να λες οτι φευγουμε για πανω και ο θεος ο ιδιος να κατεβει η βολτα θα βγει και με χαμογελο ετσι οπως εμεις γουσταρουμε...:friendship:

Για τη βολτα δεν θελω να πω τιποτα παραπανω αφου τα παιδια που ηδη μιλησαν με εκαναν να βολταρω μεσα απο την οθονη...Ο τελευταιος ηχος της βολτας στ'αυτια μου απο το βιαιο γκαπ και το σουρσιμο με τη Γερμανιδα μου,ειναι ακομα εντονος εχει αφησει τα σημαδια του,αλλά σε δευτερο πλανο αφου στο πρωτο ειναι συναισθηματα χαρας και πραγματικης ευτυχιας που η αγαπημενη μου βολτα στα βουνα μας εδω γυρω,στεφθηκε με χαμογελο και επιτυχια...θελω μια βολτα να βγαινει,αυτο ρε φιλε...το κοστος ειναι καμμια φορα μεγαλο αλλά αξιζει γιατι ξερουμε ολοι ποσες ανασες παιρνουμε μεσα απο αυτα τα συναπαντηματα στο βουνο...μοτοσυκλετες να χαιρετιουνται και παλι σε φιλικα περασματα,αναβατες να αγκαλιαζονται σαν να γνωριζονται χρονια,προσωπα να λαμπουν απο χαρα...μια γμημενη παιδικη χαρα εκει πανω που μας δινει λογο να ΖΟΥΜΕ και να αφηνουμε στην ακρη για λιγες μερες να μπουρδελο καθημερινο και να περιμενουμε να συμμετασχουμε σε τετοιες παρεες...ως την επομενη.

ΝΑΙ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΜΟΥ..ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ Κ-Α-Μ-Μ-Ι-Α ΑΜΦΙΒΟΛΙΑ!!!Η ΒΟΛΤΑ ΗΤΑΝ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΕΠΙΤΥΧΗΜΕΝΗ γιατι η αυρα ολων σας ηταν μαζι μου και η δικη μου ηταν εκει πανω στα βουνα...:)

Στο Χωμ(α) Sweet Home 3 δινω μια υποσχεση να ειναι καλυτερο απο το 2 και καθε Χρονιά να περιμενετε κατι ακομα καλυτερο...Γιατι οσο χαμογελαμε,οσο αυτες οι παρεες απο τα πληκτρολογια περνανε στα βουνα και στη ζωη εκει εξω,δεν εχουμε να φοβομαστε τιποτα.Καμμια στραβη,κανενας και τιποτα δεν θα μας μειωσει το ΧΑΜΟΓΕΛΟ!

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ που ηρθατε στο Home μου και ευχομαι να τα πουμε και παλι απο κοντα το συντομοτερο...:)
Κώστα αρκετά αργά σου εύχομαι ολόψυχα περαστικά και γρήγορη ανάρρωση. Όταν με το καλό συνέλθεις και σου το επιτρέψουν οι γιατροί δες αν είναι χρήσιμο να κάνεις και φυσικοθεραπείες, αν ναι να τις κάνεις!
Η δουλειά δε μου αφήνει πολύ χρόνο και διαβάζω περιστασιακά το τελευταίο διάστημα για αυτό δε μπαίνω σε όλα τα θέματα. Απολογούμαι.
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
κρυμμενες ομορφιες,κρυμμενοι χαρακτηρες πισω απο πληκτορλογια..χα..νομιζεις...
με τετοιες βολτες ολα ξεκλειδωνουν,γινονται μια ανθρωπινη μαζα γεματη συναισθηματα για οτι τους/μας ενωνει!
ευχομαι ολες οι εξορμησεις μας να ειναι το ιδιο ξεχωριστες οπως αυτη κ οι οποιες αναποδιες να αποτελουν σημεια για βελτιωση!
ευγε σε ολους που δωσαν το καλυτερο τους εαυτο.Κωστη περαστικα κ απο εδω..
(κ που 'σαι...καλα τους τα μαθες για το χωμα κ τις διαδρομες..να τους μαθεις ομως να κανουν κ resize τις φωτο γιατι στραβωθηκαμε...:UH:)
 
Περιοχή
Πάτρα
Όνομα
Θεμιστοκλής
Μοτό
Honda XRV 750 Africa Twin
(κ που 'σαι...καλα τους τα μαθες για το χωμα κ τις διαδρομες..να τους μαθεις ομως να κανουν κ resize τις φωτο γιατι στραβωθηκαμε...:UH:)
Δε χωράει το μεγαλείο της Africa σε resized photo γι'αυτό:cool:, χαχαχχαχαχαχα:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Κατεβαινουμε απο καραφλα και απεναντι τους(βορεια)ειναι το χωριο Ρογοι Καλαβρυτων οπου στην κορυφη του βουνου υπαρχει.
Η δικια μου φωτο στο ποταμακι που ειναι Ρε?? Λογοκρισια????
 
Περιοχή
Αιγιο
Όνομα
Σπυρος
Μοτό
Suzuki Drz 400s /Honda Xrv 750/ Honda CBR 1100xx
Η δικια μου φωτο στο ποταμακι που ειναι Ρε?? Λογοκρισια????
Άστο ρε @KORAX στην φωτό,δίπλα σου περνά ένα σκίουρακι και σηκώνει περισσότερο νερο.....Δεν ήθελε να βραχεί το παιδί!!!!ΠΕριμεναμε και εμείς ο Μήτσος να σηκώσει υπέρ κύμα...Αλλά.....Τσάμπα το στήσιμο!Πιαστηκε κ η μέση μου!!!
 
Top Bottom